کمک!!! مشکل با فرم تماس جی کوئری

biehsas72

تازه وارد
سلام، با تشکر از نمامی مدیران و کاربران فعال پرشین اسکریپت...

بنده یک قالب رو دانلود کردم که یک فرم تماس جی کوئری داره که داخلش یه فایل php تعریف شده ولی متاسفانه این فایل php داخل قالب نیست بنابراین فرم تماس کار نمیکنه و ارور میده!

خودمم انقدرا سطح معلوماتم در این زمینه زیاد نیست که بتونم براش بسازم همچین فایلی رو...

می خواستم ببینم شما می تونید تو این زمینه بهم کمک کنید؟! واقعا خیلی بهش نیاز دارم و گیر افتادم نمیدونم باید چیکار کنم!

این آدرس فایل جی کوئری قالب هست:

آیا میتونید براش این فایل php رو بسازید که به درستی کار کنه؟ هرینه ای هم اگه داشته باشه میدم...

dodgy

تازه وارد
سلام، با تشکر از نمامی مدیران و کاربران فعال پرشین اسکریپت...بنده یک قالب رو دانلود کردم که یک فرم تماس جی کوئری داره که داخلش یه فایل php تعریف شده ولی متاسفانه این فایل php داخل قالب نیست بنابراین فرم تماس کار نمیکنه و ارور میده!

خودمم انقدرا سطح معلوماتم در این زمینه زیاد نیست که بتونم براش بسازم همچین فایلی رو...

می خواستم ببینم شما می تونید تو این زمینه بهم کمک کنید؟! واقعا خیلی بهش نیاز دارم و گیر افتادم نمیدونم باید چیکار کنم!

این آدرس فایل جی کوئری قالب هست:

آیا میتونید براش این فایل php رو بسازید که به درستی کار کنه؟ هرینه ای هم اگه داشته باشه میدم...
سلام دوست من .

قالبتون رو کامل بفرستید و یا حداقل فرمتون رو بفرستید تا بر اساس متد و پارامترها ، براتون فایل پی اچ پی رو آماده کنم .

بالا