چند قیمتی کردن سایت

• شروع کننده موضوع SANBOR
  • تاریخ شروع

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
سلام 

من حالت کاریم به این صورت است که میخواهم مثلا وقتی یک جنس را برای فروش بگذارم طبق هر گروه افراد یک در صد خاصی از ان قیمت فروش کمتر بشوند و مشتریان عادی هیچ گونه تخفیفی نگیرند

و بعد از ان میخواهم همزمان چند تخفیفی داشته باشیم

متلا اگه کسی جزو فروشگاه دار باشه اگه قیمت مصرف کننده 10000 تومان باشه قیمت این شخص 20 درصد کمتر باشه و اگر مثلا تعداد 24 را ببرد دوباره یک درصد خاصی کمتر بشود مثلا 5 درصد کمتر (البته این قسمت خیلی مهمه چون 5 درصد از ریز فاکتور است (مسئله حسابداری ))

و مهمترین قسمت این است که میخواهم این اطادی عمل روی تک تک محصولات باشه یعنی مثلا من یک محصولی را با سود کمتری میگیرم و یک محصول را با سود بیشتر

متشکرم

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,178
88
48
اینترنت!
سلام

برای اعمال قیمت فروشندگان:  

برای تخفیف هر محصول:

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
سلام

برای اعمال قیمت فروشندگان:  

برای تخفیف هر محصول:
سلام متشکرم

ایا مبشه هر دو را ا هم استفاده کرد ؟

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
متاسفانه افزونه ها را نمیتوان با هم استفاده کرد و با هم هماهنگ نیستند!

پیشتهاد شما چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
سلام

من افزونه 

را استفاده کردم که خیلی برام عالی بود مثلا ترجمش رو طوری کرم که تو صفحه محصول مینویسه:

قیمت مصرف کننده: 100  قیمت برای شما: 90  تخفیف: 10%

ولی یک مشکلی هست که و قتی مثلا من این را فعال کردم و بعد افزونه تعداد راهم فعال کردم و مثلا بیشتر از 5 عدد خرید کردم و نوشته بودم که اگر بیشتر از 5 عدد خرید کنه 5 درصد تخفیف بگیره و از قیمت 90 تومان کم کنه ولی متاسفانه نمیشه

و نمیتواند دو تخفیف رو با هم اعمال کنه

خواهش میکنم یک پلاگینی رو بهم معرفی کنید که این کار را بتواند انجام دهد

متشکرم

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,354
462
83
32
PersianScript
متاسفانه تجربه ای در این رابطه نداشتم ، و افزونه هایی که در همینجا معرفی شدن رو در حد ازمایش و تست کار کردم!

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
متاسفانه تجربه ای در این رابطه نداشتم ، و افزونه هایی که در همینجا معرفی شدن رو در حد ازمایش و تست کار کردم!
ممنون اقا محمد

دوستان دیگه اطلاعی ندارند ؟

راستی من اگه بخواهم برام یک افزونه بنویسید که نرم افزار حسابداریم به ووکامرس وصل یشه شما میتوانید ؟ 

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
سلام

با عرض پوذش

پست را بالا می آورم

shifter

تازه وارد
27/3/17
1
0
1
سلام دوستان میشه یه کمک به این فلک زده کنید    

سایتم رو به فروشگاه  تبدیل کردم  بعد   

نوشته تو عکس 

نمایش سایت یا فروشگاه 

میخوام فقط فروشگاه باشه تورو خدا   

اجرتون به امام زمان

You must be registered for see images attach

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
14/2/13
944
2
18
شوشتر
سلام 

من حالت کاریم به این صورت است که میخواهم مثلا وقتی یک جنس را برای فروش بگذارم طبق هر گروه افراد یک در صد خاصی از ان قیمت فروش کمتر بشوند و مشتریان عادی هیچ گونه تخفیفی نگیرند

و بعد از ان میخواهم همزمان چند تخفیفی داشته باشیم

متلا اگه کسی جزو فروشگاه دار باشه اگه قیمت مصرف کننده 10000 تومان باشه قیمت این شخص 20 درصد کمتر باشه و اگر مثلا تعداد 24 را ببرد دوباره یک درصد خاصی کمتر بشود مثلا 5 درصد کمتر (البته این قسمت خیلی مهمه چون 5 درصد از ریز فاکتور است (مسئله حسابداری ))

و مهمترین قسمت این است که میخواهم این اطادی عمل روی تک تک محصولات باشه یعنی مثلا من یک محصولی را با سود کمتری میگیرم و یک محصول را با سود بیشتر

متشکرم
ببخشید که دیر جواب دادم.

افزونه

می تونه مشکل شما رو حل کنه.

این افزونه برای محصولات معمولی نسخه رایگان داره . و برای محصولات متغیر نسخه پولی.

SANBOR

تازه وارد
17/12/10
91
1
8
29
سلام

خیلی افزونه خوبی بود مخصوصا خروجی و ورودی گرفتن

ولی یک مشکل داشت اونم قسمت دوم کارم رونداشت و اون هم تعداد است

نمیشه کاریش کرد؟

SANBOR