مشکل در ترجمه بخش گزارشات ووکامرس

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. خسته نباشید.

به نظرم یه مشکل کوچیک ترجمه بخش گزارشات ووکامرس هست که تو تصویر زیر مشخص کردم. خواستم اطلاع رسانی کنم تا تو آپدیت های بعدی اگر مقدور بود اصلاح بشه.

هر دو قسمت زده شده متوسط یا همون میانگین فروش خالص روزانه که به نظرم بالایی باید فروش ناخالص روزانه باشه.

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از گزارش شما متشکرم

حتما اعمال میشه.

jamshimi

کاربر عضو
همین طور در بخش تسویه حساب هم وقتی مشتری آدرس خود را وارد نکند جمله زیر ظاهر میشه که اصلا مفهومی نداره

آدرس کامل خود را که هزینه های حمل و نقل را وارد کنید.

اگه  میشه بفرمایید از کدوم بخش باید اون رو ویرایش کنم؟ یا خودتون محبت کنید ترجمه رو بروزرسانی کنید

بخش دوم هم اینکه در بروزرسانی جدید ووکامرس 3.4 بیشتر بخش های تنظیمات افزونه انگلیسی هست که این هم نیاز به برروزرسانی دارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بروزرسانی ووکامرس فارسی امشب یا فردا عرضه میشه.

jamshimi

کاربر عضو
بعد از ورود به حساب کاربردی در بخش اطلاعات حساب کاربری این جمله هنوز انگلیسی هستش در آخرین ورژن ووکامرس فارسی

کد:
this will be how your name will be dsiplaed in the account section and in reviews

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بعد از ورود به حساب کاربردی در بخش اطلاعات حساب کاربری این جمله هنوز انگلیسی هستش در آخرین ورژن ووکامرس فارسی

this will be how your name will be dsiplaed in the account section and in reviews

این مربوط به قالب شماست احتمالا! ووکامرس فارسی ترجمه ش کامل هست.

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad

با سلام

لطفا فایل ترجمه نسخه 3.5.0 ووکامرس بروز رسانی فرمایید

در ایمیل سفارشات بدین شکل هست

You’ve received the following order from

Over to you.

New Order: #27479

با تشکر

jamshimi

کاربر عضو
کلا ووکامرس 3.5 در قالب بندی ایمیل تغییرات داشته و اینکه چطور و از کجا میشه عبارت قالب های ایمیل رو ویرایش کرد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

WooCommerce 3.5 Beta 1

در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر شد، با چندین تغییر جزئی و چند ویژگی جدید هیجان انگیز.

ویژگی های ووکامرس ۳٫۵

تا کنون لیست ویژگی های رسمی اعلام شده WooCommerce 3.5 عبارتند از:

• REST API v3
• نسخه بهبود یافته برای تراکنش ایمیل ها
• پشتیبانی جداول سفارشی
• متدها و توابع تحلیلی

REST API v3

ووکامرس ۳٫۵ همراه با REST API v3 نقاط پایانی (endpoint) جدید را ارائه می دهد که پیشرفت های قابل توجهی به نقاط پایانی موجود اضافه کرده است. توسعه دهندگان می توانند از مزایای زیر بهره ببرند:

• نقاط پایان محصول اکنون فیلدهای تاریخ قابل ویرایش را پشتیبانی می کند. نقطه پایانی نیز به روز شده است تا با وضعیت موجود در “backorder” کار کند.
• بازبینی جدید نقاط پایانی (endpoint) برای نمایش لیست، دریافت، ایجاد و بروز رسانی ، بررسی محصولات و…
• نقاط پایان سفارشات در حال حاضر به طور خودکار اعمال / حذف کوپن از کل محاسبات را پشتیبانی می کند.
• مجموعه‌ای جدید از نقاط پایانی که فرآیند دریافت مجموع سفارشات، مشتریان، محصولات، کوپن، و بررسی را تسهیل می‌کنند .
• نقاط پایان محصول از گزینه های سفارش برای لیست محصولات با قیمت، محبوبیت ها و یا امتیازات پشتیبانی می کند.

نسخه بهبود یافته برای تراکنش ایمیل ها

ایمیل های تراکنشی پیش فرض بهبود یافته و نسخه ای دوستانه تر ارائه شده که مورد نیاز مشتریان و از ویژگی های یک فروشگاه انلاین است. نسخه جدید در نظر گرفته شده‌ است که قابل خواندن باشد و اطلاعات ضروری را به روش بهتر ( و دوستانه تر) منتقل کند.

Transactional-Emails.png

علاوه بر بهبود کلی در متن ایمیل، قالب های ایمیل زیر نیز اصلاح شده اند:
cart/cart-shipping.php
cart/mini-cart.php
myaccount/form-edit
notices/error.php
order/order-again.php
content-widget-product.php
single-product-reviews.php

جاویدان

کاربر عضو
کلا ووکامرس 3.5 در قالب بندی ایمیل تغییرات داشته و اینکه چطور و از کجا میشه عبارت قالب های ایمیل رو ویرایش کرد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
با سلام دوست عزیز

تمامی تغییرات در بخش ایمیل ها به راحتی در اختیار شماست .

کافیست به مسیر ووکامرس - پیکربندی - ایمیل ها - بروید و جلوی هر ایمیل یک مدیریت نوشته شده که به شما اجازه تغییرات متعددی را می دهد.

