چینش اخبار

nulled

تازه وارد
لطفا یه پلاگینی یا کدی معرفی کنید که بتونم اخبار رو بصورت لینک بیارم و متن خود اخبار دیده نشه و فرد با کلیک کردن روی لینک مطلب براش باز بشه. اقا کمکم کنید.مثل سایت ولی عصر لینکش :

nulled

تازه وارد
مثل اینکه کسی به ما کمک نمی کنه ما از پرشین اسکریپت انتظار دیگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه داشتیم

rayka95

تازه وارد
ببین با توجه به چیزی که من فهمیدم شما میخوای آخرین اخبار رو بصورت لینک نمایش بدی . خب شما باید یه کاری کنی اگر وردپرسی هستی باید فایل ایندکس تم رو باز کنی

تمامی دستورات رو که از بعد از If post شروع میشه پاک کنی تا جایی که پست تموم میشه . بعد جای اینا که پاک کردی از آر اس اس سایتت یه خروجی بگیری بذاری اونجا . واسه خروجی بهتر میتونی از سرویس سایت من یا وبگذز استفاده کنی :

سایت من : تضمین شده :

وبگذر : معمولی :

اگر به نتیجه تونستی برسی بگو نتونستی پیام بده تو یاهو تا کمکت کنم : آیدی یاهوی من :mhasani95

wallfa

کاربر عضو
اگر برای ورد پرس با دستکاری قالب هاش میتونی این کار انجام بدی

nulled

تازه وارد
سلام ببخشید نبودم. اینو برای وردپرس میخوام

داداش این ای دی منه : blackpic2007

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز از کد زیر استفاده کنید:

<?php query_posts('cat=شماره دسته&showposts=تعداد نمایش مطلب'); ?>

<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

:: <a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" class="Text"><?php the_title(); ?></a><br>

<?php endwhile; ?>

wallfa

کاربر عضو
دوست عزیز مردم گنگ نکنید هر چیزی بلدنیستید مجبور به توضیح اون ندارید( rocki3).. --- دوست عزیز در ورد پرس یک سری تایع قرار داده شده که بستگی به نوع استفاده شما در طراحی قالب از اونها استفاده میکنید شما قصد دارید فقط خود تیتر پست هاتون نشون بدید که در صورت کلیک بر روی اون به بخش بعدب یعنی پست تکمیلی بررسه برای این کار باید از تابع

کد:
<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?>
این استفاده و در قالب خود بقیه توابع مربوطه به پس ها رو پاک کنی بعد از نمایش خواهی دید که فط تیتر ها نمایش داده میشوند .

بالا