رفتن به مطلب
iranwebserver

پست های پیشنهاد شده

سلام.

حدود دو ماه قبل تصمیم گرفتم تا پوسته کیوت شاپ رو برای دوستان فارسی‌سازی کنم. چون در حالت پیش‌فرض RTL برای این پوسته موجود بود. بعد دیدم که متاسفانه خیلی از سایت‌ها با قرار دادن کلماتی مثل پوسته ای‌بی و یا دیجی کالا دارن این قالب رو می‌فروشن. در هر حال شروع به تست این پوسته کردم. توی فروم سایت متوجه این لینک شدم:

http://forum.persianscript.ir/topic/17790-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-kuteshop/page-2

خب این نسخه فارسی رو هم تست کردم. هم روی هاست و سرور شخصی خودم و هم در حالت لوکال. تمام مطالب دوستان رو هم در گزارشات مشکل مطالعه و بررسی کردم. به همین دلیل لازم میدونم چن تا توضیح کوتاه و در واقع هشدار برای جلوگیری از اتلاف وقت دوستان بدم.

1- این پوسته قابلیت تعریف شاخه محصولات نداره. 

2- این پوسته قابلیت ویرایش شاخه‌های محصولات رو نداره.

3- تنظیم جایگاه اسلایدر به درستی انجام نشده. شما شخصا باید این کارو انجام بدید.

4- فایل درون ریز فارسی اساسا دارای حجم بسیار بالای دیتاس. من روی تنظیم 64 مگابایتی هم بعد از حدود 30 بار تلاش تونستم ایمپورت کنم. البته بدون داده‌های رسانه‌ای.

5- شما فقط یک فروشگاه آماده دانلود و استفاده می‌کنید. امکان تغییر شاخه‌ها و دسته‌ها رو ندارید.

کیوت یه پوسته بسیار زیبا و سرعت بالاست. اما در عمل وقت و پول خودتونو هدر می‌دید. متاسفانه تاپیک قفل بود و نشد که این مطلبو اونجا اعلام کنم.

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میشه بفرمایید منظورتون از عدم تغییر شاخه ها و دسته ها چی بود

متاسفانه من این قالب را از بیگ تم خریدم جهت ارائه محصولات دانلودی

یعنی اون سربرگ های افقی عمودی مثل زیبایی و سلامت ، ورزشی و سرگرمی و

یا محصولات آرایشی قابل تغییر نستن خواهش میکنم جواب بدید من تازه کار هستم . با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

میشه بفرمایید منظورتون از عدم تغییر شاخه ها و دسته ها چی بود

متاسفانه من این قالب را از بیگ تم خریدم جهت ارائه محصولات دانلودی

یعنی اون سربرگ های افقی عمودی مثل زیبایی و سلامت ، ورزشی و سرگرمی و

یا محصولات آرایشی قابل تغییر نستن خواهش میکنم جواب بدید من تازه کار هستم . با تشکر

سلام.

شما اگر شاخه های دمورو حذف کنید یا حتی تغییر نام بدید، دیگه توی صفحه اصلی نمایش داده نمیشن. امتحانش سادس. شما یه شاخه رو تغییر بدید و از طریق صفحه ساز که برای ویرایش برگه اصلی در نظر گرفتید همون شاخه رو پیدا نمی کنید. 

موفق باشید

لینک به ارسال

والا من از همین دوستمون توی اون تاپیک پوسته رو گرفتم و دارم باهاش کار میکنم ولی به این مشکلی که میگین برنخوردم

نمیدونم خلاف قوانینه یا نه ولی آدرس مسزارم که خودتون هم ببینین

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

شاید شما توی کار با صفحه ساز مشکل داشته باشین

لینک به ارسال

والا من از همین دوستمون توی اون تاپیک پوسته رو گرفتم و دارم باهاش کار میکنم ولی به این مشکلی که میگین برنخوردم

نمیدونم خلاف قوانینه یا نه ولی آدرس مسزارم که خودتون هم ببینین

محتوای مخفی

شاید شما توی کار با صفحه ساز مشکل داشته باشین

سلام

ممنون از ارسال لینک. من هر دو پکیج پوسته رو براتون آپ می کنم. یعنی هم نسخه ارجینال و هم نسخه نال. شمام لطف کنید و پکیج پوسته رو برام آپ کنید که بررسی کنم.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز منم روی لوکال با این قالب دارم کار میکنم درسته به چندینو چند مشکل برخوردمو دارم دونه دونه حل میکنم اما مشکلاتی که شما فرمودید رو من ندارم

قالب رو هم از وب های فارسی دانلود کردم به رایگان

لینک به ارسال

دوستان اطلاعی ندارن چرا تاپیک اصلی این قالب قفل شده؟ برا گرفتن راهنمایی باید سوالمونو تو تاپیک جدید مطرح کنیم؟

لینک به ارسال

دوستان اطلاعی ندارن چرا تاپیک اصلی این قالب قفل شده؟ برا گرفتن راهنمایی باید سوالمونو تو تاپیک جدید مطرح کنیم؟

والا صحبتی نشده. معمولا اگه مدیران به دلیل خاصی تاپیک رو ببندند، یه توضیحی برای کاربران میدن که علت خاص قضیه چی بوده. شاید پشتیبانی استارتر اون تاپیک تموم شده و دیگه پاسخگوی سوالات کاربران نبوده.

علی ایحال، شما مشکلتون رو می تونید در یه تاپیک جدا مطرح کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز منم روی لوکال با این قالب دارم کار میکنم درسته به چندینو چند مشکل برخوردمو دارم دونه دونه حل میکنم اما مشکلاتی که شما فرمودید رو من ندارم

قالب رو هم از وب های فارسی دانلود کردم به رایگان

لینک لطفا. بدون لینک نمیتونم بررسی کنم.

لینک به ارسال

لینکهای دانلود کیوت شاپ 

پکیج اصلی:

راستچین استاندارد پیش فرضه. فارسی هم نشده. بدون تغییر.

محتوای مخفی

کیوت شاپ نال فارسی:

پکیج منتشرشده در تالار سایت:

http://forum.persianscript.ir/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=3253

لینک به ارسال

لینکهای دانلود کیوت شاپ 

پکیج اصلی:

راستچین استاندارد پیش فرضه. فارسی هم نشده. بدون تغییر.

محتوای مخفی

کیوت شاپ نال فارسی:

پکیج منتشرشده در تالار سایت:

http://forum.persianscript.ir/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=3253

رو چشام

فقط هرکاری میکنم نمیتونم آپلود کنم روی این آپلود سنترا

لطفا ایمیلتونو برام پ/خ کنین واستون فروارد کنم بسته نصبیشو. فکر میکنم جیمیل باشه بهتره چون 42 مگابایته و میره تو گوگل درایو

لینک به ارسال

رو چشام

فقط هرکاری میکنم نمیتونم آپلود کنم روی این آپلود سنترا

لطفا ایمیلتونو برام پ/خ کنین واستون فروارد کنم بسته نصبیشو. فکر میکنم جیمیل باشه بهتره چون 42 مگابایته و میره تو گوگل درایو

سلام.

روی آپلودسنترا راحت تر از ایمیل و جی میله. چون با آنتی ویروس اسکن می کنن و دردسرای خودشو دارن. یا روی هاست خودتون قرار بدید و بعد دانلود حذف بفرمائید.

لینک به ارسال

سلام .من وردپرس رو لوکال نصب کردم.موقع نصب قالب کیوت شاپ با ارور مواجعه شدم.عکسشو برای شما ارسال میکنم.لطفا راهنمایی کنید

محتوای مخفی

لینک به ارسال

سلام .من وردپرس رو لوکال نصب کردم.موقع نصب قالب کیوت شاپ با ارور مواجعه شدم.عکسشو برای شما ارسال میکنم.لطفا راهنمایی کنید

محتوای مخفی

منم این خطارو دارم اما مشکلی در اجرای قالب ایجاد نمیکنه. میتونید استفاده کنید از قالب

لینک به ارسال

ایجاد کننده ی محترم تاپیک لطفا عنوان تاپیکو اصلاح کنید. عنوان جوری هست که گویا اشاره به یک موضوع دارد فقط

ممنون

لینک به ارسال

این قالب یه مشکلی داره. وقتی موضوع (اسم محصول) رو بیشتر از 2 تا کلمه مینویسیم تو صفحه اصلی نمایش نمیده. افزونه ای چیزی سراغ ندارید درستش کنه؟

لینک به ارسال

سلام هرکاری میکنم این قالب نصب نمیشه خطا The theme is missing the style.css stylesheet میده لطفا راهنمایی کنید واقعا نیاز دارم

لینک به ارسال

این قالب یه مشکلی داره. وقتی موضوع (اسم محصول) رو بیشتر از 2 تا کلمه مینویسیم تو صفحه اصلی نمایش نمیده. افزونه ای چیزی سراغ ندارید درستش کنه؟

این مشکلو بنده ندیدم لطفا عکس بزارید و شرح کامل مشکلو بنویسید

لینک به ارسال

سلام هرکاری میکنم این قالب نصب نمیشه خطا The theme is missing the style.css stylesheet میده لطفا راهنمایی کنید واقعا نیاز دارم

به احتمال زیاد قالب با فایل های ناقص دانلود کردید و به غیر از فایل مذکور برای بقیه فایل ها هم ایراد بگیره. از یه جای معتبر دانلود و نصب کنید.

لینک به ارسال

به احتمال زیاد قالب با فایل های ناقص دانلود کردید و به غیر از فایل مذکور برای بقیه فایل ها هم ایراد بگیره. از یه جای معتبر دانلود و نصب کنید.

لینک دانلود قالب دارید بدید دانلود کنم پیدا نمیکنم

لینک به ارسال

لینک دانلود دارید بدید دانلود کنم قالب فارسی جایی پیدا نمیکنم ممنون

لینک به ارسال

لینک دانلود دارید بدید دانلود کنم قالب فارسی جایی پیدا نمیکنم ممنون

سلام.

بنده لینک دانلود قالب اصلی و قالب فارسی رو گذاشتم. هر دو رو هم امتحان کردم. مشکل پابرجاست.

لینک به ارسال

دوستان من واقعا هیچ مشکل جدی با این قالب ندارم(روی لوکال دارم کار میکنم) و مشکلات جزئی رو دارم یکی یکی حل میکنم و الان هم درگیر عدم نشون دادن لیبل تخفیف و فروش ویژه روی تصویر محصولات هستم.

میشه با عکس مشکلاتتونو نشون بدید شاید بتونم کمکی بکنم

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما خسته نباشید

من قالب رو روی لوکال هاست خودم به راحتی نصب کردم پلاگین ها هم همینطور به فایل درون ریزی که میرسه کاملا feild میشن فایل ها چکار کنم برای این مشکل؟

اسلایدر رو چطور ایمپورت کنم؟ راهنمایی کنید لطفا

سپاس فراوان

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری