CPU لازم برای ET-Chat

amir 868

تازه وارد
سلام به تمامی دوستان...!

من یه مشکلی داشتم گفتم شاید بتونید کمکم کنید!

روی یه هاست Free اسکریپت Et-Chat رو نصب کردم و حالا مشکل اینه که وقتی چند نفر دارن ازش استفاده میکنن کلا سایت ban میشه و ارور CPU QUOTA EXCEEDED میده (در حالی که فک نمیکنم Et-Chat پردازش خیلی زیادی داشته باشه) ! میدونم هاست های free درصد اشتراک CPU کمی رو برای سرویس هاشون میزارن فقط میخواستم بدونم چه هاستی با چه مشخصاتی باید بخرم تا دیگه این مشکل پیش نیاد!!!

ممنون که جواب میدید

alireza1375

تازه وارد
دوست عزیز بستگی به تعداد افزاد آنلاین دارد.ولی هاست مناسب چت روم هاستی است که داری ترافیک بالا باشد.مثل سرور های مجازی و یا اختصاصی.

Ehs@n

کاربر عضو
در تکمیل حرف علیرضا :

هاستینگ هایی هستند که هاست مخصوص چت روم میدن!

ولی اگه یوزهاتون بالاست VPS تهیه کنید!

VPS ها هم بر اساس ram تعیین میشن که هنگام خرید اگه به مدیر هاستینگ بگید برای داشتن انتخاب بهتر راهنماییتون می کنه!

موفق باشید

IAMIR

کاربر عضو
مردم برای این کار از سرور مجازی مهیانه 50 هزارتومان استفاده می کنند . شما می خوای از هاست فری استفاده کنی .

amir 868

تازه وارد
مردم برای این کار از سرور مجازی مهیانه 50 هزارتومان استفاده می کنند . شما می خوای از هاست فری استفاده کنی .
داداش ممنون که جواب دادی راستش من داشتم تست میکردم اونم برای قالب !!!

چون Xampp نداشتم رو PC م که اینجوری شد میخواستم ببینم چه CPU ی لازمه

این هاست free هم فضا و پهنای باند unlimite میده!

---------------------------------------------------------------------------------

در تکمیل حرف علیرضا :هاستینگ هایی هستند که هاست مخصوص چت روم میدن!

ولی اگه یوزهاتون بالاست VPS تهیه کنید!

VPS ها هم بر اساس ram تعیین میشن که هنگام خرید اگه به مدیر هاستینگ بگید برای داشتن انتخاب بهتر راهنماییتون می کنه!

موفق باشید
واقعا ممنون از جوابتون

من قصد داشتم از آبتین وب هاست بگیرم و برای دانلود هاست مخصوص داره اما برای چت روم نه شما جایی رو میشه معرفی کنید که برای چت روم هاست مخصوص ارائه بدن؟!

یا یه سرویس دهنده خوب برای VPS بهم معرفی کنید !؟

برای VPS هم به جز ram نباید به CPU ش دقت کرد ؟! یا سیستم عامل؟

اگه هاستینگ خوب باشه برای چت روم برای من بهتره با هاست بیشتر از VPS راحت ترم

بازم ممنون

Ehs@n

کاربر عضو
واقعا ممنون از جوابتونمن قصد داشتم از آبتین وب هاست بگیرم و برای دانلود هاست مخصوص داره اما برای چت روم نه شما جایی رو میشه معرفی کنید که برای چت روم هاست مخصوص ارائه بدن؟!

یا یه سرویس دهنده خوب برای VPS بهم معرفی کنید !؟

برای VPS هم به جز ram نباید به CPU ش دقت کرد ؟! یا سیستم عامل؟

اگه هاستینگ خوب باشه برای چت روم برای من بهتره با هاست بیشتر از VPS راحت ترم

بازم ممنون
آبتین وب رو کلا بیخیال شو!

من ازش ریسلر گرفتم آلان دنبال دکمه غلط کردم ام :p (تو فیس یه دختری نوشته بود: رفته بودم شهر بازی سوار بعضی از وسایل که میشدم دنبال یه دکمه غلط کردم بودم! ) پشتیبانیس خیلی ضعیف بود

روز جمعه پشتیبانی هم میره تعطیلات

هاست دانلود رو هم آلان اکثر وب هاست ها میدن!

