کپی برداری از سایت

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز
وقت بخیر
به تازگی متوجه شدم یکی اومده و ماننده سایت بنده ساخته و چیدمان سایت بگیر تا حتی بعضی عکسها و مشخصات سایتمو کپی کرده و تو سایتش گذاشته
چجوری میتونم کاری کنم کسی نتونه متن و یا عکسی کپی نکنه از سایتم و یا میکنه قطعه کدی همراهش کپی کنه و به سایت من لینک بشه

vahyar

تازه وارد
سلام اولین نکته اینه که لوگوتونو روی تصاویر بزارید در فتوشاپ از مموی فایل گزینه فایل اینفو را بزنید و اطلاعاتی مثل ادرس سایت نویسنده و نام و توضیحات عکس را ثبت کنید و خروجی وب بگیرید
در متن و یا حالا مشخصات اگر متعلق به شماست یعنی محتواتون یونیک هست و با فاصله چند روز یا یکی دو هفته بعد مطالب را کپی کرده مشکلی پیش نمیاد
در نهایت افراد کپی کار معمولا جریمه میشن مخصوصا اگر محتوا باشه و لینک منبع قرار نداده باشن

mehdiace

کاربر عضو
سلام اولین نکته اینه که لوگوتونو روی تصاویر بزارید در فتوشاپ از مموی فایل گزینه فایل اینفو را بزنید و اطلاعاتی مثل ادرس سایت نویسنده و نام و توضیحات عکس را ثبت کنید و خروجی وب بگیرید
در متن و یا حالا مشخصات اگر متعلق به شماست یعنی محتواتون یونیک هست و با فاصله چند روز یا یکی دو هفته بعد مطالب را کپی کرده مشکلی پیش نمیاد
در نهایت افراد کپی کار معمولا جریمه میشن مخصوصا اگر محتوا باشه و لینک منبع قرار نداده باشن
سلام دوت عزیز خیلی ممنونم ازتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

sajjademonajat

تازه وارد
در نهایت اگر مطالب کار شماست. کافیه توی گوگل درباره گزارش DMCA گوگل سرچ کنید
یکی از ایده های من برای مقاله نوشتن استفاده می کنه و دقیقا با همون عنوان ها مقاله تولید می کنه . آیا برای این هم می تونم از گزارش گوگل استفاده کنم ؟

بالا