به علت اینکه بسیاری از کاربران قادر به برنامه نویسی نیستند این بخش با صورت شورتکدها در دسترس است اما برخی بخش ها قابل قرار دادن نوشته ها توسط شما می باشد کافیست در کادرهای مقابل آنها را نوشته و ذخیره کنید. در صفحه اصلی ایمیلها شما می توانید حتی یک نمونه تستی را نیز در لحظه مشاهده کنید.

اما اگر می خواهید فایل زیان را فقط تغییر دهید کافیست فایل زبان وکامرس را دانلود و با نرم افزار poedit یا افزونه مترجم داخل مخزن  (اسمش رو فراموش کردم) نسبت به تغییرات و ذخیره آن اقدام کنید.

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

تمامی تغییرات در بخش ایمیل ها به راحتی در اختیار شماست .

کافیست به مسیر ووکامرس - پیکربندی - ایمیل ها - بروید و جلوی هر ایمیل یک مدیریت نوشته شده که به شما اجازه تغییرات متعددی را می دهد.

به علت اینکه بسیاری از کاربران قادر به برنامه نویسی نیستند این بخش با صورت شورتکدها در دسترس است اما برخی بخش ها قابل قرار دادن نوشته ها توسط شما می باشد کافیست در کادرهای مقابل آنها را نوشته و ذخیره کنید. در صفحه اصلی ایمیلها شما می توانید حتی یک نمونه تستی را نیز در لحظه مشاهده کنید.

اما اگر می خواهید فایل زیان را فقط تغییر دهید کافیست فایل زبان وکامرس را دانلود و با نرم افزار poedit یا افزونه مترجم داخل مخزن  (اسمش رو فراموش کردم) نسبت به تغییرات و ذخیره آن اقدام کنید.

موفق باشید
@MahdiY

@Mohammad

@جاویدان

با سلام

این مسیر هم قبلا رفتم اما فقط این چند بخش داره!

fgpg_email.jpg

در ضمن فایل زبان هم ترجمه کردم چند بخشی که در ایمیل های ارسالی به مشتری و مدیر ارسال میشه و در مسیر مورد نظر زیر کپی کردم باز هم ایمیل های ارسالی متن اونها مانند جملات ابتدای تاپیک هست!!!

woocommerce\i18n\languages

در این مسیر هم فایل های ترجمه ووکامرس وجود داره

wp-content\languages\plugins

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این بخش از مشکل شما توسط خود وکامرس حل شده یعنی کلا حذف شده است . انگار یک مشکل جهانی بوده در نسخه 3.5.1 رفع شده

• Tweak – Remove hated “Over to you” text from emails. #21709

در مورد بخش بالاترش هم نسخه جدیدی از فایل زبان اومده که احتمالا این بخش هم قابل رفع است .

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این بخش از مشکل شما توسط خود وکامرس حل شده یعنی کلا حذف شده است . انگار یک مشکل جهانی بوده در نسخه 3.5.1 رفع شده

• Tweak – Remove hated “Over to you” text from emails. #21709

در مورد بخش بالاترش هم نسخه جدیدی از فایل زبان اومده که احتمالا این بخش هم قابل رفع است .

موفق باشید
درود

اتقاقا الان آخرین ورژن 3.5.1 هم نصب هست ولی باز هم همون مشکلات هستش!! فقط همون Over to you از پانوشت ایمیل حذف شده فقط

نسخه جدید فایل زبان کجا اومده؟ من الان ووکامرس فارسی 3.4.2 دارم و تمامی رشته های زبان ترجمه شده!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده نسخه جدید فایل زبان وکامرس رو گفتم نه وکامرس فارسی و خود تیم ترجمه وردپرس هم اینقدر سریع کار انجام نمی دهند کمی زمان می خواد این بروزرسانی تازه دیروز منتشر شده کمی صبور باشید

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده نسخه جدید فایل زبان وکامرس رو گفتم نه وکامرس فارسی و خود تیم ترجمه وردپرس هم اینقدر سریع کار انجام نمی دهند کمی زمان می خواد این بروزرسانی تازه دیروز منتشر شده کمی صبور باشید

موفق باشید
من هم عرض کردم نسخه جدید فایل زبان!! جاویدان عزیز

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad

سلام استاد بزرگوار

بیصبرانه منتظر بروز رسانی و راهنمای ارزشمند حضرتعالی هستم

با تشکر

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad

با سلام و ادب

ضمن تشکر از محمد عزیز بابت بروز رسانی ووکامرس فارسی به 3.5

باید به عرض برسانم که مشکلات همه رفع شدن به جز اینکه عنوان ایمیل دریافتی هنوز انگلیسی هست به صورت زیرNew order #2827573 :[عنوان فارسی سایت] و عنوان کادر متن ایمیل مطابق شکل زیر

7wty_neww.jpg

ممنون میشم این یکی رو هم بر طرف و بروز رسانی فرمایید

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
@Mohammad

با سلام و ادب

ضمن تشکر از محمد عزیز بابت بروز رسانی ووکامرس فارسی به 3.5

باید به عرض برسانم که مشکلات همه رفع شدن به جز اینکه عنوان ایمیل دریافتی هنوز انگلیسی هست به صورت زیرNew order #2827573 :[عنوان فارسی سایت] و عنوان کادر متن ایمیل مطابق شکل زیر

7wty_neww.jpg

ممنون میشم این یکی رو هم بر طرف و بروز رسانی فرمایید

با تشکر
متشکرم. اینم رفع میشه. منتظر دریافت گزارشات احتمالی بیشتر هستیم.

بالا