کدام فوریم ساز را انتخاب کنم؟

alizhakfar

تازه وارد
سلام دوستان عزیز من میخواهم یک انجمن بسازم که هر کس ثبت نام کند بدون تایید من یعنی مدیر سایت نتواند کاری به سایت بکند تا من مدیر سایت اجازه ندهم!

لطفآ نظری بدهید :roll:

mohamad360

کاربر عضو
smf هست

phpbb هم هست .

اگه هاست وارز داري vb هم كه اخرشه :lol:

awat

تازه وارد
بله درسته همون طوری که ایشون اشاره فرمودند phpbb , smf هست و به نظر من کار کردن با phpbb خیلی راحت تره

اینم لینک دانلودش :

اگه در مورد کار کردنش هم سوالی داشتی به سایت مرجع فارسیش مراججعه کن

kmohsenk

تازه وارد
فقط mybb خیلی کار باهاش راحته خیلی زیباست خیلی توپه اینم نمونش مال خودمو نصب کردم تو سایتم:

ahora-kabir

کاربر عضو
هیچ انجمنی مثل ویبولیتین بزرگ گسترده نیست

امکاناتشم بسیار زیاد هستش بزرگ ترین سایت های ایرانی و خارجی رو نگاه کنید از ویبولتین استفاده می کنن

اگه تو گوگل Powered by vBulletin را سرچ کنید خودتون متوجه می شید که تا چه اندازه بزرگ هستش

به نظر من شما از ویبولتین استفاده کنید بهتره اما لایسینس می خواد یا می تونید از هاست وارز استفاده کنید

P30TiP

کاربر عضو
رایگان SMF و myBB...

پولی vBulletin و IPB...

در درجه ی اول vBulletin (از نظر امکانات آن بصورت رایگان در ایران و همچنین پشتیبانی و کار راحت با آن)... بعدش هم IPB که بنظر من خیلی قدرتمند تر از vB هست البته در بعضی از موقعیت ها نه همه جا

AHMAD-SE

تازه وارد
اول از رایگان ها PHPBB (بهترین خوبیش اینه که نیاز به ترجمه قالب نداره فقط نصب کنید فارسی میشه )

پولی ها VB /IPB :) :) :) :)

sahoo

تازه وارد
vb آخر فروم هستش

اگه بخواي يه سايت درست و حسابي داشته باشي به نظر من vb رو واست كارت انتخاب كن

majid-e

تازه وارد
تنها سیستم موفق ی که تا به حال دیدم : ویبولتین و وی بی

swat

تازه وارد
به عنوان کسی که با وبلوتین کار کرده میگم که اگه انجمن شما کاربر زیاد نداره یا نمیخواد داشته باشه بهتر هست که از وبلوتین استفاده کنید. چون بهترین انجمن ساز موجود هست. ولی اگه تعداد کاربرا بره بالا فشار روی سروری که هاست شما روش هست میاره و باعث میشه که سرور هاست شما رو ببنده اون وقت باید برید یه سرور اختصاصی یا مجازی بخرید. ولی در کل میگم وبولتین از همه بهتر هست.

موفق باشید

بالا