یه سوال ساده در مورد محدود کردن اینترنت برای چند سایت!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amir_saman

کاربر عضو
سلام

خسته نباشید دوستان

یه سوال ساده و پیش پا افتاده داشتم ولی جوابش رو خودم نه وقت داشتم بگردم و نه حوصله . می خواستم اگخه کسی بلده بگه لازم دارم.

می خوام یه مرورگر نصب کنم مثل فایرفاکس . تا اینجا کاری نداشت حالا می خوام این مرورگر رو محدود به چند سایت کنم. یعنی فقط بتونند سایت هایی که من می خوام رو توش باز کنند و اگه سایت های دیگه رو خواستن باز کنند ازشون رمز بخواد . پلاگینی چیزی در این مورد هست معرفی کنید !!

ترجیحا برای فایر فاکس باشه !!

iranenaz

کاربر عضو
سلامخسته نباشید دوستان

یه سوال ساده و پیش پا افتاده داشتم ولی جوابش رو خودم نه وقت داشتم بگردم و نه حوصله . می خواستم اگخه کسی بلده بگه لازم دارم.

می خوام یه مرورگر نصب کنم مثل فایرفاکس . تا اینجا کاری نداشت حالا می خوام این مرورگر رو محدود به چند سایت کنم. یعنی فقط بتونند سایت هایی که من می خوام رو توش باز کنند و اگه سایت های دیگه رو خواستن باز کنند ازشون رمز بخواد . پلاگینی چیزی در این مورد هست معرفی کنید !!

ترجیحا برای فایر فاکس باشه !!
سلام امیر جان

راستش تابحال پلاگینی با این مشخصات به پستم نخورده اما 2 راه به ذهنم می رسه

1- در پنل اکثر مودم ها (روتر) قابلیت ***** کردن دامین و یا آی پی وجود داره (حتی رنج مشخصی از آی پی ها) که می تونی این محدودیت رو اونجا ایجاد کنی.

2- استفاده از نرم افزارهایی که واسه محدودیت دسترسی به اینترنت وجود داره هست مثل Blumentals iNet Protector

در ویندوزهای سرور هم این امکان هست که میتونید محدودیت دسترسی اینترنت واسه کلاینت ها ایجاد کنید.

البته فکر کنم راههای ساده تری هم باشه که من یاد ندارم :)

amir_saman

کاربر عضو
از مودم نمی تونم چون می خوام کامپیوتر مدیریت دسترسی داشته باشه . ولی اون یکی نرم افزار رو چک می کنم. اگه کسی دیگه نظری داره بگه !!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا