چند تا اسکریپت معرفی کنید !

• نویسنده موضوع sitsaz
  • تاریخ شروع

sitsaz

تازه وارد
سلام دوستان بنده در حال فارسی سازی و تکمیل سیستم رادیو انلاین هست php-radio و میخواهم سرس تکمیل شده رو به صورت رایگان ارایه بدم اما خب با توجه به اینکه فعلا نمی خوام کد بنویسم ( در حال اموزش هستم ) به کمک شما دوستان متوصل شدم تا برای تکمیل این سیستم به من کمک کنید در ضمن پست های معرفی شده در این سایت را مطالعه کرده ام و از انها استفاده کرده ام پس لطفا سیستمی با مشخصات ساده زیر به طور فعلی نیاز دارم که مطمئنم پیدا میشه ولی خب من پیدا نکردم

یه سیستم خبری ساده ( ارسال خبر داشته باشه و اگه بشه یه ادیتور چیز دیگه ای لازم نیست )

سیستم اپلود سنتر ( یه سیستم اپلود سنتر شخصی با امکان گرفتن پسورد جهت دادن دسترسی برای اپلود ... بدون عضو گیری .. )

سیستم لینک باکس ( خودم پیدا کردم ولی اگه باز هم ساده اش رو داشتید که فقط امکان ثبت لینک داشته باشه معرفی کنید )

سیستم تبلیغاتی ( خیلی ساده فقط با گرفتن ادس لوگو بتونه چند تا لگو رو با لینک نشون بده )

سیستم چت ( یه سیستم که خیلی ساده باشه اژاکس نباشه فقط ارسال پیام داشته باشه )

خب فعلا اگه لطف کنید و اینها رو معرفی کنید کمک خیلی بزرگی کردید ولی شاید بعدا هم مراجعه کنم و درخواستی داشته باشم

sam2008

تازه وارد
نیوک همه رو داره ! :oops:

جوملا مامبو میترا هم همشون اینا رو دارن (البته یعنی میشه روشون گذاشت)

sitsaz

تازه وارد
دوستان من خودم میدونم که اینها رو دارن ولی من اسکریپت های جداگانه لازم دارم و هونطور که گفتن میخوام اونها رو روی اسکریپت رادیو قرار بدم :(

sitsaz

تازه وارد
دوستان زود باشید لطفا نیاز جدی دارم خودم هم هنوز دارم تو اینترنت می گردم ولی پیدا نکردم لطفی کنید ممنون میشم

sam2008

تازه وارد
چتش رو من دارم فول فلش فارسیش کردم ! می خوای !؟

اون یکی هارو هم میتونم پیدا کنم ولی ادغامشون توی اون خیلی سخته ها :?:

sitsaz

تازه وارد
مشکلی نیست ادغامش با من شما اگه لطف کنید و اون اسکریپت ها رو برای بنده لینک بدهید از شما متشکر می شوم :p

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم خبری,آپلود سنتر,چت تو همین سایت معرفی شده.جستجو کنید پیدا میکنید

بالا