چندسوال در مورد وکامرس

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من بعد از مدتها میخوام بصورت حرفه ای وارد حوزه تجارت الکترونیک بشم بدلیل حوزه فعالیتم ترجیح دادم کارمو با وکامرس استارت بزنم اما چندسوال ضروری دارم که ممنون میشم دوستان جواب بدن چون هرچی گشتم تو مستندات چیزی پیدا نکردم:

1:آیا امکانش هس که وکامرس و سایت اصلی روی یک هسته باشند ولی وکامرس دارای ساب دامین و پوسته جداگانه باشه؟واگر نه در صورت نصب روی هسته جداگانه آیا قابلیت ست شدن کامل با سایت اصلی را مثل حالت اول خواهد داشت؟

2:آیا وکامرس دارای افزونه خرید پستی حالا چه رایگان یا تجاری هست؟

3:آیا وکامرس به صورت پیشفرض قابلیت اتصال سایر سیتم ها مث my bb فروم رو داره؟

منظور من از ست شدن اتصال بخش کاربریه کامثلا کابری که در سایت یا انجمن عضومیشه همزمان با همون اطلاعات بتونه از امکانات فروشگاه استفاده کنه ویا مثلا کاربران برتر سایت یا فروم بتونن از امتیاز کاربریشون برای گرفتن تخفیف در زمان خرید محصولات استفاده کنن

لازم به ذکر میدونم که فروشگاه من تمامی محصولاتش بصورت سی دی و دی وی دی قراره عرضه بشه 

بازم از لطف دوستان سپاسگزارم

miladjef

کاربر عضو
در باره سوال اول فکر کنم شما برای اینکه دو قالب جدا داشته باشید باید دو هسته جدا از وردپرس داشته باشید یعنی یکی رو تو دامنه اصلی و دومی رو تو ساب دامین داشته باشید(تا ببه حال من اینطور دیدم مگر اینکه افزونه خاصی باشه)

در باره سوال دوم: بله هست تو سایت اصلی خود پرشین اسکریپتهم هست.

سوال سوم:نمی دونم.البته به احتمال زیاد قابلیت اتصال به بادی پرس رو  داره اما نمی دونم با این قابلیت های که گفتین هست یا نه؟

sagebnegad

کاربر عضو
باتشکر فروان از پاسختون

در مورد سوال دوم در واقع منظور من اتصال به سیستم های فروش پستی مثل فروتل یا ایران مارکت سنتره که بشه لینکشون رو در ادیتور تعریف کرد و در صفحه قرار داد

در مورد سوال سوم هم میخوام بدونم ایا برای این کار افزونه ای هس یا نیاز به کدنویسی داره

ضمنادر مورد سوال اول اگر قرار باشه وکامرس و سایت اصلی را روی دو هسته جداگانه نصب کنم ایا افزونه ای برای اتصال کامل وجود دارد؟

بازم متشکرم

farsadf

کاربر عضو
درباره سوال دوم :

به نظر من اصلا نیازی نیست که شما از ووکامرس استفاده کنید چرا که ووکامرس سیستم خرید و فروش هست نه اشتراک گذاری لینک خرید و واسطه قرار گرفتن

به طور کل به شما پیشنهاد میکنم اگه میخواین یه همچین کاری بکنید یه قالب اختصاصی بزنید و از شخص طراح بخواین یه متغیر برای دکمه خرید محصول بزاره که شما آدرس رو وارد کنید و طرف خرید کنه

( کلا نیاز نیست که کاربر عضو باشه چون سیستمی مثل ایران مارکت سنتر خودش اطلاعات رو از کاربر میگیره در نتیجه به طور کل نیازی به سیستم ووکامرس نیست )

در مورد سوال سوم هم متاسفانه اطلاعاتی ندارم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
پاسخ پرسش نخست= بله، میشه هر دو وردپرس رو به هم متصل کرد.

پاسخ پرسش دوم=بله، دارای افزونه پستی هست.

پاسخ پرسش سوم= ووکامرس از پروفایل کاربری وردپرس استفاده میکنه. هر افزونه ای که پروفایل کاربری وردپرس رو بخونه، ووکامرس رو هم می خونه.

بالا