کمک در نصب ps news فارسی

• نویسنده موضوع poiut
  • تاریخ شروع

poiut

کاربر عضو
با سلام. من اسکریپت رو نصب کردم ولی دوتا مشکلی هست. فایل های هاست با پسوند php هستند. ولی وقتی توی سایت مثلآ “جستجو” را میزنیم توی آدرس بار search.html ظاهر میشه و بعدش صفحه Not Found میاد. چکارکنم که search.php رو باز کنه. البته وقتی یه خبر هم میزاریم و توی سایت “ادامه خبر…” رو می زنیم، Not Found ظاهر میشه. لطفآ در مورد هر دو مشکل راهنمایی کنید. با تشکر

seeew.com/news

zegersot

کاربر عضو
سلام

یه فایلی هست به نام .htaccess

اینو یا اپلود نشده یا هاستت از این فایل ساپورت نمیکنه(اگه رایگانه فک نکنم کار کنه)

یه برسی کن ببین این فایل هست یا نه

موفق باشی

poiut

کاربر عضو
ممنون. اون فایله که گفتی آپلود نشده بوده!

یه خواهش هم داشتم. من هم با وردپرس هم با جوملا و هم با جاوز کار کرده ام. ولی الحق و الانصاف جاوز یه چیزه دیگست! نه به خاطر امکانات نداشته اش بلکه به خاطر سهولت فوق العاده اش. نقطه مقابل آن هم جوملاست که در عین وسعت در صورت بروز مشکل رفع آن سخت است. خواهشم اینه که شما عزیزان که برنامه نویسی php بلدید کمک کنید تا جاوز پا بگیره! من خودم رشتم برقه و برنامه نویسی php بلد نیستم مگرنه دریغ نمی کردم! اگه هر یک ماه هم یه افزونه ساخته بشه یا مثلآ افزونه و قالب های سایر cms ها واسش بومی سازی بشه، خیلی سریع پیشرفت میکنه! ممنون از لطف شما

poiut

کاربر عضو
ببخشید! دوباره یه مشکل پیش اومد. همه لینک ها درست شد فقط لینک "صفحه نخست" رو وقتی میزنم. صفحه به هم ریخته میشه. اگه زحمتی نیست یه نیگا بندازیدو "صفحه نخست" ر کلیک کنید تا خودتون ببینید:

seeew.com/news

بالا