چند انتقاد از پرشین اسکرین

homayon574

کاربر عضو
سلام بر همگی دوستان و مدیران پرشین اسکریت !

چند وقتیه که شاهد اینم اروم اروم پرشین اسکریپت رسیدکی داره بهش کم میشه؟؟؟ چرا پرشین اسکریپت سایت خوبیه و نسبت به سایر هم نوع هاش به نظرم خیلی بهتره حیف نیست بزارید پس رفت کنه؟ :(

یه سری از مشکلا پرشین اسکریت اینا هستن امیداورم که به زودی برطرف بشن:

مشکل داشتن قسمت جدیدترین تایپک ها انحمن در صفحه اصلی سایت (با ایکسپلورر وارد سایت شین میبینین)

کم رنگ شدن انحمن پرشین اسکریپت (به رکود کامل رسیده)

کم رنگ شدن مدیرا(مخصوصا خوده اقا محمد دیگه اصلا نیست)

این سه تا مشکل رو ایشالله حل کنید تا پرشین اسکریپت بهتر از همیشه بشه انشالله :D

cedar

کاربر عضو
سلام

خیلی ممنون از اینکه به فکر سایت هستید و دلسوزی میکنید.

حق یا شماست ، تالار یکسری کاستی های نرم افزاری داره ، همین ارسال ها در فروم و ادیتور و ....

این هم به دلیل هک گذشته بود و خیلی از کار ها بایستی دوباره انجام میشد ولی به دلیل مشغله ی شدید مدیران ( خصوصاً آقا محمد ) این کمبود ها مرتفع نشده

از چند روز آنده انشالله حضور پر رنگ آقا محمد هم رو حس خواهید کرد ...

بنده و بقیه ی مدیران هم در حد توان به فروم و سایت رسیدگی کردیم و میکنیم ...

امیدوارم سایت با کمک کاربران همیشگی خودش و همچنین مدیران ، بتونه به روند صعودی خودش برگرده ...

باز هم از پیشنهادات و انتقادات شما سپاسگذارم

موفق باشید

jafar1374

کاربر عضو
انشالله

من هم دلم برای اون پرشین اسکریپت شلوغ و پر سر و صدا تنگ شده

من خیلی از دانسته هامو رو مدیون پرشین اسکریپت هستم.

و انشاالله در این راهی که قدم گذاشتم موفق بشم ، موفقیتم رو هم مدیون پرشین اسکریپت هستم

امیدواریم به زودی سرپا بشه

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
منم همینطور منتظرم دوباره اینجا شلوغ بشه و محمد اقا برگردن

_________

تا اونجایی که یادمه قبلا انجمن phpbb بود و خیلی کاربر داشت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cedar

کاربر عضو
دوست عزیز این که میگید کاربرا در نسخه ی قبل بیشتر بودن ، حرف غیر حرفه ای هست .

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
نه منضورم این نیست که در اون نخسه بیشتر بودند

میگم این یادمه که قبلا نخسه دیگه ای بود انجمن یاد اون زمان چه سرو صدایی بود

nulledscriptz

کاربر عضو
شما یادتون نمیاد ... اون موقع ها مدیرا زیاد بودن 2 تا نبودن

شما یادتون نمیاد ... اون موقع ها کاربرا همه تازه کار بودن با یه اسکریپت ساده حال میکردن و اینقدر سطح انتظار بالا نبود

شما یادتون نمیاد ... اون موقع ها فقط 3 4 تا سایت معروف تو زمینه اسکریپت و کاربرا بین اینا تقسیم شده بودن الان بیش از 100 سایت اسکریپت هست

شما یادتون نمیاد ... اون موقع ها مدیرا وقت آزاد داشتن می نشستن یه پروژه رو صبح شروع میکردن شب تموم ... الان گرفتار زندگی و دانشگاه شدن

شما یادتون نمیاد ... اون موقع ها من یه کاربر اسپر بودم میومدم اینجا اسپم میزدم :دی

و و و ...

-----------------------------

تفاوت های اون موقع ها و الان رو بنویسید که باز ، بسازیم این پرشین اسکریپت رو ....

P30TiP

کاربر عضو
من که زیاد وقت نمی کنم بیام... کاربرانی که زیاد پست های منو دیدن و از کاربران قدیمی هستن می دونن من در انجمن خیلی فعال بودم! حالا سعی می کنم بازم به پست های کاربران رسیدگی کنم، ولی جداً جدیداً انتظار کاربران خیلی بالا رفته باید بدونید که همه ی اسکریپت های پولی بصورت رایگان گیر نمیان یا حتی خیلی از کاربران انتظار دارند در 1-2 ساعت جواب بگیرن و مشکلشون حل بشه ! نیاز داریم کاربران هم به ما کمک کنند، اینجا یه انجمن هست، جایی که همه در بحث شرکت می کنن نه فقط مدیران انجمن!

jafar1374

کاربر عضو
بله حسین اقا راست میگن ، منم یادم نمیاد

ولی خدایشش قالب چه باحال شده

ممنون

amir_saman

کاربر عضو
درود

بچه ها پیر شدیم ....

