affiliatewp مشکل ثبت بازاریاب

alaki1

تازه وارد
سلام

من affiliatewp   ریختم با بعضی از افزونه هاش هرچقدر سعی میکنم با لینک یا کوپن خرید امتحانی  انجام بدم و ارجاع ثبت بشه به نام بازاریاب شدنی نیست 

سایت من به درگاه وصل نیست و با cod سفارش ها رو انجام میدم و از طریق سایت تکمیل میزنم البته در قسمت سفارشات کلا ستون بازاریاب سفارش ها خالیه و ثبت نشده 

واحد پولی affiliatewp ریاله و سایت تومان بود که امتحانی ریالش کردم باز هم درست نشد 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
سلام . من سعی کردم خودم مشکل رو حل کنم فعلا موفق نشدم 

مشخصه که پلاگین بنا به دلیلی نتونستنه با ووکامرس یکپارچه بشه { گزینه ی ووکامرس انتخاب شده و مشکلی نیست )

تمام پلاگین ها به جز ووکامرس و افیلیت رو غیرفعال کردم تغییری حاصل نشد کسی میدونه مشکل چی میتونه باشه 

ووکامرس کامل آپدیت افیلیت 2.2.7 .. 2.2.8 اش اومده ولی بعیده مشکل این باشه

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، وقت بخیر

من از افزونه affiliatewp متاسفانه استفاده نکرده ام تا بحال که بتونم راهنماییتون کنم.

ما در سایتمون از افزونه Ultimate Affiliate Pro استفاده میکنیم که پنل کاربری زیبا و با امکانات بیشتری را در اختیار بازاریابان قرار می دهد.

همچنین در تنظیمات این افزونه می شود واحد پولی خود را تعریف کرد. واحد پولی ما "هزار تومان" هست که اضافه کردیم.

در صورت تمایل این افزونه رو بررسی و استفاده کنید.

با احترام...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
خب مشکل مشخص شد :

جایی که من ازش افزونه رو خریدم یک واحد ریال ایران اضافه کرده که این واحد کار نمیکنه 

خود افزونه هم یک واحد ریال ایران داره که به صورت عجیبی در سایت واحد به صورت p نمایش داده میشه !  که البته ارجاع ها رو ثبت میکنه 

حالا باید دنبال تبدیل این واحد ها به تومان و هزار تومان باشم که کار هم بکنه !! اگه کسی اطلاع داره همینجا بگه ممنون

بالا