چگونه یک اسکریپت رو روی فقط یک دامنه نصب کنیم؟

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام. من یه اسکریپت خودم نوشتم. اما میخوام وقتی سفارش میگیرم یه کاری کنم که فقط روی یه دامنه نصب بشه . یعنی در واقع یه جورایی licence بذارم. و طرف وقتی اسکریپت رو از توی هاستش zip میکنه دیگه نتونه روی یه domain دیگه نصب کنه.

ممنون

m2121

تازه وارد
اسکریپتت وقتی نصب شد و مراحل کانفیگ انجام شد ، طرفت با یکم اطلاعات می تونه از روش کپی بگیره ، مگه اینکه بک دور یا یه فایل خاص که فقط خودت می دونی تو اسکریپت قرار بدی که در صورت کپی گرفتن بهت اطلاع بده ، یا می تونی کد گذاری کنی !

virangar

کاربر عضو
یه سری نرم افزاریایی هست میشه باهاش این کارو کرد،قبلا توی پرشین اسکریپت یه صحبت هایی در بارش شده بود.

ولی خوب میشد کاری کرد بازم جای دیگه نصب بشه! :دی

کد گذاری ionCube خیلی جالبه ،چیزه خوبیه

iranenaz

کاربر عضو
نمیشه./

قاعده به این شکل هست که قسمتهایی از روی سرور خودت لود بشه که متوجه بشی و دسترسی دامین رو ببندید اما راه حل داره و ...

alifiresoft

کاربر عضو
نمیشه./قاعده به این شکل هست که قسمتهایی از روی سرور خودت لود بشه که متوجه بشی و دسترسی دامین رو ببندید اما راه حل داره و ...
من نفهمیدم میشه یا نمیشه خلاصه؟ شما اولش گفتی "نمیشه". آخر جملت گفتی "راه حل داره" ! حالا اگه میشه بیشتر توضیح بدید. و اینکه راه حلش چی هست؟

؟

m2121

تازه وارد
منظورش اینه که نشد نداره ولی سخته ، باید یه تعداد فایل (یا حتی یک فایل) رو از اون اسکریپت رو سرور خودت تنظیم کنی و اطلاعات خاصی و کم حجمی رو جابجا کنه که به یرعت لود سایت هم تاثیر نذاره ! بعد می تونی تو اون فایلی که رو سرورت هست ، مشخص کنی که فقط مثلا دامنه yoursite.com می تونه این فایل رو بگیره یا بخونه !

البته گفتم ، اون فایل باید خیلی ابتدایی باشه و یه تعداد کد ساده رو از سرورت بخونه و در صورتی که چند تا فایل اصلی رو از سرور خودت لود کنی ، به طور چشم گری سرعت سایت اون یارو میاد پایین !

AhmadTux

تازه وارد
به جایه همه اینها برو Zend Encoder رو پیدا و نصب کن

آموزشش هم تو گوگل هست

البته اول ببین سرور Zend رو ساپورت میکنه یا نه

با این هم میتونی برنامه هاتو کد کنی

هم محدودیت آدرس و ای پی بزاری

هم بگی رو فلان دامین اجرا بشه

هم میشه تاریخ انقضا زد بهش

خودم و خیلی ها از این استفاده میکنن

بالا