کار نکردن دکمه پرداخت

infodeta

تازه وارد
سلام سایت من با این افزونه داره کار میکنه 

الان مشکلی که با سایت دارم اینه که موقع پرداخت هیچ کدوم از گزینه های پرداخت کار نمیکنه 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

You must be registered for see images attach

simonamiri0069

کاربر عضو

الان مشکلی که با سایت دارم اینه که موقع پرداخت هیچ کدوم از گزینه های پرداخت کار نمیکنه 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

منم دقیق همین مشکل رو دارم.

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز این اختلال در jquery هاست.

شما برای حل این مشکل اول می تونین دونه دونه افزونه ها را غیرفعال کنید به جز افزونه edd و تست کنید و هرکدام مشکل ساز بود اون افزونه را فعال نکنید.

simonamiri0069

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز این اختلال در jquery هاست.

شما برای حل این مشکل اول می تونین دونه دونه افزونه ها را غیرفعال کنید به جز افزونه edd و تست کنید و هرکدام مشکل ساز بود اون افزونه را فعال نکنید.
تمام افزونه ها رو بجز EDD غیرفعال کردم و نشد. YAHOOFILE.IR لطفا راهنمایی کنید.

simonamiri0069

کاربر عضو

ممنون میشم راهنمایی کنید 

مشکل شما حل شد؟

simonamiri0069

کاربر عضو
دوستان کسی میدونه باید چیکار کرد.؟ پرداخت فقط برای مدیر سایت عمل میکنه برای سایرین چه عضو و غیر عضو عمل نمیکند؟

rocki3oy

کاربر عضو
دوستان کسی میدونه باید چیکار کرد.؟ پرداخت فقط برای مدیر سایت عمل میکنه برای سایرین چه عضو و غیر عضو عمل نمیکند؟
آیا شما روی پوشه wp-admin از طریق سی پنل هاست پسورد گذاشته اید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

simonamiri0069

کاربر عضو

simonamiri0069

کاربر عضو
دوستان کسی میدونه باید چیکار کرد.؟ الان مشکلی که با سایت دارم اینه که موقع پرداخت هیچ کدوم از گزینه های پرداخت کار نمیکنه  پرداخت فقط برای مدیر سایت عمل میکنه برای سایرین چه عضو و غیر عضو عمل نمیکند؟ yahoofile.ir

masood30

تازه وارد
اگه قالب مارکت پلیس kiwi  رو استفاده میکنید تو بعضی از ورژنهای این قالب این مشکل وجود داره . یا باید قالبو اپدیت کنید یا ایراد خود قالبتونو رفع نمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا