چگونگی راستچین کردن قالب وردپرس

پارسی

تازه وارد
سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و همچنین مدیریت وردپرس فارسی

اگر امکان دارد دوستان کمک بکنید من این قالب رو راستچین کنم میخوام برای فروشگاه کتاب

اگر با هزینه هم هست بگید مشکلی نداره دوستان هم پنل مدیریت و قسمت تنظیماتش و هم خود قالب

میخوام کاملا راستچین بشه اگر دوستان لطفی کنند اگر هم با هزینه نیست که کمکم بکنید تا خودم انجام بدم ممنون

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

من قبلا روی این قالب کار کردم. ارزش وقت گذاشتن نداره. مثل اکثر قالبهاییکه برای کتابفروشی طراحی شده اینم با راستین مشکل داره. دلیلشم استفاده از افزونه های اختصاصی خودشه که ارتباطی با استایل داخل بسته قالب ندارن. یعنی جدای از راستچین کردن خود قالب،شما باید یک دور هم تمام افزونه هارو فارسی کنید و بعدش هم ترجمه. ضمن اینکه این افزونه ها فایل زبان ندارن.

موفق باشید.

Qalekhani

قلعه‌خانی

اگر امکان دارد دوستان کمک بکنید من این قالب رو راستچین کنم میخوام برای فروشگاه کتاب

اگر با هزینه هم هست بگید مشکلی نداره دوستان هم پنل مدیریت و قسمت تنظیماتش و هم خود قالب

میخوام کاملا راستچین بشه اگر دوستان لطفی کنند اگر هم با هزینه نیست که کمکم بکنید تا خودم انجام بدم ممنون
اسم پوسته تون چی هست؟

javananit96

کاربر عضو

سلام دوست عزیز اگه خواستی من قالب bookstore فارسی و راست چین شده سراغ دارم

بالا