یک مشکل در بخش محصولات متغییر

sahin

تازه وارد
23/4/19
46
7
8
سلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه هسلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه ها من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟ ا من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟

tpark

کاربر عضو
27/5/13
97
76
18
33
تهران
سلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه هسلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه ها من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟ ا من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟
درود بر شما
بستگی به قالب شما داره که چه چیزی نشون بده، معمولا کمترین و بیشترین قیمت رو مینویسن که شما فرمودید.
اگر نمیخواید قیمت درج بشه یا از قالب حذفش کنید یا با css مخفی کنید.
موفق باشید

sahin

تازه وارد
23/4/19
46
7
8
درود بر شما
بستگی به قالب شما داره که چه چیزی نشون بده، معمولا کمترین و بیشترین قیمت رو مینویسن که شما فرمودید.
اگر نمیخواید قیمت درج بشه یا از قالب حذفش کنید یا با css مخفی کنید.
موفق باشید
میشه بیشتر توضیح بدین چطوری از قالب حذفش کنم یا با css مخفیش کنم؟

safirzadeh

تازه وارد
9/8/15
4
0
1
سلام دوستان

من دارم یک قالب برای ووکامرس طراحی میکنم ، زمانی که محصول متغییر تعریف میکنم ، جای قیمت توی دکمه مینویسه انتخاب گزینه ها و فرم انتخاب متغییر واسش نمیاد ، کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟

sahin

تازه وارد
23/4/19
46
7
8
سلام کد زیر رو در بخشی از استایل css
قرار بدید.
CSS:
.special-price {
    display:none !important;
}
داداش یه سوال دیگه ما هم محصول متغییر داریم و هم محصول ساده ما فقط میخواهیم قیمت محصول متغیر توی صفحه اصلی نباشه اما قیمت محصول ساده تو صفحه اصلی باشه اون چطور

پیام یزدانیان

کاربر عضو
30/8/17
362
37
28
28
بوشهر
داداش یه سوال دیگه ما هم محصول متغییر داریم و هم محصول ساده ما فقط میخواهیم قیمت محصول متغیر توی صفحه اصلی نباشه اما قیمت محصول ساده تو صفحه اصلی باشه اون چطور
PHP:
add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'rt_remove_variation_price', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'rt_remove_variation_price', 10, 2 );

function rt_remove_variation_price( $price ) {
$price = '';
return $price;
}
این کد رو ب فانکشن قالب اضافه کنید تا مبلغ محصول متغییر رو نشون نده براتون.
....

پیام یزدانیان

کاربر عضو
30/8/17
362
37
28
28
بوشهر
سلام دوستان

من دارم یک قالب برای ووکامرس طراحی میکنم ، زمانی که محصول متغییر تعریف میکنم ، جای قیمت توی دکمه مینویسه انتخاب گزینه ها و فرم انتخاب متغییر واسش نمیاد ، کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟
اصولش همینه. ولی شما همون موقع افزودن متغییر ها یکم بالاترش یکی از متغییر ها رو بعنوان پیشفرض انتخاب کنید و بعد دیگه قیمت اون یکی رو نشون میده و فعاله