چه سایتی بزنم که درآمد داشته باشه؟

alikamankesh

تازه وارد
سلام دوستان.

من پسری 14 ساله هستم و طراح سایتم و به زبان های HTML , CSS , PHP آشنایی نسبی دارم و با وردپرس طراحی سایت می کنم.

یک سایت دارم "طراحی سایت ترنم باران" توی گوگل بزنید میاره.

می خواستم یه سایت دیگه بزنم که درآمد داشته باشه درضمن من می تونم روزی حداقل 5 ساعت روش وقت بزارم. و می تونم در حد 500 هزار تومن سرمایه گذاری کنم.

مهارت های من عبارت اند از :

1- طراحی سایت (به طور حرفه ای)

2- سئو (به طور حرفه ای)

3- بازی آنلاین تراوین (به طور حرفه ای) سه ساله که بازی می کنم

4- توی درس هم همیشه شاگرد اول مدرسه ام الان هم دبیرستان ماندگار البرز (بزرگترین مدرسه ایران درس می خونم)

می خواستم بدونم که چه سایتی می تونم بزنم که درآمد داشته باشه

می دونم که سنم خیلی کمه اما من پدرم خودش شرکت نرم افزاری داره و من از 5 سالگی پای کامپیوتر می شینم.

به طوری که اگر روزی 3 ساعت پشت لبتاپ نشینم شب خوابم نمیبره!!!!

لطفا بهم ایده بدید

باتشکر!!!

sir-mahan

تازه وارد
ببین اولا که اگه شخصی ایده داشت خودش اجرا میکرد ! الان از هر سایتی که بخوای بگی چندین سایت هست ! باید خودت فکر کنی و ی ایده پیدا کنی که مثلش نباشه ! تا رقیبات کم باشن و برات بگیره

alikamankesh

تازه وارد
دوست عزیز این رو خودم می دونستم می خوام با سایت های قوی تر رقابت کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز اینجا چت روم نیست ، لطفا قوانین رو مطالعه کنید و منتظر باشید.

alikamankesh

تازه وارد
خیلی ممنون من موضوع سایتم رو پیدا کردم

باتشکر از سایت فوق العادتون

HELL BOY

تازه وارد
هر سایتی که بزنید مهم نیست

مهم اینه بازدید کننده داشته باشه

چون درامد تویه بازدید کننده 

بیشترین آمار بازدید برایه سامانه هایه وبلاگ دهیه

پول خیلی خوبی داره به فرض مثال اگر فقط 20 نفر وبلاگ بسازن روش فقط 5 تا پست بزارن هر کدومشون

هم دامنه اصلی بزرگ میشه رنک خوبی میگیره هم میتونی از شرکت هایه تبلیغاتی مثل تبلیغات کلیکی یا پاپ آپ و..... تبلیغات بگیری و کسب درامد کنی

===================================================

حالا اینم زیاد مهم نیستش من 15 سالگی با وبلاگ نویسی شرو کردم و روزی 4 هزار تومن درامد داشتم از تبلیغات پاپ آپی با هی وبلاگ عاشقانه که بازدید چندین زیادی هم نداشته

===================================

...........................................................((((((((((((((( نتیجه گیری میکنیمم )))))))))))))).....................................

1 مهم فعالیتته که تویه جست و جویه یه فرد وجود داشته باشه که مربوت به سایت شما باشه

2 مهم نیست سایتی یا وبلاگ

3 تبلیغات همیشه همیشه همیشه بهترین راح حله برایه افزایش بازدید

4 دست تنها هیچ وقت موفق نمیشی حت ما شریک یا یه تیم باید باشین اینجوری خیلی خیلی خیلی زود تر موفق میشید

5 وب دیگه ارزشی نداره همه سرشون تویه گوشیو کانال بازی تویه گوشی هستش پس بهتره برنامه نویسی اندروید یاد بگیری

======================================////////

موفق باشی

alibakhshi025

تازه وارد

پول خیلی خوبی داره به فرض مثال اگر فقط 20 نفر وبلاگ بسازن روش فقط 5 تا پست بزارن هر کدومشون

هم دامنه اصلی بزرگ میشه رنک خوبی میگیره هم میتونی از شرکت هایه تبلیغاتی مثل تبلیغات کلیکی یا پاپ آپ و..... تبلیغات بگیری و کسب درامد کنی

حالا اینم زیاد مهم نیستش من 15 سالگی با وبلاگ نویسی شرو کردم و روزی 4 هزار تومن درامد داشتم از تبلیغات پاپ آپی با هی وبلاگ عاشقانه که بازدید چندین زیادی هم نداشته

...........................................................((((((((((((((( نتیجه گیری میکنیمم )))))))))))))).....................................

