اینکدس شدن در گوگل

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز وقت بخیر
اسم سایتم techsiro.com هستش الان هر کلید واژه ای بزنید بالا نمیاد و فقط تک سیرو بنویسیم میاد با اینکه نقشه سایت کامل درست شده و در search console گوگل هم ادرس نقشه سایت زدم اما دریغ از یک تکون
تو نت جستجو کردم روش ایندکس کردن و که آموزش ها قدیمی بود و الان کلا search console کلا تغییر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

tpark

کاربر عضو
درود بر شما
شما فقط سایت مپ رو ثبت میکنید، ایندکس شدن یا نشدن لینک های سایت مپ مستقیما به گوگل مربوط میشه که البته بیشتر لینک ها ایندکس خواهند شد ولی اینکه با چه رتبه ای و کدام کلیدواژه به خیلی موارد بستگی داره.
برای اینکه بدونید چند تا نتیجه در serp ایندکس شده واژه زیر رو جستجو کنید:

کد:
site:techsiro.com

موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
درود بر شما
شما فقط سایت مپ رو ثبت میکنید، ایندکس شدن یا نشدن لینک های سایت مپ مستقیما به گوگل مربوط میشه که البته بیشتر لینک ها ایندکس خواهند شد ولی اینکه با چه رتبه ای و کدام کلیدواژه به خیلی موارد بستگی داره.
برای اینکه بدونید چند تا نتیجه در serp ایندکس شده واژه زیر رو جستجو کنید:

کد:
site:techsiro.com

موفق باشید.
سلام دوست عزیز ممنونم لطف کردید من دیدم همه ایندکس شده پس چرا تو صفحات گوگل نیستیم؟

vahyar

تازه وارد
سلام دوست عزیز ممنونم لطف کردید من دیدم همه ایندکس شده پس چرا تو صفحات گوگل نیستیم؟
قرار نیست به سرعت در صفحات ظاهر بشید خیلی موارد را باید رعایت کنید
اگر حوزه پر رقابتی داشته باشید رقبای شما قدرتمند تر هستند و باید نسبت به آنها فاکتورهای بهینه سازی بیشتری را رعایت کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
قرار نیست به سرعت در صفحات ظاهر بشید خیلی موارد را باید رعایت کنید
اگر حوزه پر رقابتی داشته باشید رقبای شما قدرتمند تر هستند و باید نسبت به آنها فاکتورهای بهینه سازی بیشتری را رعایت کنید
ممنونم دوست عزیز حق باشماس باید کار زیاد کنم

بالا