مشکل در بروز رسانی افزونه حمل و نقل ووکامرس

mortezakeshavarz

تازه وارد
سلام
افزونه حمل و نقل ووکامرس را از مخزن وردپرس بروزرسانی میکنم با مشکل اختیاری شدن شهر مواجه میشم. وقتی افزونه را غیر فعال یا به نسخه قبلی برمیگردونم مشکل حل میشه.
همچنین از افزونه WooCommerce Checkout Manager نیز استفاده میکنم. اگر کسی بتونه راهنمایی کنه بنده را ممنون میشم.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
افزونه حمل و نقل ووکامرس را از مخزن وردپرس بروزرسانی میکنم با مشکل اختیاری شدن شهر مواجه میشم. وقتی افزونه را غیر فعال یا به نسخه قبلی برمیگردونم مشکل حل میشه.
همچنین از افزونه WooCommerce Checkout Manager نیز استفاده میکنم. اگر کسی بتونه راهنمایی کنه بنده را ممنون میشم.
سلام
آخرین نسخه بررسی شد. مشکلی نداره (همچنین چنین گزارشی نداشتیم) در کد به صراحت ذکر شده که فیلد شهر اجباری است. همچنین اگر کاربر انتخاب نکند و روی ثبت کلیک کند افزونه خطا نمایش می دهد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

mortezakeshavarz

تازه وارد
سلام
آخرین نسخه بررسی شد. مشکلی نداره (همچنین چنین گزارشی نداشتیم) در کد به صراحت ذکر شده که فیلد شهر اجباری است. همچنین اگر کاربر انتخاب نکند و روی ثبت کلیک کند افزونه خطا نمایش می دهد.
سلام مجدد
به نظرم در بروزرسانی جدید با افزونه WooCommerce Checkout Manager تداخل به وجود آمده. وقتی یکی از 2 افزونه حمل و نقل ووکامرس یا افزونه WooCommerce Checkout Manager غیرفعال میشه فیلد شهر اجباری میشه. ممنونم که وقت گذاشتید.
پ.ن: بنده از قالب وودمارت استفاده میکنم

saman_et

تازه وارد
سلام من مشکلی که با افزونه دارم تو دستگاه های سامسونگ مرورگر پیش فرض سامسونگ حمل نقل لود نمیشه و بدون اینکه کاربر حمل نقل ببینه سفارش ثبت میکنه

و در صورتی که من با مرورگر های مختلف و گوشی های مختلف به غیر از سامسونگ چک میکنم بدون مشکل هست این اتفاق واقعا عجیب هست

من تمام افزونه هامو غیر فعال کردم فقط افزونه ووکامرس فارسی و ووکامرس و افزونه حمل نقل فعال بود ولی بازم مشکل پا برجا هست

لطفا راهنمایی بفرمایید

بالا