کمک برای راه اندازی سیستم وبلاگدهی

msn0098

تازه وارد
سلام

يك سوال داشتم

من ميخواهم يك سيستم وبلاگدهي راه بندازم اما نميدونم از چه اسكريپتي استفاده كنم

اگر ميشود

يك اسكريپت خوب به من پيشنهاد دهيد كه مجاز و خو ب و فارسي باشد

تو رو خدا به راهنماييتون نياز دارم

در ضمن اگه ميشه يك اسم هم واسه وبلاگدهي پيشنهاد بديد

از خجالتتون در مي آم

آخرش blogداشته باشه

ممنون

nulledscriptz

کاربر عضو
وردپرس 3 نصب کنید و این آموزش رو بخونید :

در مورد دامین هم بنظر من برین .in ثبت کنید که گیگفا با قیمت 4 تومن این کار رو انجام میده و دامین های خیلی خوبی هم پیدا میشه مثلا mihanblog.in ثبت نشده :دی

msn0098

تازه وارد
ممنون از پاسختون ولي

من تقليد كار نيستم كه ميهن بلاگ بذارم

2.ور پرس مولتي يوزرش رو حذف كرده

پيشنهاد من blogpa.ir

wallfa

کاربر عضو
دامین اگر جهانی ثبت کنید بهتر چون بعدا سر مشکلاتی چون تبلیغات یا مشکلات دی ان اس زیاد گیر نمیکنید ... در مورد چه اسمی بهتر بهتون بگم اگر

blogir بد نیست اگر ثبت نشده باشه .. یا blogol

اگر قست درای یه سایت خوب راه بندازی بده برات یکی بنویسین راحت !

nulledscriptz

کاربر عضو
ممنون از پاسختون وليمن تقليد كار نيستم كه ميهن بلاگ بذارم

2.ور پرس مولتي يوزرش رو حذف كرده

پيشنهاد من blogpa.ir
کسی حرفی از مولتی یوزر نزد ..... مولتی سایت یکی از امکانات نسخه 3.0 وردپرسه

m2121

تازه وارد
یه چیز میگم ناراحت نشیا !!!!

نام تاپیک که افتضاحه ، نه اسکریپت داری ، نه دامنه داری ، نه ایده داری ، نه کار با اسکریپت بلدی ، نه .... کار تلقیدی هم که نمی خوای انجام بدی + لابد پول هم نمی خوای خرج کنی !!!!

بیکاری می خوای سیستم وبلاگ دهی راه بندازی ؟

به نظر من ، مدیران انجمن اشتباه می کنن به این شکل تاپیک ها جواب میدن ! منظور نام تاپیک هست !

عزز من یاد بگیر ، چی بنویسی تا بتونی جواب بگیری ! تو رو خدا کمک کنین شد درخواست ؟

از نظر من اامه این تاپیک خلاف قوانین هست ! مدیری که میاد قانون وضع می کنه که خودش نباید شریک جرم باشه ؟ طبق قوانین انجمن نوشتن نام مناسب جهت درج تاپیک بسیار مهم هست که متاسفانه مدیر سایت هم اومدن و نظر دادن !

cedar

کاربر عضو
حق با شماست ، البته این کاربر هم تازه وارد هستند و .... بهشون پیشنهاد میشه قبل از استفاده از سایت ، حتماً قوانین رو بخونند ...

من هم اون اول کار میخواستم آپلودسنتر بزنم و فکر میکردم دامین مهمه + هاست + اسکریپت که میشه اسکریپت رایگان + یک هاست معمولی و ... داشت !

اما بعدش فهمیدم که خیـــــــــــــــــــر ! اینجوریا نیست !

پس نباید اینجوری پاسخ داد و نامید کرد ... بهتره که یکم مهربون تر راهنمایی کنی : دی

عنوان ویرایش شد ...

nulledscriptz

کاربر عضو
یه چیز میگم ناراحت نشیا !!!!نام تاپیک که افتضاحه ، نه اسکریپت داری ، نه دامنه داری ، نه ایده داری ، نه کار با اسکریپت بلدی ، نه .... کار تلقیدی هم که نمی خوای انجام بدی + لابد پول هم نمی خوای خرج کنی !!!!

بیکاری می خوای سیستم وبلاگ دهی راه بندازی ؟

به نظر من ، مدیران انجمن اشتباه می کنن به این شکل تاپیک ها جواب میدن ! منظور نام تاپیک هست !

عزز من یاد بگیر ، چی بنویسی تا بتونی جواب بگیری ! تو رو خدا کمک کنین شد درخواست ؟

از نظر من اامه این تاپیک خلاف قوانین هست ! مدیری که میاد قانون وضع می کنه که خودش نباید شریک جرم باشه ؟ طبق قوانین انجمن نوشتن نام مناسب جهت درج تاپیک بسیار مهم هست که متاسفانه مدیر سایت هم اومدن و نظر دادن !
والا ما هم خسته شدیم از کاربرانی که قوانین رو رعایت نمیکنن اگر بخوایم به تک تک کاربرا قوانین رو گوشزد کنیم برای هر تاپیکی باید یه بار اخطار بدیم چون توی همش مشکل داره ....

ما فعلا سیاستمون اینه که به کاربرا کمتر اخطار بدیم ....

m2121

تازه وارد
شرمنده ، یکم منم تند رفتم ولی منم نمی گم کاربر تو توبیخ کنید که ! میگم یه تذکر بهش بدید ، که عزیز جان ، نام تاپیکت مناسب نیست و بهتره .... همین !

بالا