رفتن به مطلب
iranwebserver

پست های پیشنهاد شده

شاید بخواید برای فروش محصولات فروشگاه خودتون محدودیت قائل بشید ، برای مثال برای سفارش ، باید حداقل تعداد 2 عدد محصول خریداری بشه. یا حداکثر تعریف کنید که 80 محصول خریداری بشه

همچنین میتونید برای تعداد محصول خریداری شده ، تنظیمی اضافه کنید که کاربر فقط اجازه خرید بر اساس تعداد خاصی رو داشته باشه... برای مثال محصول فقط 2 تایی خرید بشه یا 6 تایی. (یا یک جین...)

تنها با تابع زیر.

کد زیر رو درون functions.php فالبتون قرار بدید و موارد رو ویرایش کنید

add_filter( 'woocommerce_quantity_input_args', 'jk_woocommerce_quantity_input_args', 10, 2 );function jk_woocommerce_quantity_input_args( $args, $product ) {    $args['input_value']     = 2;    // Starting value    $args['max_value']         = 80;     // Maximum value    $args['min_value']         = 2;       // Minimum value    $args['step']         = 2;    // Quantity steps    return $args;}// Variationsadd_filter( 'woocommerce_available_variation', 'jk_woocommerce_available_variation' );function jk_woocommerce_available_variation( $args ) {    $args['max_qty'] = 80;         // Maximum value (variations)    $args['min_qty'] = 2;       // Minimum value (variations)    return $args;}

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

استاد اگر ما بخوایم همینکارو بکنیم اما تا مبلغ خاصی بدون حساب هزینه ارسال یعنی فقط هزینه خوده محصول باید چ کنیم؟

لینک به ارسال

شاید بخواید برای فروش محصولات فروشگاه خودتون محدودیت قائل بشید ، برای مثال برای سفارش ، باید حداقل تعداد 2 عدد محصول خریداری بشه. یا حداکثر تعریف کنید که 80 محصول خریداری بشه

همچنین میتونید برای تعداد محصول خریداری شده ، تنظیمی اضافه کنید که کاربر فقط اجازه خرید بر اساس تعداد خاصی رو داشته باشه... برای مثال محصول فقط 2 تایی خرید بشه یا 6 تایی. (یا یک جین...)

تنها با تابع زیر.

add_filter( 'woocommerce_quantity_input_args', 'jk_woocommerce_quantity_input_args', 10, 2 );function jk_woocommerce_quantity_input_args( $args, $product ) {    $args['input_value']     = 2;    // Starting value    $args['max_value']         = 80;     // Maximum value    $args['min_value']         = 2;       // Minimum value    $args['step']         = 2;    // Quantity steps    return $args;}// Variationsadd_filter( 'woocommerce_available_variation', 'jk_woocommerce_available_variation' );function jk_woocommerce_available_variation( $args ) {    $args['max_qty'] = 80;         // Maximum value (variations)    $args['min_qty'] = 2;       // Minimum value (variations)    return $args;}

سلام

استاد اگر ما بخوایم همینکارو بکنیم اما تا مبلغ خاصی بدون حساب هزینه ارسال یعنی فقط هزینه خوده محصول باید چ کنیم؟

منم همین سوال رو دارم آیا راهی هست که تعیین کنیم مشتری مثلا حتما باید 100 تومان خرید کند؟

لینک به ارسال

آقا ما اگر بخواهیم برای بعضی از محصولات اینکارو بکنیم چی؟؟؟

محدودیت در محصول نمیشه گذاشت با کد مذکور

منم همین سوال رو دارم آیا راهی هست که تعیین کنیم مشتری مثلا حتما باید 100 تومان خرید کند؟

همون طور که عنوان این تاپیک میگه ، این مربوط به تعداد هست ، درباره قیمت صحبتی نکردیم... برای قیمت افزونه های دیگه ای معرفی شدن

لینک به ارسال

کاش این کد رو جوری بذارید که برای دسته های مختلف محصولات هم بشه حداقل تعیین کرد

مثلا دسته بندی فلان، از ۵۰ عدد کمتر نشه سفارش داد!

لینک به ارسال
در در 5/12/2015در02:44، Mohammad گفته است :

تنها با تابع زیر.

سلام من این کد رو از قسمت ویرایشگر مدیریت رفتم قسمت functions.php کپی کردم ولی الان سایتم بالا نمیاد 

این ارور رو میده 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farstikc/public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495) in /home/farstikc/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

www.doneri.com

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ahmad005 گفته است :

سلام من این کد رو از قسمت ویرایشگر مدیریت رفتم قسمت functions.php کپی کردم ولی الان سایتم بالا نمیاد 

این ارور رو میده 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farstikc/public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495) in /home/farstikc/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

www.doneri.com

با سلام

دوست عزیز

اشتباه قرار دادن این کدها باعث بروز این مشکلات میشه بهتره به روت سرور وارد بشید و از قسمت قالبهای وردپرس و قالب فعلیتان فانکشن رو باز و این کد رو حذف کنید و اگر خواستید استفاده کنید بالاتر از php اصلی در داخل یک <?php   <? قرار بدید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

دوست عزیز

اشتباه قرار دادن این کدها باعث بروز این مشکلات میشه بهتره به روت سرور وارد بشید و از قسمت قالبهای وردپرس و قالب فعلیتان فانکشن رو باز و این کد رو حذف کنید و اگر خواستید استفاده کنید بالاتر از php اصلی در داخل یک <?php   <? قرار بدید

موفق باشید

همین ادرسی که میزنه رو من میرم فانکشن رو باز میکنم ولی نمیتونم این کر رو پیدا کنم 

من یادمه اخر اخر اضافش کردم  ولی الان اونجا نیست 

public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php  این ادرس رو میرم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز

این خط کد رو ببینید

public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495

و اینجا رو هم اگر ارور ادامه داشت بررسی کنید

public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

دوست عزیز

این خط کد رو ببینید

public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495

و اینجا رو هم اگر ارور ادامه داشت بررسی کنید

public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

موفق باشید

باز هم نبود 

میشه براتون یوزر پس هاستم رو بفرستم زحمتشو بکشین ؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز

رفع مشکل انجام شد .فقط هر موقع به چیزی تسلط ندارید قبلش یا بپرسید یا مطالعه کنید یا اگر قصد تجربه دارید بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

دوست عزیز

رفع مشکل انجام شد .فقط هر موقع به چیزی تسلط ندارید قبلش یا بپرسید یا مطالعه کنید یا اگر قصد تجربه دارید بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

دست شما درد نکنه 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری