کیف پول در ووکامرس

amin_mahhoory

تازه وارد
سلام

من با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردم و برای درگاه انلاین اون از درگاه پردانو استفاده کردم

می خوام یک قابلیت شارژ کیف پول هم به سایتم اضافه کنم

به این صورت که یوزر وارد یک صفحه بشه و از اونجا هر مببلغ دلخواهی که خواست رو وارد کنه و به صفحه بانک منتقل بشه و پول رو به حساب کاربری خودش واریز کنه تا بعدا بتونه علاوه بر درگاه پرداخت آنلاین از طریق موجودی حساب کاربریش هم بتونه محصول رو خریداری کنه

کسی اینجا پلاگینی میشناسه که هم با ووکامرس سازگار باشه هم بشه به درگاه ایرانی متصلش کرد؟

ممنون میشم اگه هرچه سریعتر راهنماییم کنین

با تشکر

آدرس سایت:

www.parsec.enter

amin_mahhoory

تازه وارد
سلام (آخرین نسخه) افزونه mycred رو امتحان کنید. امکانات خوب و متعددی داره . . .
سلام

مرسی از پاسختون

ولی افزونه mycred به درگاه پردانو متصل نمیشه

در واقع متاسفانه به هیچ درگاه ایرانی وصل نمیشه

یا شاید هم من بلد نیستم

شما خودتون امتحان کردید؟

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام

من با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردم و برای درگاه انلاین اون از درگاه پردانو استفاده کردم

می خوام یک قابلیت شارژ کیف پول هم به سایتم اضافه کنم
سلام و وقت بخیر

تاپیک زیر رو دنبال کنید

کهن دیار ترشیز

تازه وارد
سلام

مرسی از پاسختون

ولی افزونه mycred به درگاه پردانو متصل نمیشه

در واقع متاسفانه به هیچ درگاه ایرانی وصل نمیشه

یا شاید هم من بلد نیستم

شما خودتون امتحان کردید؟
سلام مجدد

شرمنده که چند روزی نتونستم سر بزنم و منتظر جواب موندید،

بنده خودم از این افزونه استفاده کردم اما نه با اتصال به درگاه پرداخت خاص؛ فروشگاهی که در اون از mycred استفاده می کردم به چند درگاه پرداخت (درگاه پرداخت ووکامرس) متصل بود و پرداخت با هرکدوم که انجام میشد، در این افزونه اعمال می شد

amin_mahhoory

تازه وارد
سلام مجدد

شرمنده که چند روزی نتونستم سر بزنم و منتظر جواب موندید،

بنده خودم از این افزونه استفاده کردم اما نه با اتصال به درگاه پرداخت خاص؛ فروشگاهی که در اون از mycred استفاده می کردم به چند درگاه پرداخت (درگاه پرداخت ووکامرس) متصل بود و پرداخت با هرکدوم که انجام میشد، در این افزونه اعمال می شد
انجام شد قربان

مرسی از راهنمایی خوبتون

بالا