واسه هاست مخصوص چت جایی رو سراغ ندارم!

واسه VPS من خودم از سایت تارا هاستینگ چند بار وی پی اس گرفتم (سرور آلمان) کیفیت و پشتیبانیش عالی ه!

در مورد سی پی یو هم معمولا زیاد مهم نیست چون سی پی یوهاشون مناسب ه! به قدری هاست که کارت راه بندازه حالا به خودشون بگی بهتر راهنماییت می کنند

سیستم عامل هم ویندوز سرور 2003 مناسب تره چون نسب به بقیه نسخه های ویندوز سرور رم کمتری استفاده می کنه

البته می تونی لینوکس هم انتخاب کنی ولی کنترل لینوکس سخت تره! باید دستورهاشو بلد باشی

تعداد حداکثر یوزر هاتو بگو شاید اصلا لازم نباشه که وی پی اس بگیری و با یه هاست لینوکس ساده هم کارت راه بیفته!

IAMIR

کاربر عضو
آبتین وب رو کلا بیخیال شو!من ازش ریسلر گرفتم آلان دنبال دکمه غلط کردم ام :p (تو فیس یه دختری نوشته بود: رفته بودم شهر بازی سوار بعضی از وسایل که میشدم دنبال یه دکمه غلط کردم بودم! ) پشتیبانیس خیلی ضعیف بود

روز جمعه پشتیبانی هم میره تعطیلات
من هیچ ارتباطی با آبتین وب ندارم . فقط یک مشتریم . ولی اصلا حرفتو قبول ندارم . به نظر من به شخصه یکی از قوی ترین پشتیبانی ها را بین شرکت های هاست داره . هم از لحاظ احترام کربر و هم پاسخگویی مناسب . با من که این جوری رفتار می کنند . شما را نمی دونم .

amir 868

تازه وارد
خب من یه سرچی توی هاست های مختلف زدم و این ها رو پیدا کردم:

توی این سایت هایی که من پیدا کردم همشون با هم اختلاف دارن یعنی اصلا به هم نمیخورن!!!

توی با 3gig فضا و 500gig پهنای باند و پنل دایرکت ادمین گفته 100 نفر رو میتونه ساپورت کنه ( هاست مخصوص چت روم)

و اینجا توی یه که اونم هاست مخصوص چت روم هست نوشته با 10gig فضا و 500gig پهنای باند میشه 80 نفر رو ساپورت کرد !!!!!

و قیمت هاش 30 هزار تومن تفاوت داره !!!

توی هم زده با فضای 3gig و پهنای باند نامحدود !!! فقط 33 نفر ساپورت میشه !!!!!!!

دلیل این اختلاف ها چیه ؟! من خودم فکر کردم شاید به خاطر چت روم های مختلف شاید باشه مثل 123FlachChat که به نظر پهنای باند و فضای بیشتری لازم داره !

ولی برای et-chat میخواستم بدونم برای 80 تا 100 نفر چه هاستی مناسب هست؟

و با یه هاست که فضاش 15gig باشه و پهنای باند 750gig (آبتین وب) میشه این تعداد رو ساپورت کرد؟

و یه سوال کوچیک تعداد ساپورت که به کنترل پنل ربطی نداره داره ؟ یعنی cPanel باشه یا Direct Admin ؟

montuno7

تازه وارد
نه بستگی به رم و سی پی یو سروری که بهتون هم میدن داره

شاید اونی که پهنای باند کمتری داره سی پی یو و رمش از همه بیشتر باشه و بلعکس

Ehs@n

کاربر عضو
سایت های که معرفی کردی هیچ کدوم رو نه تا حالا دیدم و نه تا حالا هاست گرفتم ازشون! ولی خوب این دلیل نمی شه که معتبر نباشن!

ولی یه چیز که واسه من خیلی مهم ه تو انتخاب هام ظاهر سایت ه! واسه همین سایت های که ظاهرشون خوب باشه رو بیشتر می پسندم و این باور رو دارم که کسی که به ظاهر سایتش اهمیت بده حتما به متوا هم اهمیت میده (این مورد شامل استفاده از قالب های ریپ شده نمیشه! اگه سایتی قالبش ریپ شده باشه یه لحظه هم نمی مونم!)

