اتفاقات داخل سایت

yoosef

کاربر عضو
سلام
من یک سایتی دارم که با وردپرس نسخه آخر ایجاد شده توش چند تا کار انجام میشه مثلا ثبت نام کاربر یا آپلود عکس توسط کاربر یا ایجاد تیکت و ...
حالا سوالم اینه چجوری میتونم بدون مراجعه به ادمین وردپرس یا ایمیلم خبردار بشم که چه اتفاقی افتاده مثلا کاربر جدید ثبت نام کرده یا تیکت جدید ایجاد کرده ؟
الان یه ربات تلگرام درست کردم که مثلا با رفتن به این آدرس تو سایتم site.com/telegram.php یه پیام به من توی تلگرام ارسال میشه
حالا میتونم کاری کنم که تو سایتم هر اتفاقی میفته با همین روش یه پیام ارسال بشه به تلگرامم ؟ مثلا اگر کاربری ثبت نام کرد این آدرس یه بار اجرا بشه و یه پیام برام بیاد ( این پیام مهم نیست مثلا بگه یه اتفاق تو سایت افتاد )
یعنی میخوام تمام اتفاقای داخل سایتم رو با خبر بشم ازشون از ثبت نام کاربر بگیر تا تیکت دادن یا کامنت دادن یا هرچیزی ...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چیزی که می شود فهمید شما فقط از یک کد برای دریافت اطلاعات استفاده می کنید افزونه های تلگرامی در مخزن وجود دارند که بیشتر این موارد را بصورت لحظه ای ارسال می کنند. آیا شما از این افزونه ها که نمونه های فارسی موفقی هم داشته انداستفاده کرده اید؟ کافیست تنظیمات آنها را به درستی انجام دهید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام
من یک سایتی دارم که با وردپرس نسخه آخر ایجاد شده توش چند تا کار انجام میشه مثلا ثبت نام کاربر یا آپلود عکس توسط کاربر یا ایجاد تیکت و ...
حالا سوالم اینه چجوری میتونم بدون مراجعه به ادمین وردپرس یا ایمیلم خبردار بشم که چه اتفاقی افتاده مثلا کاربر جدید ثبت نام کرده یا تیکت جدید ایجاد کرده ؟
الان یه ربات تلگرام درست کردم که مثلا با رفتن به این آدرس تو سایتم site.com/telegram.php یه پیام به من توی تلگرام ارسال میشه
حالا میتونم کاری کنم که تو سایتم هر اتفاقی میفته با همین روش یه پیام ارسال بشه به تلگرامم ؟ مثلا اگر کاربری ثبت نام کرد این آدرس یه بار اجرا بشه و یه پیام برام بیاد ( این پیام مهم نیست مثلا بگه یه اتفاق تو سایت افتاد )
یعنی میخوام تمام اتفاقای داخل سایتم رو با خبر بشم ازشون از ثبت نام کاربر بگیر تا تیکت دادن یا کامنت دادن یا هرچیزی ...
درصورتی که مایلید براتون انجام بدم تماس بگیرید

yoosef

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چیزی که می شود فهمید شما فقط از یک کد برای دریافت اطلاعات استفاده می کنید افزونه های تلگرامی در مخزن وجود دارند که بیشتر این موارد را بصورت لحظه ای ارسال می کنند. آیا شما از این افزونه ها که نمونه های فارسی موفقی هم داشته انداستفاده کرده اید؟ کافیست تنظیمات آنها را به درستی انجام دهید
موفق باشید

هیچکدوم اونی نیستن که میخوام

من یه چیز خیلی ساده میخوام که هر اتفاقی تو سایت افتاد برام بفرسته
همین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچکدوم اونی نیستن که میخوام

من یه چیز خیلی ساده میخوام که هر اتفاقی تو سایت افتاد برام بفرسته
همین
هیچ سیستمی نیست که به صورت اتوماتیک با تمامی سورس ها و افزونه ها سازگار باشد که شما با نصب هر کدوم ، بتونید اگاه سازی به تلگرام داشته باشد...

yoosef

کاربر عضو
هیچ سیستمی نیست که به صورت اتوماتیک با تمامی سورس ها و افزونه ها سازگار باشد که شما با نصب هر کدوم ، بتونید اگاه سازی به تلگرام داشته باشد...
اون تلگرام مثال بود

میخوام هر اتفاقی افتاد رو بدونم مثلا یه ایمیل بفرسته
من میخوام هر افتاقی افتاد مثلا به اون ادرس یه پیام بده

nulledscriptz

کاربر عضو
از این پلاگین میتونی استفاده کنی

اتفاقاتی که گزارش میکنه :‌
  • WordPress – Core Updates
  • Posts – Created, Updated, Deleted
  • Pages – Created, Updated, Deleted
  • Custom Post Type Posts– Created, Updated, Deleted
  • Tags – Created, Edited, Deleted
  • Categories – Created, Edited, Deleted
  • Taxonomies terms – Created, Edited, Deleted
  • Comments – Created, Approved, Unproved, Trashed, Untrashed, Spammed, Unspammed, Deleted
  • Media – Uploaded, Edited, Deleted
  • Users – Login, Logout, Login has failed, Update profile, Registered and Delete
  • Plugins – Activated, Deactivated
  • Themes – Installed, Updated, Deleted, Activated
  • Widgets – Added to a sidebar / Deleted from a sidebar, Order widgets
  • Menus – A menu is being Created, Updated, Deleted
  • Setting – General, Writing, Reading, Discussion, Media, Permalinks
  • Export – User download export file from the site
  • Translation Ready – .pot file attached

boshiant

تازه وارد
از افزونه wp telegram هم میتونید استفاده کنید گزارش میده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad