2 تا قالب فوقلاده توپ برای وردپرس

ariatemp.ir

تازه وارد
سلام اینم 2 تا از اخرین قالب هایی که ساختم:

------------------------------------------------------------

post.gif

اموزش استفاده از قالب:

برای درج تصویر در قالب ابتدا در قسمت ضمینه های دلخواه کلمه postimg را نوشته و سپس ادرس تصویر اپلود شده را در کادر دوم مینویسیم و سپس افزودن را کلیک میکنم.

برای ساخت صفحات جستجو+ارشیو سایت تصویر زیر را ببینید:

---------------------------------------------------

script.gif

-----------------------------------

دوستان کپی برداری کردید منبع یادتون نره.

هر دو قالب از ابزارک پشتیبانی میکنن.

منبع:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بهتر بود بجای اینکه وقتتون رو روی تغییر رنگ قالب ها بزارید , یک قالب هر چند ساده ولی کار خودتون رو ارائه میدادید

ariatemp.ir

تازه وارد
سلام اقا محمد

ببخشید یکم دیر جواب دادم اخه تازه دیدم که اینو نوشتید

اولا که قالب اولی 100% کار خودمه و اصلا کپی برداری نداشته قالب دوم هم که سربرگش مثه قالب سایت شماست رو اگه یادتون باشه 3 ماه پیش یک تاپیک باز کردم و ازتون اجازه گرفتم

اون موقع اسم کاربریم takway بود شایدم شما اون تاپیک رو ندیدید؟

فعلا بای

wallfa

کاربر عضو
دوست عزیز محمد جان قصد من توهین به شما نیست - ولی خوب خودتون میدونید که قالب پرشین اسکریپ از نمونه اون در نیوک گرفته شده پس شما انحصار کننده این قالب نیستید . گزینه بعد اگر یه نگاه به دموی این قالب ایشون بندازید میبینید که همین قالب خیلی مشکلات فراوان نصبت به قالب پرشین داره .. پس در نتیجه در این مورد فکر بد نکنید . از دوست عزیز خواهش میکنم سعی کنید خلاقیت به خرج بدید همه شدیم کپی بردار هم دیگه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. این قالب توسط مدیران نیوک برای ما طراحی شده... (حدود یک سال پیش) - قابل توجه wallfa عزیز - قبل از سخن گفتن کمی تحقیق کنید.مرسی

2. من حرفم رو بر اساس css code ها دیدم که هیچ تغییری نکرده ariatemp جان

من برای پیشرفت کار خودتون گفتم. برای ما قالب مهم نیست... موفق باشید

eshtad

کاربر عضو
سلام جنگ و جدال کافیه بابا

دوست من ariatemp اگه میخوای واقعا بهترین باشی در امر ساخت قالب و کلا طراحی وب دنبال ایده های تازه و فکر جدید باش

شما هم محمد جون اینقدر خودتو ناراحت نکنم

ariatemp.ir

تازه وارد
2. من حرفم رو بر اساس css code ها دیدم که هیچ تغییری نکرده ariatemp جان
اخه من وقتی میخوام قالب بسازم حس و حال تایپ کردن کد ندارم از قالب های قبلی که ساختم چند تا کد اولشونو کپی میکنم ;) :rolleyes:

راستی من هرگز قالبی رو ریپ نکردم و برای کپی کردن این قسمت بالای صفحه هم از شما 4 ماه پیش اجازه گرفتم من حتی قالب پرشین اسکریپت رو هم بیکار بودم همینجوری ساختمش ولی زود از روی هاستم هم حذفش کردم و هرگز منتشرش نکردم

خوب بهتره همین جا تمومش کنیم چون تاپیک داره دراز میشه :rolleyes:

بالا