کمک در مورد کد پاپ آپ ! مشکل بزرگ

• نویسنده موضوع ocmax
  • تاریخ شروع

ocmax

تازه وارد
سلام

خسته نباشید

دوستان روشی هستش که این کد رو توی یه فایل ریخت ، بعدش آدرس فایل موجود تو هاست رو وقتی باز کنن این کد اجرا شه ؟؟؟

<script type="text/javascript">var mihanwebads_user_id = 2437;</script>

<script type="text/javascript" src="http://mihanwebads.com/website/js"></script>

میخوام کد بدون کلیک کردن باز شه !! من نمیتونم تغییری تو فایل جاوا که توی کد هستش بدم !! فقط می خوام این این کد وقتی آدرس زده میشه اجرا شه !

چون الان مثلا وقتی به فایل اچ تی ام ال میسازم ! این کد رو میریزم داخلش . بعد فایل که باز میشه صفحه سفید هستش . باید کلیک شه تا کد اجرا شه

. مثلا :

البته پاپ آپ اون نوشته های فروشگاه نیس !! یه پنجره دیگه هستش باید باز شه !!

ocmax

تازه وارد
یکی از دوستان میگفت باید کدی نوشته بشه که پاپ آپ رو شبیه سازی کنه .

farsadf

کاربر عضو
با سلام

شما باید ببینید که اون متغیری که برای ای دی شما کاربرد داره چه جوری لود میکنه ؛ مثلا :

شاید اینگونه باشد :

js&

mihanwebads_user_id = 2437 (گرچه این نیست)

بعدش یک iframe تعریف کنی و این آدرس رو توش بزاری اگه فهمیدی که آدرس اصلی چه جوری هست بگو تا برات یک سمپل بزارم.

ocmax

تازه وارد
شما میشه یه آیدی یاهو به من بدی ؟؟ اخه یه مشکل دیگه که هست اینه اگر فایل جاوا میهن وب ادز که داخل کد بالا هست رو باز کنی ، میبینی که یه کد هست باعث میشه هیچ پاپ آپ دیگه ای باز نشه ! با iframe هم فک نکنم جواب بده !

خیلی ممنون لطف کردید

farsadf

کاربر عضو
با سلام منظور من این هست که شما بیاین و آدرسی رو که منجر به لود صفحه ی میشه رو پیدا کنید هر وقت پیدا کردید با آدرس fakhimfrasad26@gmail.com تماس بگیرید (یاهو ندارم) و یا pm بدید تا ببینم چی کار میشه کرد

farsadf

کاربر عضو
در ضمن اگه هم نشه شما میتونید یک بک آپ از روی سیستم تهیه کنید و وارد اون فایلی که قرار به اشتراک گذاشته بشه ( در سایت مردم ) کد های اسکریپتی که از رو هاست شما لود میشوند را به کد های اسکریپت میهن وب ادس متصل کنید. ( اگه نمیدونید چه جوری منم اسکریپت رو ندیدم و اگه هم لازم داشتید PM بدید کل اسکریپت رو ) ( و امیدوارم که با Zend کدش نکرده باشن چون در اون صورت هیچ کمکی از من بر نمی آید)

بالا