- - - - - - - -

تو انتخاب هاست چت روم به فضا زیاد اهمیت نده! فوق فوقش حجم اسکریپت با کلی ملحقاتش میشه یک گیگ پس گرفتن هاست 10 گیگ فکر نکنم زیاد واجب باشه مگر اسکریپت ها ( آپلودسنتر) روش نصب کنی!

بهتر به پهنای باند توجه کنی! پهنای باند هم هر چه بیشتر باشه اونقدر به نفع شماست!

دلیلیش رو که گفتن!

123 فلش چت هم روی وی پی اس کار می کنه چون حجم و پهنای باند زیادی داره و اگه اشتباه نکنم فرمت exe داره که باید نصب بشه و.... (نال شده هاش رو شاید بشه رو هاست لینوکس باز کرد! تست نکردم)

واسه انتخاب هاست خوب عنوان های زیادی رو باید مد نظر بگیری مثل محل سرور ، رم سرور ، سی پی ، مجازی سازش و....

بهتره از خود مدیر آبتین وب بپرسی (البته اگه جواب بدن ... ! بازم همون مورد ساپور ضعیف )

نه به پنل ربطی نداره! پنل فقط ظاهر و امکانات رابط بین یوزر با هاست ه! وگر نه پنل قدرتمند تر از cpanel وجود داره . Pelesk (املاش فکر کنم غلط ه) حداقل اونایی که استفاده کردند می گن پلسیک بهتره!

پلسیک هم فکر کنم فقط رو ویندوز نصب میشه! :D

من چه قدر تو این تاپیک فکر کردم :p :71:

amir 868

تازه وارد
سایت های که معرفی کردی هیچ کدوم رو نه تا حالا دیدم و نه تا حالا هاست گرفتم ازشون! ولی خوب این دلیل نمی شه که معتبر نباشن!ولی یه چیز که واسه من خیلی مهم ه تو انتخاب هام ظاهر سایت ه! واسه همین سایت های که ظاهرشون خوب باشه رو بیشتر می پسندم و این باور رو دارم که کسی که به ظاهر سایتش اهمیت بده حتما به متوا هم اهمیت میده (این مورد شامل استفاده از قالب های ریپ شده نمیشه! اگه سایتی قالبش ریپ شده باشه یه لحظه هم نمی مونم!)
فکر کنم یه وجه اشتراک داریم :D !!!

آخه مشکل این بود که دیگه هیچ سایتی رو پیدا نکردم که واسه چت روم هاست بده!

من خودم بیشتر دوس دارم سرویس های این سایت ( امتحان کنم اما خب قیمتاش یکم بالاست !!! وگرنه به نظر عالی میاد!!!

---------------------------------------------------

تو انتخاب هاست چت روم به فضا زیاد اهمیت نده! فوق فوقش حجم اسکریپت با کلی ملحقاتش میشه یک گیگ پس گرفتن هاست 10 گیگ فکر نکنم زیاد واجب باشه مگر اسکریپت ها ( آپلودسنتر) روش نصب کنی!

بهتر به پهنای باند توجه کنی! پهنای باند هم هر چه بیشتر باشه اونقدر به نفع شماست!

دلیلیش رو که گفتن!

123 فلش چت هم روی وی پی اس کار می کنه چون حجم و پهنای باند زیادی داره و اگه اشتباه نکنم فرمت exe داره که باید نصب بشه و.... (نال شده هاش رو شاید بشه رو هاست لینوکس باز کرد! تست نکردم)

واسه انتخاب هاست خوب عنوان های زیادی رو باید مد نظر بگیری مثل محل سرور ، رم سرور ، سی پی ، مجازی سازش و....

بهتره از خود مدیر آبتین وب بپرسی (البته اگه جواب بدن ... ! بازم همون مورد ساپور ضعیف )

نه به پنل ربطی نداره! پنل فقط ظاهر و امکانات رابط بین یوزر با هاست ه! وگر نه پنل قدرتمند تر از cpanel وجود داره . Pelesk (املاش فکر کنم غلط ه) حداقل اونایی که استفاده کردند می گن پلسیک بهتره!

پلسیک هم فکر کنم فقط رو ویندوز نصب میشه! :D

من چه قدر تو این تاپیک فکر کردم :p :71:
ممنون داداش خیلی کمک کردی !

اگه خودتم یه هاستینگ خوب ( با پشتیبانیه خوب :) ) پیدا کردی ! بهم خبر بدی ممنون میشم !

بالا