گزارش باگ های نسخه جدید ووکامرس فارسی

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

دوستانی که از ووکامرس پارسی استفاده میکنند همونطور که خبر دارن نسخه 2.3.9 به بعد یه تغییراتی داشت .

دوستانی که با این ورژن و بالاتر مشکلی دارن خبر بدن رفع بشه .

فقط دقت کنید که گفتیم هرباگ و مشکل مربوط به همین بسته فارسی ساز باشه ، نه هر مشکلی که تو سایتتون دارید .........

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saebonic

تازه وارد
با سلام

پس از بروزرسانی به نسخه 2.4 فارسی ساز

1. در بخش مدیریت > محصولات  تصاویر بسیار بزرگ شده و نام محصول بر روی تصاویر قرار می گیرد.

2. در صفحه اول پیشخوان و قسمت "وضعیت ووکامرس" همه ی گزینه های به شکل لینک نوشته شده است و از حالت قبلی خبری نیست.

3 در همان پیشخوان "بازبینی های ووکامرس" نیز بزرگ شده و به شکل زشتی در آمده است.

و خیلی ایرادات دیگر در صفحه سفارشات و دیگر قسمت ها.

با نسخه قبل دانگرید می کنم.

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

ضمن تشکر از انتشار نسخه 2.4

پیرو اعلام پس از نصب ورژن جدید بر روی سرور هاست

پس از نصب این اخطار در تمامی قسمتهای داخل مدیریت و درون سایت نمایش داده میشه

پس از حذف پوشه ورژن جدید و بارگذاری ورژن قدیم و خاموش روشن کردن کلا مرتفع می شن

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7 with no alternative available. in /home/ir123411/public_html/wp-includes/functions.php on line 3572

منو سفارشات اصلا مثل قبل نیست و فونت شکل دار (اسمش رو فراموش کردم) انگاری کاملا حذف شده شکلی بودن قبل جمع و جور تر بود

بعدی پس از ورود به پیکربندی به علت وجود افزونه پست سفارشی

در پیکربندی واحد پولی و واحد مالی 2 تایی شده انتخاب پول غیر فعال با زدن بر روی اونها کل سرور دچار اختلال بالا پایین پریدن و تکرار چند صد باره میشه

Notice: Trying to get property of non-object in /home/ir123411/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-iran-post-shipping/includes/sefareshi.php on line 41

Notice: Trying to get property of non-object in /home/ir123411/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-iran-post-shipping/includes/pishtaz.php on line 41

اعلام  بیشتر به علت خاموش کردن ورژن جدید تا رفع موقتی اشکالات فعلی میسر نیست.

مشکلات فوق بر روی Xamp با ورژن قبلی وردپرس مشاهده نشد

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوستان اسم بعضی پوشه ها با حروف بزرگ نوشته شده بودن که بعد از بروز رسانی خود وردپرس اسم پوشه ها رو کوچک کرد ... به نسخه 2.4.1 بروز کنید ...

واحد پولی هم 2 تا نشده ... کلا واحد ها به صورت تومان ، هزار تومان ، ریال و هزار ریال هستن .

مشکل زیر هم از پلاگین نرخ پست هستش و چه ربطی به فارسی ساز داره ؟

Notice: Trying to get property of non-object in /home/ir123411/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-iran-post-shipping/includes/sefareshi.php on line 41

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

حق با شماست افزونه پست تداخل داشت بستم مشکلی نیست با بروزرسانی جدید همچی اوکی شد از آقا مهدی  از شما و تیم ووکامرس فارسی متشکریم

موفق باشید

BlackRose#

تازه وارد
دوستان من یه مشکلی دارم ووکامرس رو به 2.4.7 اپدیت کردم الان این شکلی شده

دانگرید هم کردم فایده ایی نداشت

hannanstd.ir

دوست عزیز شما با ووکامرس مشکل دارید نه فارسی سازش ... جای خوبی پست نزدید ... همه پلاگین هاتون بجز ووکامرس و بسته فارسی ساز و غیر فعال کنید ... تست کنید و بعدش هم اگه اکی نشد قالب 2015 خود وردپرس رو فعال کنید .

بالا