یه سوال در مورد انتقال دومین !! کمک کنید نیاز دارم

amir_saman

کاربر عضو
سلام دوستان

خسته نباشید !!

بچه ها من یه دومین توی سایت دارم . می خوام به پنل خودم توی دایرکت آی انتقال بدم. می خوام بیاد توی پنل دایرکت آی چه می تونم بکنم. این سایت نیم هر دفعه می خوام پرداخت بزنم کلی اذیتم می کنه می خوام بیام روی دایرکت آی مشکلم حل بشه . کسی اگه بلده لطفا کمک کنه !!

N2D

کاربر عضو
سلام !

خُب درخواست بدید به جایی که براتون ثبت کردند ، منظورم مرکز ثبت دامنه همین سایت name هست ...

بعد میتونه به پانل خودتون منتقل کنه { البته فکر میکنم مثلاً نمیشد از OnlineNic به DirectI و .... انتقال داد ، دقیق یادم نیست ... )

موفق باشید

amir_saman

کاربر عضو
اون شرکت ............. که برام ثبت کرده جمع شده رفته ... با کلی بدبختی دومین رو یکسال و نیم پیش ازشون گرفتم . پارسال برای تمدید دومین کلی دردسر کشیدم آخر مجبور شدم یوزر و پسووردمو به یکی بدم برام پرداخت کنه. من پارسال یکم تحقیق کردم به من گفتند یکی دو هفته انتقال طول می کشه ولی میشه انتقال داد. الان تا اول مرداد ماه دومین تمدید نمی خواد حالا می خواستم ببینم اگه راهی هست زودتر انجام بدم. مدیران سرور ها کسی اینجا بلد نیست ؟!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر کنم برای انتقال از name به سایتای دیگه باید هزینه تمدید مجدد دامین رو بدی...

jafar1374

کاربر عضو
سلام

نمی دونم تجربه من به درد شما می خوره یا نه !

من از شرکت رایان نت دومین گرفته بودم و اونم خودش جمع شده بود و اونجایی هم که هاست داشتم نتونستن انتقال بدن و از بچه های همینجا بود فکر کنم ، این سایت رو معرفی کردن که اونا تونستن انتقال بدن ، البته یه پنل جداگانه و پول انتقال هم نگرفتن و فقط پول خود دومین رو گرفتن

amir_saman

کاربر عضو
تمدید برای انتقال مشکلی نیست . اگه هزینه اضافی هم باشه مشکلی ندارم . فقط از دست این name.com راحت بشم.

در ضمن می گم از اونجا که من به هیچکدوم از هاستینگ ها دومین خریدم از اونجایی که جایی برای اعتماد باقی نذاشتن ( هر کسی حداقل یه بار کشیده) دومین ها همیشه با پنل به نام خودم می گیرم . داشتم یه سروسامونی می دادم می خواستم دومینام رو یکجا جمع کنم که هزینه ها یکجا پرداخت کنم الان تو چند جا باید لوگین بدم که بتونم دومین ها رو تمدید کنم . مدیران سرور ها نبود ...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بده به سایت 1mizban.com برات منتقل میکنه... باهاشون کار کردم و مطمئن هستن... (هزینه تمدید دامنه برای یکسال دریافت میشه)

بالا