یک سوال در مورد دانلود فایل سایت های دانلود فیلم

• نویسنده موضوع amhr
  • تاریخ شروع

amhr

تازه وارد
سلام دوستان ، من یک طراح PHP هستم و برای اسکریپت جدیدم نیاز به این دارم که فایل هایی که آپلود شده اند را دانلود کنند .

روش های مختلفی هستند که من نمیدونم بهترین کدام اند لطفا کمکم کنید .

وبسایت persianscript طراحان خوبی دارند که این شکل اسکریپتی ساخته اند برای وبسایت دانلود فیلم . لطفا اگر از این افراد کسی در اینجا هست کمکم کنند .

من روش های مختلفی دیدم که از fopen و readfile استفاده میکردند که برای دانلود همزمان چند نفر به رم بالایی نیاز داشت . همچنین کار با FTP هم هست که توی ذهن خودم هست ولی خواهشن راهنماییم کنیم بروژم 2 ماهه روشم و فقط همین مونده . اگر بهترین روش و الگوریتم رو که هست بهم ارائه بدید بسیار ممنون میشم .

tavousi

کاربر عضو
بهترین کار استفاده از افزونه XSendfile هست روی وب سرورهای iis و apache برای دانلود فایل که قابلیت resume داشته باشه و واسه کاهش افت سرعت که معمولا نیاز نیست از افزونه های دیگری همچون XFreefile میشه استفاده کرد »

کد واسه بررسی این افزونه روی وب سرور apache :

<?php // Get a list of loaded Apache modules$modules = apache_get_modules(); if (in_array('mod_xsendfile', $modules)) { // If mod_xsendfile is loaded, use X-Sendfile to deliver.. (optional: I have this as failover to use PHP readfile() if mod_xsendfile is unavailable) header ('X-Sendfile: ' . $pathToFile); header ('Content-Type: ' . $documentMIME); header ('Content-Disposition: attachment; filename="' . $actualFilename . '"'); exit;} else { // Otherwise, use the traditional PHP way.. header ('Content-Type: ' . $documentMIME); header ('Content-Disposition: attachment; filename="' . $actualFilename . '"'); @ob_end_clean(); @ob_end_flush(); readfile($pathToFile); exit;}
کد:
if (authenticated()) {  $file = getAbsoluteFilePath();   header("Content-type: text/css");  header('Content-Disposition: attachment; filename="' . basename($file) . '"');  // tell apache to delivery the file in the body response.  header("X-Sendfile: $file");} 
سایت طراح : 

نسخه iis :

نسخه apache : 

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا