کشف شل در فایل های persianscript.ir

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان

طی 24 ساعت گذشته در برخی تالار های گفتگو ، ویدئویی قرار داده شده مبنی بر اینکه یکی از مطالب پرشین اسکریپت ، ( ) شل قرار داده شده.

این ویدئو که توسط گروهی به اصطلاح فاتح گر در تالار هایی نظیر (شاپ کیپر)( ) قرار داده شده و متاسفانه شاهد اظهار نظر های کودکانه اعضای فروم مذکور بودیم که بدون بررسی صحبت هایی شد که نیاز نمی بینیم در اینجا درباره ش بحث کنیم.

و اما... داستان از چه قرار است.

در ابتدا دعوت می کنم. ویدئوی زیر رو ببینید که توسط به اصطلاح گروه مذکور ، قرار داده شده. (در تاپیک مذکور)

مشاهده در یوتیوب: (شاید لینک حذف بشه توسط طرف پس از این گاف بزرگ)

لینک دانلود مستقیم:

خب ، یک بار ویدئو رو کامل می بینید. همه چیز عادی به نظر می رسه و طبعا ما مسئول این قضیه هستیم.

پیشنهاد میکنم دوباره ویدئو رو مشاهده کنید.

اما اینبار روی ثانیه 14 . ویدئو رو نگه دارید (pause کنید)

در پایین ویدئو ، سمت چپ طبعا باید ادرس پرشین اسکریپت برای لینک مشاهده بشه. اما چی می بینید؟ (dl.20script.ir و ادامه ماجرا)

به تصویر زیر دقت کنید (از ویدئو گرفته شده. گوشه سمت چپ ، پایین)

0345-download-from-where-.gif

بله...

سایت بیست اسکریپت با روشی بسیار آماتور ، و تغییر لینک با فایرباگ ، قصد تهمت زدن به ما رو داشت.

دلیل کار زشت این فرد هم ، تاپیکی بود که توسط فردی در تالار پرشین اسکریپت ( ) مبنی بر شل قرار دادن بود

قطعا از طریق قانونی ، به دلیل نشر اکاذیب اقدامات لازم صورت می پذیرد و نتیجه در همینجا به اطلاع عموم شما عزیزان می رسد.

از توجه شما سپاسگذاریم.

farshidtm

تازه وارد
سلام

من سالهای سال هست از کاربران اولیه پرشین اسکریت می باشد و تنها دلیل استفاده از سایت پرشین اسکریت ، کدهای استاندارد و تست شده می باشد .

در طول چند سال کاری هرگز با چنین چیزی با پرشین اسکریپت مواجه نبوده ام .

ALi.Reza

کاربر عضو
تهمت، افترا، نشر اکاذیب، حتما می بایست از طریق قانون پیگیری کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
شل های زیادی در سایت بیست اسکریپت مشاهده کردم. که پیش پا افتاده ترینشون، گنجاندن اسکریپت ، در هدر قالب هایی هست که برای دانلود می ذاره. و وقتی قالب رو روی سایت خودتون بارگذاری می کنید، پس از باز کردن سایتتون، چند تا سایت تبلیغاتی باز می شه.

makery

تازه وارد
من مدیر بخش گرافیک توی بیست اسکریپت هستم. با مدیر صحبت می کنم همچنین اون شخص بی ادبی که همچین کاری کرده.

متاسفم که همچین آدمایی پیدا میشن

98cell.ir

کاربر عضو
من مدیر بخش گرافیک توی بیست اسکریپت هستم. با مدیر صحبت می کنم همچنین اون شخص بی ادبی که همچین کاری کرده.

متاسفم که همچین آدمایی پیدا میشن
سلام

فکر میکنم دیگه برای اینکار دیر باشه ب دلیل ایمیلهای دریافت شده

در ضمن اینکار ربطی به ادب شخص نداره بلکه به شعور و فرهنگ انسان مزبوطه...

:-"

psh66

تازه وارد
با سلام مجدد

خوب ، خدا رو شکر حق همیشه به صاحبش میرسه ! افرادیکه میگفتن تحلیل های بنده در اشتباه بوده حالا دیگه فکر نکم حرفی برای گفتن داشته باشن !!!!

با تشکر فراوان از مدیریت پرشین اسکریپت که مثل بعضی فروم های دیگه اولش نترسید و رو پاک نکرد تا حقیقت آشکار بشه !   :26:  

saji051

کاربر عضو
سلام 

من نزدیک به یکسال هست که تقریبا میشه گفت هر روز به سایت سر میزنم و از اسکریپت ها پلاگین ها و قالب های که در این سایت بصورت رایگان قرار داده شده است استفاده میکنم و تا حالا هم مشکلی واقعا نبوده در صورتی که همین پلاگین ها یا قالب ها تو سایت های خارجی و ایرانی داره با قیمت هنگفتی به فروش میرسه...

بنده اعتماد کامل به این انجمن, مدیران, و شخص آقا محمد که مدیر این انجمن هستن دارم و همیشه به خاطر کمک هایی که به من و کاربران داشته اند تشکر میکنم.

ممنون از همه :53:

p30vel_group

تازه وارد
سایت کپی بردار و متقلب بیست اسکریپت سعی زیادی برای خراب کردن سایت های هم رده داره

مدیر این سایت اون زمان که من باهاش صحبت کردم یه بچه کوچولویی هست که بچه شمال هست الکی خونه خودشون رو تهران جا زده

این پسره یه پسری هست که دست به کپیش خیلی بیسته

خوب بلده بقول بچه ها گفتنی اسکی بره

در کل شل اسکریپت سایت پرشین اسکریپت به عنوان یک سایت هم محور یه ادعای پوچ هست که توسط دیگر سایتها در حال داغ شدن هست

تو ایزان تا یه سایت خوب کار میکنه میخوان خرابش کنن

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

از آقا محمد بابت اطلاع رسانی به موقعشون تشکر می کنم .

بنده الان فیلم رو دیدم هم از اینجا دانلود کردم هم رفتم تو صفحه یوتوف این آقا پسر حرفتون درسته ولی فکر کنم طرف یکم زیادتر از اونی که شما گفتی سوتی دادن چون خود 20 اسکریپت هم از پوشه script برای دسته بندی استفاده کرده و سایت پرشین اسکریپت از دو پوشه برای دسترسی و این در فیلم دیده نمیشه . {توصیه بنده به مدیر بیست اسکریپت چون میدونم میاد اینجا و می خونه: که فکر کنم یکی به قسمت دانلود سرور شما دسترسی داره و بهتره دسترسی ها رو ببندید البته اگر طبق حرفاتون کسی قصد دعوا بین تو سایت رو داره }

و یه سوال دیگه که برام پیش اومده چرا طرف فیلمش رو تو یوتوف قرار داده و تو آپارات آپ نکرده و یه سوال دیگه چرا حجم فیلمش همش به دانلود مربوط میشه و سوال دیگم اینه چرا اینقدر حجم این فیلم اینقدر زیاده این همه برنامه خوب که فیلم رو سبک ضبط می کنند اونم با این سرعت نتی که داره این آقا که فکر کنم 128 یا 256 مخابرات هستش . بنده هم فیلم مورد نظر در یوتیوف {علت نگارش به دلیل فیل ترینگه} رو عکس گرفتم که تاییدی هست بر حرفای آقا محمد مجیدی

موفق باشید

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mamadspeed

تازه وارد
من چند وقتی هست اسکریپت های سایت استفاده میکنم و واقعا هیچ وقت شک نکردم میدونستم همچین چیزی صحت نداره  چون اعضا سایت واقعا صادقانه کار میکنن .

اسکریپت هایی به قیمت های بالا بفروش میره با زحمت بسیار به صورت رایگان در اختیار ما قرار میده - واقعا متاسفم برای 20script که این اقدام واقعا کودکانه انجام داده

سایتی مثل بیست اسکریپت فقط بلدن مطالب رو کپی کنن توی سایتشون قرار بدن و از حاصل دیگران سعی کنن سود ببرن

p30vel_group

تازه وارد
بیست اسکریپت و امثال آن اسم خودشون رو گذاشتن وبمستر

فقط کپی پیست میکنن و زحمات دیگر دوستان را ضایع میکنند

سایت اسکریپت فقط پرشین اسکریپت، پی سی ول، وب آلفا

mehrpouya

کاربر عضو
من تا به حال اسم این سایتم نشنیده بودم. با خوندن این مطلب؛ سرچ کردم و نگاهی به سایت و تالار گفتمانش انداختم. اصولا یکی از تهوع آورترین مسائل توی بحث مدیریت سایت، استفاده از پاپ آپ‌های چرت و تبلیغات کلیکیه که این سایت هزار ماشآءالله تا خرخره پره. من چیزی به اسم تالیف یا تحقیق یا تولید توی محتواش ندیدم. رسما یه سایت Ctrl + Dozdi

به نظرم این مطلب نباید توی تالار باشه. یه کتگوری با عنوان یادداشتای مدیر سایت ایجاد بشه توی خود سایت و همین توضیحات توش قرار بگیره. همین کفایت می کنه. 

من قبلا چن تا سایت دیگه هم فعالیت داشتم. یکیشون که کلا وردپرس فارسی رو معتقده ارث پدرشه و توی ویکی پدیا هم وردپرس فارسی رو به نام خودش رجیستر کرده. اما تهش؟ من نزدیک 2 میلیون تومن توی خرید "آشغال" از بخش مارکتش متضرر شدم. 

تنها راه مقابله با "لاشخورهای مجازی" ایجاد یه سایت تم فارست فارسی و ایرانیه. البته نه دست تنها. باید دو سه تا سایت با هم دست به دست بدن تا ایجادش کنن. قدم اولشم خودم بر میدارم و بسم الله میگم: 3000 تا افزونه و نزدیک به 1000 تا پوسته وردپرس اورجینال!

یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا