یک سوال کوچیک راجب سئو

37399bd7

تازه وارد
من دوتا وردپرس روی یک هاست دارم یکی به این صورت : a.com و دیگر به این صورت : a.com/b 
سئو سایت اصلیم فوق العاده عالی هست در اکثر نتایج نتیجه اول هستم و بقیه صفحه اول ...
می خواستم بدونم که سایت دوم که بخش فروشگاه سایت اصلی هست باید در گوگل کنسول و آنالیتیکس و... ثبت کنم؟ یا احتیاجی نیست؟
یعنی باید تمامی مراحل یک وب سایت نو براش انجام بشه یا اینکه چون جزئی از سایت اصلی هست احتیاجی نداره!
الان مطالب وردپرس دوم ایندکس نمیشه

sir1

کاربر عضو
من دوتا وردپرس روی یک هاست دارم یکی به این صورت : a.com و دیگر به این صورت : a.com/b 
سئو سایت اصلیم فوق العاده عالی هست در اکثر نتایج نتیجه اول هستم و بقیه صفحه اول ...
می خواستم بدونم که سایت دوم که بخش فروشگاه سایت اصلی هست باید در گوگل کنسول و آنالیتیکس و... ثبت کنم؟ یا احتیاجی نیست؟
یعنی باید تمامی مراحل یک وب سایت نو براش انجام بشه یا اینکه چون جزئی از سایت اصلی هست احتیاجی نداره!
الان مطالب وردپرس دوم ایندکس نمیشه
چرا برای فروشگاه وردپرس جدید نصب کردی؟

نیازی نیست معرفی کنی چون فروشگاهت ادرسش عوض نشده یعنی به صورت پوشه گذاشتی.

37399bd7

تازه وارد
چرا برای فروشگاه وردپرس جدید نصب کردی؟

نیازی نیست معرفی کنی چون فروشگاهت ادرسش عوض نشده یعنی به صورت پوشه گذاشتی.
ممنون 
چون واقعا به یه قالب فروشگاهی لازم داشت 
سایتم نسبتا سایت بزرگی هست (در حال رشد) و نمیشه در یک قالب چندمنظوره و... خلاصش کرد ، احتمالا چندماه دیگه کد نویسی اختصاصی براش انجام بدم که همش بشه یک قالب و...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

طبق گفته های شما وقتی شما دو ورد پرس مجزا دارید یعنی دو سئو و دو نشانگر مسیر نقشه سایت نیاز دارید .

پس وقتی دو سایت با دو دیتا بیس دارید حتی اگر دیتابیس یکسان باشد ولی در نقشه سایت حضور یکی از سایتها وجود نداشته باشد پس باید تمامی روشهای رو که برای حضور در جستجوگر ها برای سایت نخست پیش گرفتید برای دومی هم اعمال کنید.

موفق باشید

بالا