حالا به جای این که از خاطرات خوب گذشته حرف بزنیم بهتره به اتفاقات خوب آینده فکر کنیم.( چی گفتم خودم هم نفهمیدم !!)

ولی من خودم تا جایی که بلدم جواب کاربرا رو گهگداری می دم ولی کاشکی مدیران یکم پررنگ تر می شدن.

به امید روز های خوب آینده ...

بدرود

texas

کاربر عضو
اين تاپيكي هستش كه ميخواستم منم ايجادش كنم

راستش اين يكي از سالم ترين سايتهاي اسكريپت هستش كه شايد از خيلي ها قدمت بيشتري داره

حيفه كه افت كنه من روزانه به نت وصل ميشم چند تا سايت هستش كه حتمآ بايد برم حداقل تاپيكها رو بخونم

به جرات ميتونم بگم كه هر 30 روز ماه رو سر ميزنم و دوست دارم پر بحث و گفتگو باشه تا استفاده كنم يا اگرم تونستم جواب بدم

يك مشكل اينه كه من الان چند ماهه به پروفايلم دستري ندارم نميدونم چي شده كه اينجوريه

اميدوارم به زودي سرو سامان بگيره و مثل قديم باشه

homayon574

کاربر عضو
به نظر من کلا سه تا سایت توی ایران الان مرجع کامل اسکریپت هستن وب آلفا پی سی ول و پرشین اسکریپت. که به نظر من پرشین اسکریپت یه چی دیگست اصلا بحثش با اون دوتا فرق داره من خودم یه زمونی زیاد فعالیت نمیکردم اما بعد از هک که خلوت شد تازه من شروع کردم :D یادش بخیر قبل هک انقدر شلوغ بود که فرصت خوندن تایپکا نبود !!! الان باید صبح تا شب نشست تا یه تایپک باز شه . بابا کدوم سطح توقع این همه اسکریپت هست توی ایران هیچ کس پخش نکرده شما اولیش باشین خوب !!! مثل این تایمر های سایت تا فلان روز دیگر باز خواهد شد و ... . من پرشین اسکریپت رو دوست دارم چون از نظرم بهترین توی نوع خودشه پس اگر از نظر من بهترینه باید خودشو بهترین کنه :D

M-Soltani.Ir

تازه وارد
من 6 ماهه دارم به همه میگم کسی لوگو رو ادیت نمیکنه ، شکلک یاهو نمیزاره ، فونت ها رو درست نمیکنه ، اصلا کاربرپسند نیست

و در مورد حرف های حسین ، شما ها یادتون نمیاد اون قدیما یه یوزر ms بود که مدام اسپم میداد ، 5.6 بار هم بن شد :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

setare66

تازه وارد
سلام 1 انتقاد: وقتی وارد انجمن میشم حالا برای اینکه برگردم صفحه اصلی باید کلی بک بزنم . اگه لینک صفحه اصلی رو بذارین خوب میشه

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام 1 انتقاد: وقتی وارد انجمن میشم حالا برای اینکه برگردم صفحه اصلی باید کلی بک بزنم . اگه لینک صفحه اصلی رو بذارین خوب میشه
این رو 100 بار به mohammad گفتم انجام نداده ...

imbuzz

تازه وارد
واقعا به نظر من هم پرشین اسکریپت بهترن مرجع برای اسکریپتهاست ! ! دوستان خسته نباشید .

homayon574

کاربر عضو
توی بهترین بودنش شک نیست اما داره اروم اروم رسیدگی بهش کم میشه که خیلی ناراحت کنندست ای کاش مدیرا یکم ممارستشونو برای برگشت انجمن به دوران شلوغش بیشتر کنن

ja2ogar

کاربر عضو
سلام

اقا یه نگاه به تاریح عضویت من بندازین می بینید که از روزهای اول با پرشین اسکریپت بودم

اما پرشین اسکریپت اون زمان که اشتاد بود و .. با این پرشین اسکریپت قابل مقایسه نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مدیران نیستن... مدیرایی که الان فعال هستن سه نفر هستن . من و nulledscriptz و cedar . که دو مدیر دیگه زیاد نمیتونن سر بزنن (چون سایت دارن و کار دارن و...)

من سعی میکنم سایت رو بروز نگه دارم. مطلب بزارم تو سایت . و به کاربرا برسم و جواب بدم...

با فعالیت مدیرا به تنهایی نمیشه این فروم رو درست درمون کرد. من و nulledscriptz که نمیتونیم همش تاپیک بزنیم و خودمون به خودمون حرف بزنیم و جواب بدیم :دی

شما بحث ایجاد کنید. اگه ما شرکت نکردیم بعد بگید ما نیومدیم ...

بالا