کسی همچین کد یا اسکریپتی سراغ داره ؟

arvin.ha

تازه وارد
سلام

احتمالا تا به حال به سایتهایی بر خوردید که مثلا بلیط صادر می کنن یا مدرک صادر می کنن و یا هرچیز دیگه ای که یک کد رهگیری داره و یک قسمت دارن بنام استعلام اون کد رهگیری ای که روی مدرک یا فاکتورتون خورده و وقتی اون کد رو بزنین یه سری اطلاعات درمورد اون کد میده و به نوعی اون کد رو تایید می کنه ،حالا من چند وقتی هست تو سایتها دارم دنبال یه اسکریپت می گردم که بتونه همین کارو برام انجام بده که مثلا یه سری کد بهش بدی و وقتی کسی توی سرچ باکسش یکی از اون کد ها رو دقیق بزنه به اون جواب بده که مثلا اون کد مال کیه یا چه فاکتوریه و اون کد رو تایید کنه ، آیا چنین کد یا اسکریپتی وجود داره یا نه ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما انجمن رو گشتید ؟ بخش اسکریپت ها رو بگردید شاید باشه؟

ساده ترین حالت استفاده از ووکامرس و سیستم دریافت پاسخش هست این رو تو انجمن بگردی حتما هست.

موفق باشی

IAMIR

کاربر عضو
به نظرم با گراویتی فرم این کار شدنی باشد .

arvin.ha

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

شما انجمن رو گشتید ؟ بخش اسکریپت ها رو بگردید شاید باشه؟

ساده ترین حالت استفاده از ووکامرس و سیستم دریافت پاسخش هست این رو تو انجمن بگردی حتما هست.

موفق باشی
 سلام

دوست عزیز ، نه تنها تو انجمن ، بلکه تو سایتهای دیگه هم زیاد گشتم اما انگار همچین چیزی نیست ، درباره ووکامرس هم باید بگم اون واسه فروشگاهه اما من فروشگاه ندارم و نمیخوام بزنم.

یه توضیح کوچیک اگر بخوام بدم واسه واضح تر شدن موضوع اینه که :

در اصل من می خوام به افرادی که می خوان ، این امکان رو بدم که مثلا اگر نامه ای ارسال میشه بتونن وارد سایت بشن و با زدن شماره نامه تاییدیه اون رو بگیرن که مثلا این نامه در تاریخ .... برای شرکت .... و ... صادر شده رو نشون بده.

در اصل من یک سیستم استعلام شماره می خوام

زیادم داریم تو اینترنت مثل : استعلام کد ملی ، استعلام خلافی خودرو ، استعلام وکالتنامه ، استعلام مدرک تحصیلی و ....

, ...

منم دقیقا یه چیزی مثل اینا میخوام

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

بده برات با گراویتی بنویسن یا افزونشو برای وردپرس

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

تمام نمونه های که شما قرار دادی با سرور aspx  و . dotnet در ارتباط هستش ، حالا چراش رو بتده هم نفهمیدم ولی تقریبا چیزی که شما می خوای مثل اینماد می مونه و اونم هم از aspx استفاده شده

فکر کنم باید در انجمن های ویندوز سرور بگردی بیشتر به نتیجه برسی هر چند اونها هم قراره از php در این ساختار استفاده کنند ولی ساختار امنیتی و یا بازخورد برنامه نویسی بهتری داره احتمالا و شاید کدهای آماده پیدا بشن اونجا

البته توصیه دوستان هم خوبه و میتونه بررسی شه همش به تصمیم شما بستگی داره

موفق باشی

arvin.ha

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

تمام نمونه های که شما قرار دادی با سرور aspx  و . dotnet در ارتباط هستش ، حالا چراش رو بتده هم نفهمیدم ولی تقریبا چیزی که شما می خوای مثل اینماد می مونه و اونم هم از aspx استفاده شده

فکر کنم باید در انجمن های ویندوز سرور بگردی بیشتر به نتیجه برسی هر چند اونها هم قراره از php در این ساختار استفاده کنند ولی ساختار امنیتی و یا بازخورد برنامه نویسی بهتری داره احتمالا و شاید کدهای آماده پیدا بشن اونجا

البته توصیه دوستان هم خوبه و میتونه بررسی شه همش به تصمیم شما بستگی داره

موفق باشی
مرسی از جوابتون

پس برم اونجاها بگردم  :)

بالا