چرا h2 یا h3 رو نشون نمیده؟؟!!

farnooshhp

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید

من یک مشکل اساسی با فارسی کردن قالبهای حرفه ای دارم اونم اینکه هر جا که عنوانی از متن وجود داشته باشه و در تگ h2 یا h3 قرار گرفته باشه، تا وقتی که متن اون انگلیسی هست متن رو نشون میده ولی همین که اون رو فارسی میکنم دیگه نشون نمیده و غیب میشه! تو سی اس اس هم هیچ تغییری نمیدم

چرا این تگ ها با فارسی مشکل دارن؟ کسی تجربه مشابه داشته؟

ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی برام مهمه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین. معمولا قالب های انگلیسی برای قشنگی میان به وسیله بعضی سایت ها فونت ها رو تبدیل به جاوا میکنن و از اونجا لود میشه. اسمش cufon هست. شما فایل هایی (جاوا و یک فونت) که cufon داره رو از header.php قالبت حذف کن

چون این جاوا اسکریپت با راست چین (کلمات غیر لاتین) مشکل داره...

farnooshhp

تازه وارد
ممنون از جوابتون ولی این چیزی که گفتید مال سیستمهای مدیریت محتواست؟ اخه من از این سیستمها استفاده نمیکنم

و اگر واقعا مشکلم اینه راه حلش چیه؟

mahdiali35

کاربر عضو
درود.....دوست عزیز شما یه قالب نمونه که این جوری هست رو قرار بدید تا ببینیم چه جوریه.....

پیروز باشید....

EhsaanDev

کاربر عضو
ببین. معمولا قالب های انگلیسی برای قشنگی میان به وسیله بعضی سایت ها فونت ها رو تبدیل به جاوا میکنن و از اونجا لود میشه. اسمش cufon هست. شما فایل هایی (جاوا و یک فونت) که cufon داره رو از header.php قالبت حذف کنچون این جاوا اسکریپت با راست چین (کلمات غیر لاتین) مشکل داره...
البته اشکال میتونه از @font-face هم باشه (اگه واقعا قالب حرفه ای هست!) ولی ممکن شما وقتی direction:rtl را به بلاکتون اضافه میکنید مرورگر سعی داره اون رو به سمت راست ببره و دیگرکدهای css اون رو به طرف چپ. معمولا کدهای css پیروز میشن و اون را به سمتی که قابل دیدن نباشند هل می دن. مطمئن شو که !important را جلوی دستور direction:rtl اضافه کردی. اگر درست نشد ما در خدمتیم.

بالا