(^_*) دیکد حرفه ای فایل های شما

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr Footer

کاربر عضو
با توجه به نیاز دوستان به اسکریپ های رایگان و یا نال شده که اکثرشون کد شده هستن و بعضی از دوستان که آشنای به فایل های کده شده و نحوه در آوردن آنها از کد رو ندارند تیم ما به صورت حرفه ای و کاملا رایگان دیکد این فایل ها رو برای شما انجام میده , تمامی فایل های کد شده.

مهم ديكد بيس 64 هم اضافه شد.
از ديكد كردن فايل هاي ايراني معذوريم
لیست ديكد ها که انجام ميدیم:ionCube Decod

Zend Decod

base64 Decod

ByteRun Decod

SourceGuardian Decrypt

PHPCipher Decod

PHPion Decod

Cryptz Decod

SourceCop Decod

Truebug Decod

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza-mm

تازه وارد
این فایل دیکدش رو می خواستم

پیوست‌ها

• v2v.zip
    32.1 کیلوبایت · بازدیدها: 22

reza-mm

تازه وارد
دستتون درد نکن ما برای همه بدیم دیگه نمی خوامش

Mr Footer

کاربر عضو
دستتون درد نکن ما برای همه بدیم دیگه نمی خوامش
اولا من كي به شما گفتم كه شما اين فايل رو پخش ميكنين,دوما اگر شما هم فايلي رو براي ديكد كردن به ما بدين ما اون فايل رو به شما فقط تحويل ميديم نه كسي ديگه.

با سپاس.

reza-mm

تازه وارد
با سلام

ولی ایشون که دارید دفاع می کنید ازشون دارن همین فایل رو 45هزار تومان می فروشن خودتون اسم این کار ایشون رو چی می زارید

من هم اصلا نگفتم به کسی می دم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mr Footer

کاربر عضو
با سلامولی ایشون که دارید دفاع می کنید ازشون دارن همین فایل رو 45هزار تومان می فروشن خودتون اسم این کار ایشون رو چی می زارید

من هم اصلا نگفتم به کسی می دم
شما دليلي براي اثبات اين حرفاتون دارين؟اگه برام ثابت كنين من بهتون قول ميدم اين فايل رو به رايگان در اختيار شما قرار بدم.

parsaman

تازه وارد
سلام دوست عزيز شما مي تونيد فايل هاي ioncube رو هم ديكد كني ؟ به طوري كه قابل اجرا باشه و هزار تا ارور و اشكال نداشته باشه؟؟؟؟ هزينه اون هم پرداخت مي شه با تشكر

Mr Footer

کاربر عضو
سلام دوست عزيز شما مي تونيد فايل هاي ioncube رو هم ديكد كني ؟ به طوري كه قابل اجرا باشه و هزار تا ارور و اشكال نداشته باشه؟؟؟؟ هزينه اون هم پرداخت مي شه با تشكر
با سلام خدمت كاربر گرامي,بله ما فايل هاي ioncube رو هم ديكد مكنيم;و هزينه هم كاملا رايگانه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parsaman

تازه وارد

يه دوستي داريم كه به خاطر في ل ت // ر شدن سايتي كه ازش اسكريژتو خريده بود الان سايتش دان شده لايسنس تو يك دو تا فايل حدس ميزنيم باشه كه يكيشو آپ كردم اگر خوب ديكد بشه ران بشه كه كمكي بزرگ در حد منظومه شمسي كرديد به اين دوستمون. فكر ميكنم ورژن پي اچ پي 5.2 باشه.

Mr Footer

کاربر عضو
يه دوستي داريم كه به خاطر في ل ت // ر شدن سايتي كه ازش اسكريژتو خريده بود الان سايتش دان شده لايسنس تو يك دو تا فايل حدس ميزنيم باشه كه يكيشو آپ كردم اگر خوب ديكد بشه ران بشه كه كمكي بزرگ در حد منظومه شمسي كرديد به اين دوستمون. فكر ميكنم ورژن پي اچ پي 5.2 باشه.
فايل شما ديكد شد و لينك دانلود به همراه توضيحات بيشتر از طريق پيام خصوصي براتون ارسال شد.

facefeed

تازه وارد
میشه این فایل ها هم دیکد کنید؟! ممنون میشم :)

Mr Footer

کاربر عضو
میشه این فایل ها هم دیکد کنید؟! ممنون میشم :)
رمز رو هم برات فرستادم

pedyvirus

تازه وارد
لینک دانلود:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا