چطور میشه اسپانسر پیدا کرد؟

hamid_00a

کاربر عضو
سلام ، شاید سوالم خنده دار باشه ولی چطور میشه اسپانسر مالی پیدا کرد برای سایت؟ اینو بگم من تا به الان واسه سایتم کم خرج نکردم همین حالاش تقریبا ماهی نزدیک به 700-800 تومن دارم هزینه میکتم برای سایت ، 6 نفر روی سایت دارن کار می کنن با احتساب خودم ، 3 تا مترجم که 2 تاشون واسه مقاله هستن و یک مترجم برای زیرنویس فیلم هام ، تا به الان تمامی هزینه ها رو از جیب دادم ولی این روز ها هزینه ها داره کم کم زیاد میشه و دارم کم میارم نزدیک به 4 میلیون تا به الان خرج کردم که برای هزینه ها و تبلیغات بوده که بیشترش برای تبلیغات و بک لینک و اینچیزا بوده ، الان بعد 7-8 ماه میخوام کارم رو گسترش بدم ، من برای سایتم احتیاج به سیستمی دارم که تقریبا 2 میلیون خرج بر میداره همون قالب منظورم هست با هر شرکتی که صحبت کردم و امکانات رو گفتم از 1.500 تا 2 میلیون قیمت دادن من خودم در حال حاضر میتونم این پول رو بدم ولی بعدش شک ندارم که حیرون میشم چون دیگه چیزی تو دست و بالم نمیمونه همین الان نزدیک به 1 میلیون به مترجمام بدهکار بودم تقریبا 70% رو تسویه کردم و هفتگی دارم مبالغی رو به حسابشون واریز میکنم خدارو شکر کسایی که برام کار کردن ناراضی نبودن ازم و منم کاری نکردم که ناراضی باشن خدارو شکر تامل دو طرفه وجود داره ولی اینجوری داره بوش میاد دیگه کفگیره داره میخوره به ته دیگ تمام مشکلم سر این سیستم جدید هست چون تو ایران 2 تا سایت دارن ازین سیستم بصورت اختصاصی استفاده میکنن فعل از نظر رتبه سایت من جلوست ولی اونا دارن از من میزنن جلو و از همین میترسم بحث الان شدیدا رقابتی شده و من دارم کم میارم و نیمخوام اینجور بشه چون شبانه روز دارم زحمت میکشم ایا کسی میتونه راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ بازم میگم من این پول رو دارم ولی نمیخوام بعده خرج کردنش حیرون بشم ، لطفا راهنمایی کنید مخصوصا مدیران با تجربه این سایت تشکر

b42587

تازه وارد
سلام ، شاید سوالم خنده دار باشه ولی چطور میشه اسپانسر مالی پیدا کرد برای سایت؟ اینو بگم من تا به الان واسه سایتم کم خرج نکردم همین حالاش تقریبا ماهی نزدیک به 700-800 تومن دارم هزینه میکتم برای سایت ، 6 نفر روی سایت دارن کار می کنن با احتساب خودم ، 3 تا مترجم که 2 تاشون واسه مقاله هستن و یک مترجم برای زیرنویس فیلم هام ، تا به الان تمامی هزینه ها رو از جیب دادم ولی این روز ها هزینه ها داره کم کم زیاد میشه و دارم کم میارم نزدیک به 4 میلیون تا به الان خرج کردم که برای هزینه ها و تبلیغات بوده که بیشترش برای تبلیغات و بک لینک و اینچیزا بوده ، الان بعد 7-8 ماه میخوام کارم رو گسترش بدم ، من برای سایتم احتیاج به سیستمی دارم که تقریبا 2 میلیون خرج بر میداره همون قالب منظورم هست با هر شرکتی که صحبت کردم و امکانات رو گفتم از 1.500 تا 2 میلیون قیمت دادن من خودم در حال حاضر میتونم این پول رو بدم ولی بعدش شک ندارم که حیرون میشم چون دیگه چیزی تو دست و بالم نمیمونه همین الان نزدیک به 1 میلیون به مترجمام بدهکار بودم تقریبا 70% رو تسویه کردم و هفتگی دارم مبالغی رو به حسابشون واریز میکنم خدارو شکر کسایی که برام کار کردن ناراضی نبودن ازم و منم کاری نکردم که ناراضی باشن خدارو شکر تامل دو طرفه وجود داره ولی اینجوری داره بوش میاد دیگه کفگیره داره میخوره به ته دیگ تمام مشکلم سر این سیستم جدید هست چون تو ایران 2 تا سایت دارن ازین سیستم بصورت اختصاصی استفاده میکنن فعل از نظر رتبه سایت من جلوست ولی اونا دارن از من میزنن جلو و از همین میترسم بحث الان شدیدا رقابتی شده و من دارم کم میارم و نیمخوام اینجور بشه چون شبانه روز دارم زحمت میکشم ایا کسی میتونه راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ بازم میگم من این پول رو دارم ولی نمیخوام بعده خرج کردنش حیرون بشم ، لطفا راهنمایی کنید مخصوصا مدیران با تجربه این سایت تشکر
سلام . درباره سوال اصلیت که اطلاع خاصی ندارم ! اما شاید بتونم کمکت کنم ! من کار طراحی قالب میکنم به صورت حرفه ای و HTML5 ... تو تمام امکاناتی که میخوای به من بگو من با نصف قیمتی که بهت دادن قالب رو تحویلت میدم ! تو امکانات رو بگو من قیمتو بگم اگه مورد تاییدت بود نمونه کار بفرستم برات . قالبی که میزنم اصلا غیر استاندارد نیست دلیل قیمت پایینم اینه که کار بگیرم وگرنه از اون 2 تومنی ها هم که سرگردنه ان انگار بهتر میزنیم برات . بگو چی میخوای :d:

hamid_00a

کاربر عضو
ممنون از شما ولی برای زدن این قالب و امکانتی که من میخوام نمیشه ریسک کرد من راهنمایی میخوام برای اسپانسر وگرنه من برای پرداخت هزینه قالب مشکلی ندارم مهم بعده اونه 100% من به فکر این نیستم که کارم بعد از چند ماه به بازدهی برسه مین دارم برای دو سه سال اینده برنامه ریزی میکنم ، خدارو چه دیدی یدفع دیدید تو دو ماه اول ره صد ساله رو یه سب رفتیم

IAMIR

کاربر عضو
نگاه کن .

من خودم هم بسیار علاقه مند به وب سایت آموزشی هستم ولی حیف که نمی تونم وقت بذارم .

پیام بده شاید بتونم یک کمکی بهت بکنم . ولی شرمندتم نمی تونم اسپانسری باهات کار کنم . ولی تو طراحی باهات راه میام که خیالت جمع باشه .

hamed12

کاربر عضو
همیشه خرج کردن برای سایت راز موفقیت نیست

شما باید سایتت بازدید داشته باشه تا دیده بشه

من اگه به جای شما بودم با این هزینه میتونستم یک سایتی مثل آپارات بزنم که هم خودم فیلم ها رو داخلش قرار بدم و هم دیگران

حالا اگه بخش تبلیغات بزار روی سایتت و پاینش هم رتبه السکا و پیچ رنک تو بزاری تبلیغات زیاد دریافت می کنی

و نیازی هم به اسپانسر نداری

ببنید شما با این تبلیغات میلیونی که انجام دادین هنوز پیچ رنک یک دارین ولی با یک سوم این هزینه می تونستی بدین دسته یک سئو کار خوب

تا الان پیچ رنک 3 حداقل داشتی

پس همین الانم بر برنامه ریزی کن تا بازدید سایتت زیاد بشه به محض اینکه سایتت بازدیدش زیاد بشه اسپانسر و تبلیغات خودش میاد

مطمئن باش

hamid_00a

کاربر عضو
نگاه کن .من خودم هم بسیار علاقه مند به وب سایت آموزشی هستم ولی حیف که نمی تونم وقت بذارم .

پیام بده شاید بتونم یک کمکی بهت بکنم . ولی شرمندتم نمی تونم اسپانسری باهات کار کنم . ولی تو طراحی باهات راه میام که خیالت جمع باشه .
یه گروه میگن روی سیستم اختصاصی باید بزنی یه گروه میگن رو وردپرس میشه زد ولی نمیدونم باید چیکار کرد ، درکل من با قسمت طراحی فراداده هم تماس گرفتم امکانات رو دادم قیمت 2 میلیون رو گفتن برای سیستم اختصاصی من میتونم این مبلغ رو بدم ولی دیگه بعد اون لنگ میشم نه دیگه میتونم هزینه های سایت رو بدم دیگه نه هزینه کسایی که دارن برام کار میکنن بعدشم باید با دلی پر غم و چشمی پر اشک درشو ببندم با ضرر 4-5 میلیونی من امکاناتم رو براتون پ خ میکنم ببینید چطوری میشه کار کرد با هم

همیشه خرج کردن برای سایت راز موفقیت نیست شما باید سایتت بازدید داشته باشه تا دیده بشه

من اگه به جای شما بودم با این هزینه میتونستم یک سایتی مثل آپارات بزنم که هم خودم فیلم ها رو داخلش قرار بدم و هم دیگران

حالا اگه بخش تبلیغات بزار روی سایتت و پاینش هم رتبه السکا و پیچ رنک تو بزاری تبلیغات زیاد دریافت می کنی

و نیازی هم به اسپانسر نداری

ببنید شما با این تبلیغات میلیونی که انجام دادین هنوز پیچ رنک یک دارین ولی با یک سوم این هزینه می تونستی بدین دسته یک سئو کار خوب

تا الان پیچ رنک 3 حداقل داشتی

پس همین الانم بر برنامه ریزی کن تا بازدید سایتت زیاد بشه به محض اینکه سایتت بازدیدش زیاد بشه اسپانسر و تبلیغات خودش میاد

مطمئن باش
ممنون از نظر شما

از اون زمانی که من سایت رو اوکی کردم گوگل یک بار بیشتر رنکش رو اپدیت نکرده قبل اون من 0 بودم بعده اون شدم 1 که اصلا اون موقع من به این شکل کار نمیکردم ، شک نکنید تو اپدیت بعدی 3 یا 4 هستم ، من تبلیغات زیادی کردم بطور مثال تو 4 سایت زیر 100 ایران بنر دادم ، تو شبکه تبلیغات کمپین ساختم ، کلی بک لینک گرفتم که با هاشون روی کلمات کلیدیم تا رتبه 4-5 هم اومدم ولی بدی بک لینک این بود یکم ناشی بازی در بیاری کلا محوت میکنه که این بلا سر من اومد بطور مثال روی کلمه رقابتی آموزش فتوشاپ من زتبه 10 رو داشتم که الان یک هفتس بین 100 تاهم نیستم روی 15 کلمه اساسی و مهم و رقابتی من رتبه 1 تا 12 داشتم روزی نزدیک به 600-700 ورودی از گوگل داشتم ، الکسام رسید به 9 هزار ولی فقط با یک ناشی گری با مخ کوبیده شدم زمین ، ولی باز خدارو شکر بازدید کننده ثابت خودم رو دارم ، بطور مثال من اگه یه آموزش ویژه بزارم تا یک ماه اول فروش بدی ندارم کلی از هزینه هام رو اوکی میکنه ولی بعد از اون دوباره افت میکنه، ن برای سایتم چیزی کم نذاشتم ، محتوای کاملا تخصصی ، هزینه کردن برای محتوای سایت ، تبلیغات من همه اینکارارو کردم ولی کم تجربه بودم اگه الان تجربه 6-7 ماه پیش رو داشتم الان شک نکنید الکسام حداقل زیر 800 بود

بالا