WooCommerce نیاز به معرفی چند افزونه کاربردی

Nik1988

تازه وارد
سلام دوستان
من یه مادر شاغل در منزل هستم که صفر تا صد سایتمو خودم رفتم و یه جاهایی به مشکل میخورم
واسه بهبود استفاده از سایت نیاز به معرفی چند افزونه دارم که با سرچ به نتیجه ای نرسیدم
ممنون میشم کمکم کنید. من از ووکامرس استفاده میکنم

1- قابلیت ررزو محصول : بطور مثال مشتری کالای1 رو میخره اما ارسال نشه و بمدت معینی فرصت داره تا کالای دیگری اضافه کنه ( پول ارسال مجدد هم نمیده) بعد که خریدش تکمیل شد گزینه درخواست ارسال رو بزنه یا اگر زمان مقرر تمام شده بصورت اتومات وارد مرحله ارسال بشه

2- بعد از اتمام موجودی قیمت حذف بشه و زیر محصول( تو صفحه فروشگاه) بجای قیمت عبارت اتمام موجودی بنویسه

3- در زمان انتخاب رنگ رو سایز، گزینه سایز های تمام شده غیر فعال شوند
You must be registered for see images attach

ممنون میشم کمکم کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
1 : در حالت عادی ووکامرس یک زمان بندی برای خالی شدن سبد خرید دارد که در مسیر - پیکربندی ووکامرس - محصولات - انبار : نگهداری موجودی انبار روی 60 دقیقه تنظیم شده است این یعنی کاربر شما برای 60 دقیقه فرصت دارد شما می توانید این زمان را بیشتر یا کمتر کنید یادتان باشد اعداد باید به دقیقه زده شود مثلا برای 12 ساعت باید 720 و برای 24 ساعت 1440 دقیقه را درج کنید.

اما چیزی که شما توضیح دادید یکم پیچیده می شود زیرا برای تایید ارسال باید کاربر وارد شده باشد و تمایل به ارسال داشته باشد و اگر هزینه آنلاین دریافت می شود پرداخت نهایی شود در غیر اینصورت ممکن است کالای شما برگشت برخورد و این از همه نظر به ضرر شماست . توصیه اینست که از قبل از مشتریانتون نظر سنجی کنید در این مورد که آیا به مشکلی برخورد کرده اند یا خیر که اگر اکثریت کاربران شما در این زمینه مشکل داشتند آنوقت دنبال حل مسئله باشید نه به خاطر یک یا دو تا مشتری گذری ، یک راهکار معمول در این زمینه ارائه محصولات خریداری شده توسط سایرین است که در خود ووکامرس یا افزونه های جانبی یا قالب ها گاها وجود دارد که گاهی نیازمند تنظیمات است.
بطور کلی افزونه های رزرو به این شکل عمل می کند شما کالایی را دارید یا داشته اید کاربری تمایل دارد آنرا رزرو کند برای زمانی مشخص که در آن روز خرید را نهایی کند یا کالا موجود شود این یعنی باید یک کالا از دسترس سایر کاربران و انبارداری خارج شود مثلا این افزونه را ببینید
یا این نمونه رو
کلا این سایت رو می تونید بررسی کنید ببینید افزونه ای در سطح چیزی که می خواهید دارد یا خیر یادتون باشه این نسخه های پولی و رایگان داره رایگان برخی افزونه هایش در خود مخزن وردپرس موجود است و نسخه های نال فروشی اونها هم در وب پیدا می شود البته برخی سایت های ایرانی هم شاید نسخه اورجینال اونها رو داشته باشند که باید با نسخه آخر سایت اصلی مقایسه کنید سرتون کلاه نره

2 : طبق همون مسیری که در بالا گفته شد : پیکربندی ووکامرس - محصولات - انبار : شما باید آستانه خالی شدن انبار را تعیین کنید آستانه تمام شدن موجودی انبار همیشه باید 0 باشد و کم بودن میزانی که شما تعیین می کنید . وقتی تیک نمایش تمام‌شدن موجودی انبار را فعال کنید به طور خودکار محصولاتی که موجود نیستند از دسترس خارج می شوند.
3 : شما حتما باید مدیریت انبار را در محصولات متغییر در خود متغییر فعال و تعداد را ثبت کنید و از مدیریت انبار محصول خودداری کنید زیرا این دو تداخل ایجاد می کند
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: harbiline
بالا