1 مهم فعالیتته که تویه جست و جویه یه فرد وجود داشته باشه که مربوت به سایت شما باشه

4 دست تنها هیچ وقت موفق نمیشی حت ما شریک یا یه تیم باید باشین اینجوری خیلی خیلی خیلی زود تر موفق میشید

5 وب دیگه ارزشی نداره همه سرشون تویه گوشیو کانال بازی تویه گوشی هستش پس بهتره برنامه نویسی اندروید یاد بگیری

موفق باشی
نتیجه 5 رو باهات موافقم 

الان کانال تلگرام بهتر از وب جواب میده متاسفانه  /:)

sir-mahan

تازه وارد

موفق باشی
با نتیجه 5 اصلا موافق نیستم ، برنامه اندروید میگیره ولی نه کانال تلگرام ! سایت نبود کانالی هم نبود ! کانال های فیلم و دانلود همشون از سایت ها برمیدارن ، کانال برنامه های اندروید هم لینک دانلود دارن

HELL BOY

تازه وارد
با نتیجه 5 اصلا موافق نیستم ، برنامه اندروید میگیره ولی نه کانال تلگرام ! سایت نبود کانالی هم نبود ! کانال های فیلم و دانلود همشون از سایت ها برمیدارن ، کانال برنامه های اندروید هم لینک دانلود دارن
خوب اینا همه بچن و دانش برنامه نویسی ندارن با این حال درامدشون از یه سایت خیلی بیشتره

HELL BOY

تازه وارد
وقتی یه تبلیغات گسترده تویه تلگرام برایه هر    1k بازدید پستت تویه کانالت بهت 10 هزار تمن بده 

اگر فقط 2k بازدید بدی پول زنده موندنت در میاد

پول اینترنتت در میاد

یه کانالی که  یه شب فقط 10k ویو بده میشه 100 هزار تومان

ولی کانالایی هستن که    یه شب فقط 150k ویو میدن خوب یه سایت همچین درامدی داره ؟ هیچ وقت نداره هیچ وقت

تازشم تو تویه سایت داری دهن    خودتو سرویس میکنی مطلبی بزاری که کاربر تویه جست و جوهاش باشه و کلی حجم اینترنتی میره هزینه هاست میره

و ....

ولی یه   کانال تلگرام اینجوری نیست

alibakhshi025

تازه وارد
فعلا سایت هیچ فاییده ای نداره فقط باید رفت دنبال کانال همینطور که HELL BOY گفت درامدش خیلی خیلی خیلی بهتر سایته با هزینه و انرژی 0.1 سایت در ضمن ایران کاربرای تلگرامش از هرجایی بیشتره  :|:|

jamshimi

کاربر عضو
وقتی یه تبلیغات گسترده تویه تلگرام برایه هر    1k بازدید پستت تویه کانالت بهت 10 هزار تمن بده 

اگر فقط 2k بازدید بدی پول زنده موندنت در میاد

پول اینترنتت در میاد

یه کانالی که  یه شب فقط 10k ویو بده میشه 100 هزار تومان

ولی کانالایی هستن که    یه شب فقط 150k ویو میدن خوب یه سایت همچین درامدی داره ؟ هیچ وقت نداره هیچ وقت

تازشم تو تویه سایت داری دهن    خودتو سرویس میکنی مطلبی بزاری که کاربر تویه جست و جوهاش باشه و کلی حجم اینترنتی میره هزینه هاست میره

و ....

ولی یه   کانال تلگرام اینجوری نیست
از توضیحات شما استفاده بردم

میشه یه کم درباره درامد از کانال بیشتر توضیح بدین؟ الان هزینه تبلیغات در کاناال ها بستگی به چی داره؟ بازدید؟ یا مدت زمان تبلیغ؟ تعداد اعضای کانال روی نرخ تبلیغ تاثیر دارد؟

اگر میشه یه مقدار بیشتر درباره میزان هزینه ی تبلیغات در کانال ها توضیح بدین؟ مثلا کانالی اگر 6 هزار عضو داشته باشه هزینه تبلیغات چقدر باشه خوبه؟

HELL BOY

تازه وارد
از توضیحات شما استفاده بردم

میشه یه کم درباره درامد از کانال بیشتر توضیح بدین؟ الان هزینه تبلیغات در کاناال ها بستگی به چی داره؟ بازدید؟ یا مدت زمان تبلیغ؟ تعداد اعضای کانال روی نرخ تبلیغ تاثیر دارد؟

اگر میشه یه مقدار بیشتر درباره میزان هزینه ی تبلیغات در کانال ها توضیح بدین؟ مثلا کانالی اگر 6 هزار عضو داشته باشه هزینه تبلیغات چقدر باشه خوبه؟
این تایپیک برایه این سوال نیستش و شما نیاز به مشاوره داری و این مشاورات رایگان نیستش دوست داشتید خصوصی بگید

sir-mahan

تازه وارد
خوب اینا همه بچن و دانش برنامه نویسی ندارن با این حال درامدشون از یه سایت خیلی بیشتره
عزیز ، سن تعداد دور های ادم به دور خورشیده ، ربطی به فهم شعور نداره که بگیم بچست ، اونم میخواد در امد زندگیشو داشته باشه + خیلی ها هستن که از سایت ها بازدید میکنن و کانال تلگرامی ندارن ! پس بهتره تلگرام رو با شبکه گسترده ی وبسایت ها مقایسه نکنی ..

بالا