کپی رایت پر

• نویسنده موضوع MAYRAN
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAYRAN

کاربر عضو
درود

شاید بیشتر دوستان بدانند که بنده بیشتر درگاه های پی لاین اسکریپت pes pro از ورژن 1.8.7 به بالای طراحی کردم.

با توجه به مشاهده فروش درگاه توسط دیگران درگاه ورژن های 1.9.7 به قبل را بزودی برای پی لاین ارسال خواهد شد.(رایگان می شوند)

نام کاربری webmoney92 اقدام به فروش درگاه طراحی گروه ام کردن با توجه به وجود باگ گروه ام تمامی سایت هایی که بدون خرید درگاه

از گروه ام اقدام به استفاده از آن کنند را مورد حمله قرار می دهد.

بزودی تمامی محصولات گروه ام فقط با لایسنس به فروش می رسد.

alifiresoft

کاربر عضو
البته این مسئله به من ربطی نداره چون من اصن درگاه ندارم برای سایتم اما خب شما وقتی یه چیزی تولید میکنی و راه دزدی رو هم باز میذاری، من به عنوان یه فرد غریبه سرچ میکنم و از یه سایت دیگه میخرم اون رو. از کجا باید بشناسم شما رو مثلا؟ به نظرم این مشکل شماست و تقصیر خریدار نیست. اگه خیلی کار بلدی برو سایت اونایی که محصول شما رو فروختن مورد حمله قرار بده. در ضمن تهدید نکن چون از تو حرفه ای ترش اینجا و جاهای دیگه هستن که بتونن با خاک یکسانت کنن. یکم مودب باشی بد نیست.

MAYRAN

کاربر عضو
درود

حق با شماست ولی فردی که درگاه از یکی دیگه خریداری می کنه را هم ما پشتیبانی می کنیم.

اما وقتی حتی اون ها هم به چند نفر می فروشن چی؟

پس حق من چی البته خوبی این اسکریپت این هست که هر دو ماه آپدیت می شود و هر یک سال هم باید درگاه آپدیت شود.

راه دزدی باز نیست اما در آپدیت آخر اسکریپت کمی تغییرات ایجاد شد که باعث افزایش امکان هک شد.(ورژن 2.0.2 اسکریپت)

صفحه ایمن هست و به راحتی نمی شه سایت هک کرد.امنیت درگاه پی لاین حتی با درگاه paypal اسکریپت برابر هست.

به هر حال برای جلوگیری از هرگونه مشکل من تصمیم دارم از این به بعد ورژن یک هر درگاه برای پی لاین ارسال کنم و فقط آپدیت بفروشم.

از این پس دوستان درگاه از پی لاین به صورت رایگان دانلود کنند.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اولن که احساس میکنم قضیه هک بلف باشه واسه ترسوندن ملت که بیان پولیش رو بخرن .

دوما من جای اونهایی که درگاه رو از شما خریدن باشم میرم از شما شکایت میکنم که پلاگین باگدار عمدی بهشون فروختین .

سوما جای اونهایی که دارن مفت استفاده میکنن باشم میرم یکم بیشتر هزینه میکنم و میدم یه شخص مطمئن برام بنویسه .

اعتبار خودتو زیر سوال بردی .

MAYRAN

کاربر عضو
درود

من که بیخیال درگاهم شدم برای پی لاین ارسال کردم.

بعد هم پشتیبانی برای همین روزها هست.

کسی نیاد باگ

عمدی قرار دهد چون اگر سایت کسی هک شود کسی از من دیگر چیزی نمی خره.

تازه من فکر نمی کنم کسی اصلا ورژن 2.0.2 اسکریپت داشته باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا