چطور اسکریپت فرم سفارش هاستینگ و دامنه( dhcart ) رو نصب کنم

mardane

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیز میشه لطف کنید و بگید که این اسکریپت بسیار خوبی که در سایت وجود داره باید چطور نصبش کنم ؟ آخه ههیچ فایل نصبی ای توش وجود نداره و اصلا راهنمای نصب اسکریپت هم در بسته ش نبود ....

مثلا منم چطور میتونم این اسکریپت رو در سایت جوملایی خودم بگنجونم و با اون ست کنم.

خیلی خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید و منو راهنمایی خیلی کار گیره ..…

nulledscriptz

کاربر عضو
من یادم نیست توی اون بسته چی بوده و هست ... ولی این رو بدونید که برای نصب اینجور اسکریپت ها معمولا یک فایل .sql توی بسته هست که اون رو باید توی بانک اطلاعاتی که از پیش ساختین ایمپورت کنید و مشخصات بانک اطلاعاتی رو توی یه فایل کانفیگ وارد کنید

mardane

تازه وارد
من یادم نیست توی اون بسته چی بوده و هست ... ولی این رو بدونید که برای نصب اینجور اسکریپت ها معمولا یک فایل .sql توی بسته هست که اون رو باید توی بانک اطلاعاتی که از پیش ساختین ایمپورت کنید و مشخصات بانک اطلاعاتی رو توی یه فایل کانفیگ وارد کنید
ممنون از اینکه خیلی سریع جواب منو دادین ...

درسته یه فایا اینستال نداره اما اس کیو ال و گانفیگ داره ..

پس میفرمایین که باید اس کیو و ال در دیتابیس ایمپورت کنم؟

و بعد چطو راین رو به جوملا متصل کنم ...یعنی اینکه چطور در یک سایت جوملایی بکار ببرمش ؟

درضمن با یک اسکریپت خوب دیگه در سایت پرشین اسکریپت آشنا شدم که اون اوپن سورسه این اسکریپت phpcoin_v163_full(PersianScript.ir) ... از شانس بنده این هم اینستال نداره که براحتی نصب بشه ...میشه لطف کنین این رو بگین که باید چطور نصب کنم.....

اگه امکان داره به چند سوال من پاسخ بدید چون همه شون مهمه واسم .. چندین روزه که دارم دنبال یه اسکریپت خوب و میگردم که هنوز پیداش نکردم تا راحت نصب بشه....!

خیلی خیلی ممنونتونم

لطف میکنید.

بالا