PHP Live Chat

jathiya

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز به مشکلی برخورده ام

من اسکریپ مورد نظر رو از ادرس :

دانلود میکنم تاپیک هایی که قبلا دیگران هم باز کرده بودم خوانده ام و اصولا مشکل دیتابیسی که میگن برای منم وجود داشت اما من به هر دلیلی میتونم از این مسیر عبور کنم اما مشکل اینجاست

هیچ امکاناتی خاصی توی تنظیمات برای من وجود ندارد الخصوص ایجاد اپراتور

وقتی دیتابیس رو چک میکنم میبینم 3 تا گزینه بیشتر وجود ندارد

mirrormx_customer_chat_data

mirrormx_customer_chat_message

mirrormx_customer_chat_user

, داخل هیچ کدوم هم تنظیماتی نیست در سایت های مختلف نصب کردم و بازم همین مشکل بود ممنون میشوم توضیح بدهید چجوری مشکل رو برطرف کنم همچ

همچنین در سایت پرشین آموزشی رو گذاشته :

ابتدا پوشه pslivechat را در هاست خود آپلود نمایید

یک دیتابیس ایجاد کنید و مشخصات دیتابیس را در مسیر pslivechat/php/config در فایل config.php وارد کنید. همچنین میتوانید در قسمت superUser نام کاربری مدیر کل و در قسمت superPass رمز عبور مدیر کل را وارد کنید

سپس مسیر site.com/pslivechat/php/app.php/admin را در مرورگر خود باز کنید

نام کاربری و رمز تعیین شده در فایل config.php را وارد نمایید (پیشفرض نام کاربری admin و رمز عبور persianscript می باشد)

اصلا چنین چیزی نیست در گزینه config.php هیچ جایی برای افزودن دیتابیس وجود ندارد بلکه من فقط توی نصب خودکار میتونم دیتابیس اضافه کنم اما

در این آموزشی :

باید گزینه های دیتابیس و......... در کد config.php وجود داشته باشد

ممنون میشوم دوستان اسکریپ رو دانلود کنند و بررسی کنند

با تشگر

jathiya

کاربر عضو
سلام نه حل نشده برام

اما اگر همه عزیزان که مشکل رو دارند در این تاپیک اعلام کنند شاید مسئولین پیگیری کردند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jathiya

کاربر عضو
دوستان عزیز

کسی نیست به مشکل ما رسیدگی کنه

خیر دنیا و آخرت داره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، سیستم نصب کننده خودکار داره... آموزش هم درونش موجوده... شما الان چیکار میکنی؟ شرح بده ببینم داستان و رویه کاری تون به چه صورته

heavenward

تازه وارد
با سلام

من اسکریپت رو لوکال نصب کردم بدون هیچ ایرادی ولی رو هاست با پیغام Route not found (admin/login) مواجه میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با مدیر سرورتون در ارتباط باشید

siavashmajidi

تازه وارد
با سلام و عرض ادب

در ابتدا از پرشین اسکریپت بابت این اسکریپت خیلی عالی تشکر می کنم ،

دوست عزیز در صفحه دانلود اسکریپت آموزش کامل گذاشته شده ، طبق اون من عمل کردم و خیلی خوب داره کار می کنه و هیچ مشکلی نداره!شما کلا از نو طبق آموزش نصب کنید . 

بالا