php خود آموز

Script_khor.xD

تازه وارد
با سلام به همه اساتید عزیزم قبل از عنوان کردن سوالم از دوستای عزیز واقعا عذر خواهی میکنم چون من کلا اهل استفاده از انجمن ها تو هیچ سایتی نبودم هیچ وقت
و آشنایی خوبی ندارم در این مورد واسه همین گفتم اگه این پستم مطابقت نداره با موضوعات و بحث های شما ببخشید دیگه  :p  (حالا کمکم را میوفتم ;)

راستش این دومین انجمنی هستش که درش عضو شدم :)

من حدودا 1 2 ساله وارد برنامه نویسی وب شدم به صورت خیلی محدود و نه تمام وقت دلیلش رو هم در ادامه میگم که چیه مشکلم :( (البته خیلی سالهاست سابقه داشتن وبسایت شخصی و بلاگ و صفحات مختلف توی شبکه های اجتماعی رو دارم) اما اینکه خودم شخصا برنامه نویسی سایتم رو انجام بدمو همه چیزش کار خودم باشه خیر............!

راستش کتاب های کمی هم نخوندم در این مورد

html و css رو تا حد قابل قبولی فکر میکنم یاد گرفتم

و کمی جاوا اسکریپت

در مورد php و mysql هم آشنایی خوبی دارم از نظر تئوری

اما هیچ وقت جرات وارد شدن به کار و کدنویسی کامل و نداشتم  :mellow:   :(

مهمترین دلیلش هم اینه هر جور کتابی ویدئویی چیزی در موردش تهیه میکنم بخونم بخصوص در مورد php یه حجم خیلی زیادی رو میاد روی مباحث اولیه صرف میکنه مثلا

متغیر ها آرایه ها فریمورک ها و مباحث تئوری و همین مشکل بزرگ منه خیلی اذیتم میکنه 

خواهشی که از شما دوستای عزیز دارم چون میدونم کارتون همینه و تو این زمینه استاد منید

میخواستم یه خود آموز به صورت عملی بهم معرفی کنید که یه پروژه رو بدون مسائل تئوری آموزش بده

و کاملا پروژه محور باشه راستش بهد از این همه وقت که اون نتیجه دلخواهم و تو این زمینه نگرفتم مطمئنم که بهترین چیزی که میتونه کممکم کنه و php و بهم بفهمونه یه همچین آموزشی هستش که سراغ ندارم

خواهش میکنم اگه کتاب پروژه محور php یا یه مجموعه ویدئویی چیزی سراغ دارید معرفی کنید بهم 
قربونتون بشم دمتون گرم 
:x:

عذر میخوام خیلی حرف زدم خواستم یه جوری پست کنم که درک کنید :p

Goback

کاربر عضو
متغیر ها آرایه ها فریمورک ها
متغیر و آرایه شاید اولیه باشه اما فریمورک نه!

خودآموزی در کار نیست که کارتو راه بندازه چون ترس داری،بهتره اینو رفعش کنی اول.

امام علی ع : هر گاه از چیزی می ترسی خود را در آن بیفکن که گاهی ترسیدن از آن چیز مهم تر از واقعیت خارجی است(حکمت 175 نهج البلاغه)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دمتون گرم باو چقدر توجه میکنید :|| -___-
لطفا قوانین سایت رو مطالعه کن بعد پشت سر هم تاپیک رو بالا بیارید. برای دریافت پاسخ 24 ساعت صبر کنید

انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

پیشنهاد میکنم آموزش ساخت CMS رو جستجو کنید در همین تالار قرار دادیم. به دردتون میخوره

boomba

تازه وارد
خدمت شما

Script_khor.xD

تازه وارد
من قوانین و خوندم :) میدونستم قانون اینجارو اما خوب عجله داشتم

عذر میخوام سعی میکنم دیگه تکرار نشه 

از دوستایی هم که راهنمایی کردن ممنونم <3  :25:

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
من درحال راه اندازی یک سایت آموزش پروژه محور برنامه نویسی هستم

انشالله به زودی در دسترس قرار میگیره و میتونید از آموزش های اونجا استفاده کنید