یکی نشان دادن سی اس اس در تمام مرور گرها

mili1374

کاربر عضو
با سلام

من یه مشکل جدی دارم اینکه سی اس اسی که طراحی کردم تو محیط ویندوز و بیشتر با مرورگر کروم بوده و با مرور گر ها دیگه مثل موزیلا و اکسپلورر هم ساز گار بوده اما مثلا در لینوکس با مررگر کروم تفا وت هایی داره چطور میتونم سی اس اس خودم رو ثابت کنید همه جا یکی باشه :(

mili1374

کاربر عضو
از کسانی که اطلاع دارن در این زمینه خواهشمند است کمکنند ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من تابجال لینوکس نداشتم که چنین تجربه ای داشته باشم!

نسخه های مرورگر ها یکیه؟ هیچ مشکلی نداره سیستم عامل شما؟

نباید اصولا مشکلی باشه!

mili1374

کاربر عضو
من تابجال لینوکس نداشتم که چنین تجربه ای داشته باشم!نسخه های مرورگر ها یکیه؟ هیچ مشکلی نداره سیستم عامل شما؟

نباید اصولا مشکلی باشه!
والا من تو ویندوز که طراحیش کردم خوب بود اما تو لینوکس با همون مرورگر ها تفاوت بیشتری داره

سیستم عامل من لینوکسه

Black_Sky

کاربر عضو
ببینید زمانی که با اینترنت اسکپلورر ست باشه با مرورگرهای دیگه نباید مشکلی داشته باشه

درضمن برای ست شدن با تمامی مرورگرها باید ریسپانسیو شدن انجام بدید تا با همه مرورگرها ست باشد

mili1374

کاربر عضو
ببینید زمانی که با اینترنت اسکپلورر ست باشه با مرورگرهای دیگه نباید مشکلی داشته باشه درضمن برای ست شدن با تمامی مرورگرها باید ریسپانسیو شدن انجام بدید تا با همه مرورگرها ست باشد
لطفا مراحا را کامل تر توزیح دهید

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
لطفا تصویری از حالت استایل در لینوکس قرار بدید... :26:

اساساً ربطی به سیستم عامل نداره جز در نمایش فونت ها که بسته به موتور نمایش فونت هست!!

Black_Sky

کاربر عضو
دقیقا به سیستم عامل مربوط نمیشه اما به مرورگر مربوط میشه

چه چیزهایی بهم میریزند؟!

برای ریسپانسیو هم از فریم ورک زیر استفاده کنید:

getbootstrap.com

piuploa

تازه وارد
بعضی از مرورگر ها مانند کروم و سافاری از موتور Webkit استفاده میکنه که باید توی کد سی اس استون توی برخی کدها* باید عبارت -webkit- رو اضافه کنید.

بعضی ها هم مانند فایرفاکس با موتور moz کار میکنه که : -moz-

بعضی ها هم مانند اینترنت اکسپلورر با موتور mx کار میکنه که : -ms-

حالا دیگر مرور گر ها هم از موارد فوق استفاده میکنند که همین کد ها شامل آن سی اس اس ها میشود

درضمن اگر میخواهید با هر اندازه ای مانیتور ها درست نشان داده شود باید برگردید به موضوع ریسپانسیو کردن قالب سایت که میتوانید در گوگل این کلمه را سرچ کنید : "طریقه ریسپانسیو کردن قالب سایت"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* : می توانید پشتیبانی کردن یا نکردن یک کد از مرورگر ها را در سایت w3schools.com جستجو کنید

باتشکر :53:

بالا