چگونگی عدم شناسایی سایت جوملا 2.5

• نویسنده موضوع gilar
  • تاریخ شروع

gilar

کاربر عضو
با سلام

پلاگین یا کامپوننتی می خواهم که سایت جوملایی را غیر قابل شناسایی برای هر کسی بکنه

خواهشا لینک بدهید البته جوملا 2.5

تجاری و رایگان بودنش را هم مشخص بفرمایید

mahdiali35

کاربر عضو
با سلام پلاگین یا کامپوننتی می خواهم که سایت جوملایی را غیر قابل شناسایی برای هر کسی بکنه

خواهشا لینک بدهید البته جوملا 2.5

تجاری و رایگان بودنش را هم مشخص بفرمایید
منظورتون چیه دقیقا از اینکه سایت جوملایی شما غیر قابل شناسایی بشه ؟

یعنی کسی متوجه نشه سایت شما با جوملا ساخته شده ؟

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

چیز کاملی موجود نیست که شما همه چیز رو بتونید تغییر بدید ... مثلا نام پوشه های جوملا رو به راحتی نمیشه تغییر داد... البته به خاطر مسائل امنیتی پوشه ی administrator رو راحت میتونید تغییر نام بدید...!!!

شما تا چه اندازه میخاید تغییرات بدید ؟

gilar

کاربر عضو
من می خواهم وقتی یک شخصی اومد سایت مثلا سایت x را ببینید از روی ظاهر و همچنین افزونه های فایرفاکس براش این سایت قابل شناسایی نباشه

با تشکر از شما :79:

mahdiali35

کاربر عضو
من می خواهم وقتی یک شخصی اومد سایت مثلا سایت x را ببینید از روی ظاهر و همچنین افزونه های فایرفاکس براش این سایت قابل شناسایی نباشه با تشکر از شما :79:
ok.... از روی طاهر که هیچی چون ظاهر برای هر سی ام اسی میتونه تغییر کنه...!!!

اما افزونه های فایرفاکس به هر حال طوری تنظیم شدن که میتونن به راحتی سیستم رو شناسیایی کنن.... برای اینکه فایرفاکس پلاگین فایرفاکس نتونه سایت شما رو بشناسه باید جوملا رو خیلی تغییر بدید... نمیدونم پلاگین فایرفاکس چگونه سیستم سایت رو متوجه میشه... نکته ی دیگه اینکه اگه میخاید جوملا رو شخصی کنید قسمت مدیریت سایت ( administrator ) رو یه تغییراتی بدید مثلا این سایت رو ببینید:

میتونی تغییراتی توش بدی و قالب مدیریت رو هم تغییر بدی بعد پوشه ی administrator رو هم تغییر نام بدی...!!!

البته یه نفر بخاد بفهمه با این موارد هم راحت میفهمه با مشاهده ی کدهای html سیستم سایت و مشاهده ی پوشه هایی ماندد vomponents - modules - templates یا plugins یا.... شما باید یه جوری اونها رو هم تغییر نام بدید...!!!

شاد باشید...!!!

gilar

کاربر عضو
با تشکر از شما آق مهدی گل

همه اینها که فرمودید درست

منتها من دنبال یک ماژول یا کامپوننت هستم که این کار را برام انجام بده چون من خیلی دنبال چنین چیزی گشتم ولی 1.5 پیاده کردم اونم تجاری بود ؟

نمی دونم ؟ شاید مجبور شدم راهی که شما گفتید را بروم

gilar

کاربر عضو
بعد سایت که معرفی کردید( )

user , pass ????

بالا