یه سری تغییرات کوچیک تو قالبم میخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Wordpress021

تازه وارد
سلاه خدمت همه من یه سایت زدم اما یه جاهاییشو خوشم نمیاد یا اینکه یه سری امکانات مد نظرمه و میخوام اضافه شه یا یه سری جاهاشو میخوام عوض کنم ! کسی هست که کامل بلد باشه این کارارو ؟؟؟ چقدر هزینه میشه بخواد انجام بده برام ؟؟ فکر نمیکنم کسی رفاقتی انجام بده اما لطفا قیمت پایینی بدین که بتونم از عهدش بر بیام ! منتظرم ممنون از همه

edward71

تازه وارد
درود

عزیز ادرس سایتت رو بده و تغییراتی که میخوای ، ببینیم میشه کاریش کرد

Wordpress021

تازه وارد
ادرس سایت :

تغییراتی که میخوام ایناست !! شاید تعدادش بالا باشه اما همش مورد های جزئی هستش !! لطفا بررسی کنید اگه همه موارد رو میتونین یه قیمت اعلام کنین فقط خواهشا پایین باشه :(

1. بین پست های سایت اصلا فاصله ای نیست یعنی همه توی یه باکس هستند و انگار با یه خط از هم جدا شدند ! در حالی که من میخوام هر پست یه باکس جدا باشه

pvcy_11111.jpg

2. میخوام کلمه ی ادامه مطلب بیاد سمت چپ و یه دکمه بشه ! یعنی یه نوشته نباشه بلکه یه دکمه که روش نوشته باشه ادامه مطلب بشه !! و وقتی موس میره روش یه هاله سفین یا تیره بیاد روش

j2u_2.jpg

3. میخوام دسته بندی سایت این شکلی شه مثله سایت دانلودها ! البته نیاز نیست چسبان باشه و بیاد پایین ثابت باشه اما حالت واکنش گراش و رنگی بودنش همینجوری باشه

i94z_zxxx.jpg

4. منوی بالای سایت رو میبینین ؟؟ میخوام مثله سایت بشه اما رنگی ! الان وقتی موس میره روی گزینه ها فقط یه خط زیر کلمه ها میاد در حالی که میخوام مثله سایتی که گفتم یه کادر رنگی بیاد پشت نوشته البته با این فرق که هر گزینه یه رنگ خاص باشه نه اینکه همه یک رنگ .

و تغییر بعدی که میخوام اینه که وقتی موس رو روی گزینه نگه میداری و یه منوی زیرشاخه ها زیرش باز میشه اوجا هم همین اتفاق براش بیفته وقتی رو هر گزینه میری پشتش یه کادر رنگی بیاد !!!

jueh_43.jpg

و همچنین گزینه های ستون بغل و کلا هر لینکی که هر جای سایت هست مثله مطالب تصادفی : (این خیلی ضروری نیست اگه سخته نیاز نیس)

zqlc_1212.jpg

5. پشت تیتر مطالب کادر رنگی بیاد با همین رنگ و سایز عنوان یه درجه کوچیک شه

gfev_121222.jpg

6. اضافه شدن آبکون به اطلاعات پست :

oz29_12211.jpg

7. ساخت خبرنامه به این شکل : ساده و فلت که در ستون سایت قرار بگیره مثله سایت پاکت گیمز

x7zr_31.jpg

8.تدیل شماره صفحات به این شکل mihanwp.com که وقتی موس میره رو هر شماره رنگش عوض شه

evlq_23123.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Black_Sky

کاربر عضو
انجام شد خواستید پ.خ بدید تا براتون فایل بفرستم

Black_Sky

کاربر عضو
قالب شما روی نت هست و کافیه دانلود بشه و تغییرات روی اون انجام بدیم

درضمن مباحث پ.خ شدند

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا