Php Editor با قابلیت Priview

• نویسنده موضوع 9kia
  • تاریخ شروع

9kia

تازه وارد
من با html هیچ مشکلی ندارم میشه به من یه ادیتوری معرفی کنید مثلا دریم ویور یا فرانت پیج که در php بتونه priview کار را نشون بده چون الان این 2 نرم افزار درست priview کار را نشون نمیدن و همش به صورت کد نمایش داده میشه .

الان من راحت بدون ابنکه از کد نویسی سر در نمیارم و راحت با برنامه فرانت پیج هر جا که بخوام در قالب کد آماده یا عکس اضافه میکنم ولی الن نمیدونم در در چه قسمتی از فایل index.php پوسته وردپرس کد اضافه یا عکس .میخواستم بدونم آیا راهی یا برنامه ای هست که بشه مانند فایل های php را همانند فایل های html ویرایش و یک پیش نمایشی داشت.با تشکر.

iranenaz

کاربر عضو
من با html هیچ مشکلی ندارم میشه به من یه ادیتوری معرفی کنید مثلا دریم ویور یا فرانت پیج که در php بتونه priview کار را نشون بده چون الان این 2 نرم افزار درست priview کار را نشون نمیدن و همش به صورت کد نمایش داده میشه .الان من راحت بدون ابنکه از کد نویسی سر در نمیارم و راحت با برنامه فرانت پیج هر جا که بخوام در قالب کد آماده یا عکس اضافه میکنم ولی الن نمیدونم در در چه قسمتی از فایل index.php پوسته وردپرس کد اضافه یا عکس .میخواستم بدونم آیا راهی یا برنامه ای هست که بشه مانند فایل های php را همانند فایل های html ویرایش و یک پیش نمایشی داشت.با تشکر.
دوست عزیز php زبان تحت سرور هست

برای مشاهده و اجرای دستورات ابتدا باید یک سرور مجازی و .. بروی سیستمتون نصب کنید که خیلی ساده هستش

از میتونید apache2triad یکی از قدرتمند تریناشون رو دانلود کنید و مقداری هم شرح داده شده.

سپس مشابه سروری که روی وب دارید در اختیار خواهید داشت . کمی سرچ کنید اطلاعات زیادی بدست خواهید آورد.

موفق باشید

texas

کاربر عضو
پيشنهاد من اين نرم افزار هستش

براي كسي كه ميخواد php رو شروع كنه بهترين گزينه ميباشد

چو هم اديتوره هم شبيه يك سرور مجازي عمل ميكنه

البته با يك سري توابع php مشكل داره ولي در كل خوبه

NuSphere PhpED

حتمآ بايد كرك شدش رو پيدا كني چونكار نميكنه

بالا