یه مشکل عجیب در قسمت نظرات سایتم

n_dambelog

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان یه مشکل عجیب برای من اتفاق افتاده که داره منو عصبی می کنه

هر روز کلی نظر برای من میاد که توش چیزی نوشته نیست و نام ارسال کننده نظر هم Anonymous هست

نه میشه پاکش کرد نه میشه تاییدش کرد هیج کار نمیشه باش کرد

باید حتما یه نفر نظر بزاره تا بشه این کامنت ها رو فقط تایید کرد و بازم نمیشه کاری جز تایید کاره دیگه ای کرد از انتی اسپم های زیادیم استفاده کردم باز نشد

اینم یه عکس از صفحه ی مدیریت سایتم

خواهشا کمک کنید

Mr Footer

کاربر عضو
با سلام خدمت کاربر گرامی پیشنهاد من به شما استفاده از افزونه captcha هستش به لینک زیر مراجعه کنید , شاید مشگل تون حل شد!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

n_dambelog

تازه وارد
چرا از این افزونه هم استفاده کردم اما باز درست نشد

kasraa

کاربر عضو
سلام

این مشکلت برای خود کامنت نیستش

یه سری اسپمر هستش که حتی اگر قسمت کامنت رو به کل حذفم کنی بازم اینا برات میاد چون با استفاده از ارسال مستقیم دیدگاه هستش

یکی از دوستام از این اسپمر استفاده میکنه که به سایت منم میفرستاد انقد ور رفتم که حلش کردم

حالا این کارو بکن درست میشه :

قسمت عضویت کاربران رو غیر فعال کن ( اگر فعاله )

بعد برو رمز خودتو پیچیده بزار

از افزونه کپچای گوگل استفاده کن

وردپرس رو به آخرین ورژن آپدیت کن

اگر تونستی روی wp-admin هم پسورد بزار که عالی میشه چون همه ی حمله ها توی وردپرس ورژنای آخر از همین قسمته

منتظر بمون یه بار دیگه اسپمر بخواد حمله کنه و وقتی ببینه سایتت جای نفوذ نداره سایتتو میفرسته جزء بلاک لیست خودش تا دفه های بعدی نیاد سراغت

موفق باشی

pendar09

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان یه مشکل عجیب برای من اتفاق افتاده که داره منو عصبی می کنههر روز کلی نظر برای من میاد که توش چیزی نوشته نیست و نام ارسال کننده نظر هم Anonymous هست

نه میشه پاکش کرد نه میشه تاییدش کرد هیج کار نمیشه باش کرد

باید حتما یه نفر نظر بزاره تا بشه این کامنت ها رو فقط تایید کرد و بازم نمیشه کاری جز تایید کاره دیگه ای کرد از انتی اسپم های زیادیم استفاده کردم باز نشد

اینم یه عکس از صفحه ی مدیریت سایتم

خواهشا کمک کنید
این یه قابلیته که خود وردپرس گذاشته که توی اینترنت جستجو می کنه و تمام سایت ها و وبلاگ هایی که لینک های تو رو توی مطالبشون قرار دادن رو به صورت نظر برات می فرسته .

برای بر طرف کردنش باید ؛

settings =>بخش نظرت یا discussion =>اولین تیک را در صفحه بردارید یعنی :کوشش برای آگاه کردن *همه*ی وبلاگ*هایی که پیوندشان در *این نوشته است

بالا