کدوم بهتره کلاس یا سی دی آموزشی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sagebnegad

کاربر عضو
سلام دوستان خوبم

شما حتما بهتر از من مطلع هستین که توی چند سال اخیر سیل عظیمی از فیلم ها و نرم افزار های آموزشی تقریبا در همه زمینه ها ارائه شده .مثلا در زمینه آموزش فتوشاپ و کرل و ویندوزو خیلی چیزای دیگه .

حالا من می خوام بطور جدی روی یادگیری چندتا نرم افزار گرافیکی مثل فتوشاپ و کرل و فلش در سطح حرفه ای تمرکز کنم.اما یه سوال از شما دوستان اهل فن و اساتید عزیز داشتم:

سوالم اینه که کدوم راه بهتره استفاده از کلاس یا استقاده از سی دی آموزشی در منزل؟

اگر استفاده از سی دی رو توصیه میکنین لطفا در صورت امکان چند برند معتبر و کار درست که خودتون تستش کردین رو هم مثال بزنین من فقط مخصولات شرکت پرند رو میشناسم.

یک دنیا ازتون ممنونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به نظر من باید برای دونستن پایه هر برنامه ای . (یعنی وقتی صفر صفری) کلاس برداری بهتره. چون هیچی نمیدونی در موردش و...

وقتی راه افتادی. میتونی از طریق سی دی و اینترنت, خودت رو برسونی به اون سطحی که میخوای

alir3z4

تازه وارد
البته سريال و فيلم سينمايي هم خوبه !!

دور از شوخي كتاب يا همون Manual خيلي خوفه و توپ جواب ميده

كلاس و كيف و دفتر يعني هويج!

virangar

کاربر عضو
البته بستگی به تمرین هم داره

شما هرچقد کلاس برید و کتاب بخونین ولی تمرین نکنید هیچی یاد نمیگیرد

من خیلیا رو دیدم که با کتاب و تمرین خودشون یاد گرفتنن

jing

کاربر عضو
بستگی به خودطرف هم داره که با کدوم روش بهتر یاد میگیره خود من با هر سه روش مطلب را می گیرم ولی اگر کسی برام توضیح بده بهتر از کتاب وسی دی یادمی گیرم

چون کلاس رفت شما هم مطلب را می بین وهم میشنوی از دوطریق مطلب به حافظه شخص منتقل میشه

به نظر من :علاقه، تمرین و پشتکار راباید مدنظرداشته باشید

N2D

کاربر عضو
سلام !

شاید بشه گفت به نوعی که کلاس خیلی بهتر خواهد بود ، شکی نیست !

اولین دلیل رو میشه « تعامل » بیان کرد و اینکه شما در کلاس از اشکالات دیگران هم مطلع میشید حال اینکه شاید این مشکل ، ندونسته برای شما هم باشه ...

دوم اینکه استاد همیشه داریدو میتونید سوال کنید ، قطعاً استاد به نکاتی اشاره خواهند کرد که در سی دی شاید بیان نشده باشه...

سوم اینکه بازدهی کلاس به مراتب خیلی بیشتر از سی دی خواهد بود ، به خاطر حضور در کلاس و هم اینکه ، به صورت کاملاً غیر ارادی ، ضمیر ناخودآگاه شما درگیر جو « کلاس » میشه و این باعث درک بهتر موضوعات و بحث ها خواهد شد .

اما توجه داشته باشید که قبل از کلاس ، یک مرور ساده ( حالا از روی سی دی و یا از روی کتاب ) خوب و مفید خواهد بود !

و فراموش نکنید که از هر سی دی استفاده نکنید ، خیلی پیش اومده که سی دی ها اطلاعات غلط و نادرست منتقل کردند و یا ،

راه کار های قدیمی و یا حتی ، از رده خارج شده آموزش میدهند... !

در زمان استفاده از سی دی باید از متد های جدید ( حتی خیلی کم ) اطلاع داشته باشید ...

در خدمتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا