چند انتقاد از پرشین اسکرین

jafar1374

کاربر عضو
ولی چرا پستی که من دیروز اینجا ایجاد کردم حذف شده ؟

iranenaz

کاربر عضو
نظر :

بهتر نیست تایم حذف کوکی ها رو بیشتر کنید ؟

Admin CP -> vBulletin Options -> User and registration options -> Timeout for Cookie

سوال :

دوستان چقدر واسه بهتر شدن انجمن تلاش کردید (اینجا انجمن هست و همه باید واسه بهتر شدنش زحمت بکشن نه اینکه همه سوال بپرسن و مدیرا پاسخ بدن) البته نه همه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حذف کوکی از 900 به 3600 تغییر یافت... خوبه فکر کنم..

nulledscriptz

کاربر عضو
مدیران نیستن... مدیرایی که الان فعال هستن سه نفر هستن . من و nulledscriptz و cedar . که دو مدیر دیگه زیاد نمیتونن سر بزنن (چون سایت دارن و کار دارن و...)من سعی میکنم سایت رو بروز نگه دارم. مطلب بزارم تو سایت . و به کاربرا برسم و جواب بدم...

با فعالیت مدیرا به تنهایی نمیشه این فروم رو درست درمون کرد. من و nulledscriptz که نمیتونیم همش تاپیک بزنیم و خودمون به خودمون حرف بزنیم و جواب بدیم :دی

شما بحث ایجاد کنید. اگه ما شرکت نکردیم بعد بگید ما نیومدیم ...
والله محمد من اگر وقت داشتم کم نمیذاشتم ... دوستان برن سایت خودمم ببینید یک ماهه آپدیت نشده ... پروژهای کاریم و درس دانشگاه همه با هم قاطی شده ... تا مرز اخراج از دانشگاه هستم الان بخاطر این وب و طراحی و برنامه نویسی ... اگر بخوام فعالیت اینجام رو زیاد کنم که باید مثل محمد برم سربازی :دی ولی محمد آشنا داشت ... منه بدبخت چی که آشنا ندارم ... بزودی بر میگردیم ... سایت به خواب زمستونی میره ولی برمیگرده :دی محمد نمیذاره خواب بمونه ...

cedar

کاربر عضو
دوستان باور کنید فقط و فقط این مدیران نیستن که میتونن سایت رو سره پا نگه دارن ، باید کاربران هم فعالیت داشته باشند .

قبلاً سطح دانش کاربرا پایین تر بود و سوالات زیادی مطرح میشد ، اما الان ماشالله همه براخودشون یک دایرکتوری سوال و جواب شدن :دی

و مهم تر اینکه مدیران هم گرافتاری دارن ... من چند وقته محمد اومده تونست یک نفسی بکشم و خیلام راحته ....

یک مسئله ی مهم اینه که پرشین اسکریپت به کمکه شما کاربران عزیز سسعی کرده که فقط به مسائل تخصصی وب بپردازه و تمتامی تاپیک ها رو مدیریت کرده که فقط و فقط پاسخ مربوط داده بشه و بتونه یک مرجع خوب برای سوالات همه تبدیل بشه ... وگر نه اگر اسپم باشه که ما هم روزی 100 تا تاپیک ایجاد میکنیم و سخت نمیگیرم.

باز هم از همه ی شما عزیزان تشکر میکنم که به فکر سایت خودتون هستید . موفق باشید

بالا