چند سوال در مورد وردپرس

• نویسنده موضوع arz
  • تاریخ شروع

arz

کاربر عضو
قالب من فایل functions.php رو نداشت که الان خودم درستش کردم.محتوای پیشفرض این فایل چی هست؟

آیا همینطوری میشه از توابع استفاده کرد؟

من میخوام یه تابع بهش اظافه کنم که تو آموزش نوشته باید بین< ?php ؟> قرار بدم.اما فایل من خالی هست.

arz

کاربر عضو
قالب من فایل functions.php رو نداشت که الان خودم درستش کردم.محتوای پیشفرض این فایل چی هست؟آیا همینطوری میشه از توابع استفاده کرد؟

من میخوام یه تابع بهش اظافه کنم که تو آموزش نوشته باید بین< ?php ؟> قرار بدم.اما فایل من خالی هست.
وقتی میخوام کدی رو توی این فایل قرار بدم توی هدر کنترل پنل و سایت اون کد نمایش داده میشه و اجرا نمیشه.

arz

کاربر عضو
سلام.سوالم رو جواب ندادین.

راستی.چند روزه که افزونه copyrightpro کار نمی کنه یعنی حتی با داشتن تیک عدم کلیک راست٬دوباره میشه کلیک راست کرد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز! لطفا پشت سر هم پست نزنید! هزار تا سوال رو در یک تاپیک نپرسید!

اینجا کسی با همه افزونه ها کار نکرده! قرار نیست از همه افزونه های نصب شده شما اطلاع داشته باشیم! لطفا رعایت کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مسیری که این فایل رو میزارید رو دقیقا بگید. تا کمک کنیم.

arz

کاربر عضو

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس مدیریت وردپرس رو برای من ارسال کنید همراه با نام کاربری و رمز عبور تا بررسی کنم.

arz

کاربر عضو
خواهش می کنم یه جوابی بدین.

خیلی معطل این هستم

arz

کاربر عضو
ای باب چقدر باید منتظر باشم.

هیچ کس نمی دونه چرا فایل توابع قالب من کار نمی کنه؟

MahdiY

راهبر انجمن
اگه میشه یوز و پس را برا من پیام کنید

تا من ببینم چی شده

فکر کنم آقا محمد عزیز وقت نکرده سر بزنه

این روزا سرش شلوغه

فقط زود که باید برم

البته اگر مایل هستید

arz

کاربر عضو
اون مشکل رو خودم حل کردم.

حالا یه سوال دیگه دارم:

چطوری میشه محل آپلود فایل ها رو به یه ساب دامین تبدیل کرد.یعنی wp-content/uploads رو به img.tfun.ir ؟

arz

کاربر عضو
مورد بالایی رو انجام دادم!

می خواستم بدونم ایا با اتصال دامنه img.tfun.ir که الان رسانه هام توی اون آپ میشه به یه هاست دانلود مشکلی ایجاد نمیشه؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
دوست گرامی لطفا کاملاً تحقیق کنید بعد سوال بپرسید که تاپیک بی مورد شوغ نشه یا اگه جواب سوالی رو گرفتید اینجا هم بزارید!

-------------------------------------------------------

می خواستم بدونم ایا با اتصال دامنه img.tfun.ir که الان رسانه هام توی اون آپ میشه به یه هاست دانلود مشکلی ایجاد نمیشه؟
پیشنهاد میکنم این کارو انجام ندید ولی اگه هم دل استوار هستید فک نکنم مشکلی پیش بیاد....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arz

کاربر عضو
یعنی هیچ احتمالی نمی دین که کار کنه یا نه؟

arz

کاربر عضو
آیا راهی هست که موقع ویرایش یه عکس توی صفحه ارسال مطلب٬وقتی به ارتفاعش یه اندازه ای می دیم٬عرضش هم متناسب با اون تغییر کنه؟

بالا