چه کسی از این شرکت فضا گرفته؟

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
سلام

دوستان کسی هست که از برای سایتش فضا گرفته باشه ودر حال حاضر هم فعال باشه؟

icofogh

تازه وارد
شرکت خوبی هستن ، میتونین از اینجا هم اطلاعاتی کسب کنید :

sata4u

کاربر عضو
مایاهاست بدرد نمیخوره. سخت افزارهاش قدیمیه. از همه مهمتر اینکه هک هم شده!!

sata4u

کاربر عضو
شرکت خوبی هستن ، میتونین از اینجا هم اطلاعاتی کسب کنید :
اعتبار و رتبه دهی این سایت بر اساس دامین این شرکت هاست پس بدرد نمیخوره دوست عزیز.

p30sky

تازه وارد
سلام بنده از شرکت مایاهاست فضا دارم و خیلی هم عالیه هک شدن هم چیز خیلی خیلی عجیبی نیست بیشتر سرور ها هک میشن ، نه اینکه بگم مشکلی نیست و ازش ساده بگزرم ولی الان خیلی امنیتشون رو بردن بالاتر من که دارم ، ازش راضیم

jing

کاربر عضو
سایت من روی یکی از سرورهاش بود و اون سرور از بین رفت بعد از 5روز دوباره سایت من برگشت به نظرم میاد که امنیتش چندان تعریفی نداره

هدف از این سوال این بود که دوستانیکه فضا دارند لطمه ای به سایتشون وارد شده یا نه؟

cicada_021

تازه وارد
قیمت های هاست لینوکسش چرا اینطوریه ؟ 500 مگ 98 تومن 1000 مگ 130 تومن اون وقت نامحدود 60 تومن ؟؟؟

من از parstik.com هاست 10 گیگ لینوکس گرفتم با پهنای باند 100 گیگ 88 تومن در سال. همه امکانات جانبی هم نامحدود داره خیلی هم راضی هستم. هم پشتیبانیش خوبه هم آپ تایم بودنش

jing

کاربر عضو
قیمت های هاست لینوکسش چرا اینطوریه ؟ 500 مگ 98 تومن 1000 مگ 130 تومن اون وقت نامحدود 60 تومن ؟؟؟من از parstik.com هاست 10 گیگ لینوکس گرفتم با پهنای باند 100 گیگ 88 تومن در سال. همه امکانات جانبی هم نامحدود داره خیلی هم راضی هستم. هم پشتیبانیش خوبه هم آپ تایم بودنش
تازه که پرشین اسکریپت ازش فضا گرفته نامحدودش زیر 60 تومن هست

kasra22

تازه وارد
دوستان من دشمنی با مایا ندارم ولی به نظرم به درد نخورترین هاستینگ ایرانه ! دلایلی که دارم :

1- سرورهای ضعیف چه از لحاظ امنیت ، چه از لحاظ قدرت سخت افزاری

2- متعهد نبودن شرکت در هیچ شرایطی !!

3- اختصاص رم خیلی محمدود برای هاستینگ های اشتراکی

4- داون بودن بیش از حد معمول برای یک هاستینگ (2-3 ماه پیش بود که سایتم هر روز از ساعت 4-5 عصر تا فردا صبح لود نمیشد) البته الان بهتر شده

5- جواب های مبهم پشتیبانی در برخی موارد ...

6- 3-4 برابر شدن قیمت ها در مدت خیلی کم !!

»» پرداخت اولیه : 35000 تومان »» هزینه تمدید : 120 هزار تومان !!؟

....

که همین عوامل باعث شد تا کوچ کنم ... !

N2D

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید .

این شرکت سر و صدای زیادی کرده اما با توجه به تجربیاتی که دوستانم دارند ، به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم...

یکبار که سرور هک شده بود ماشاالله تا 3 4 روز هیچگونه پاسخگویی نبود تا اینکه دیگه دوستمون رو آوردیم روی سرور اختصاصی خودمون...

موفق باشید

homayon574

کاربر عضو
به تازگی از این شرکت خبر ندارم ولی یکی از سایت های من هم قربانی نداشتن امنیت سرور اینا شد البته مربوط به الآن نیست این موضوع ، الان هم که گویا کسی رضایت چندانی ازشون نداره :)

jing

کاربر عضو
دوستان من وقتی که هاست از این آقایون خریدم یک دامین رایگان هم دادند که روی این دامین رایگان تبلیغ زیادی کردم وسایتم با این دامین شناخته میشه یکماه تا پایان قرار داد مانده است الآن میخوام سایتم را به جای دیگه ای منتقل کنم بنظرتون اگر دامینم را پیش اینا ثبت کنم بعد با مشکل مواجه نمیشم؟

اگر جواب مثبت هست پیشنهادتون چیه؟

درضمن کدام شرکت را پیشنهاد می کنید که هاست بخرم مشکلی نداشته باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
دوستان من وقتی که هاست از این آقایون خریدم یک دامین رایگان هم دادند که روی این دامین رایگان تبلیغ زیادی کردم وسایتم با این دامین شناخته میشه یکماه تا پایان قرار داد مانده است الآن میخوام سایتم را به جای دیگه ای منتقل کنم بنظرتون اگر دامینم را پیش اینا ثبت کنم بعد با مشکل مواجه نمیشم؟اگر جواب مثبت هست پیشنهادتون چیه؟

درضمن کدام شرکت را پیشنهاد می کنید که هاست بخرم مشکلی نداشته باشه؟
درمورد ثبت دامین نظرتون را میشه بگین؟

بالا